Guti kriz yaratacak

Sponsorlu Bağlantılar
Guti kriz yaratacak

Beşiktaş'ta kaptan dümeni erken terk etti! Siyah- beyazlı takımın İspanyol kaptanı Guti Hernandez, kulübü arayarak 27 Haziran'da yapılacak sezon açılışına yetişemeyeceğini bildirdi. Sevgilisi Noelia Lopez ile birlikte Formentera Adası'nda tatiline devam eden tecrübeli futbolcunun, halletmesi gereken işlerin olduğunu belirterek, "Kendi programım var. Ancak 2 Temmuz'da İstanbul'a olurum" dediği öğrenildi. Bu sözlere çok sinirlenen Beşiktaşlı yöneticilerin ise, "Sen takımın kaptanısın. Aramıza yeni oyuncular katıldı. Zamanında burada olmalısın" karşılığını verdikleri belirtildi.

ÖRNEK İSİM SİMAO SABROSA
Kaptan Guti'nin sorumsuzluğunun aksine Portekizli futbolcu Simao Sabrosa ise örnek bir davranış sergiledi. Çocuklarının okuluyla ilgili sorun yaşadığını söyleyen Simao'nun, "Okul problemini halletmeye çalışıyorum. Biraz gecikebilirim. İzin var mı? Yoksa 27 Haziran'da İstanbul'da mı olayım?" diye sorduğu, teknik kadro ve yönetimin de bu yapıcı tavrı karşısında tecrübeli oyuncuya izin verdiği ifade edildi.

SEVGİLİSİYLE TATİLDE
Sevgilisi Noelia Lopez ile birlikte Formentera Adası'nda tatil yapan Beşiktaş'ın İspanyol kaptanı Guti Hernandez, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla siyah-beyazlı takımdan ayrılacağı yönündeki söylentileri bitirmişti. Tecrübeli futbolcu, "Futbol kariyerimi Beşiktaş'ta noktalamak istiyorum" demişti.

SCHUSTER'IN EVİ BÜYÜK GELDİ
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'nun birinci yardımcısı olan Roland Koch, İstanbul'da kendine ev bakıyor. Siyah-beyazlı kulübün eski teknik direktörü Bernd Schuster'in Çamlıca Konakları'nda kaldığı ev gösterilen Alman çalıştırıcının, burayı çok büyük bulduğu ve daha mütevazi bir ev baktığı öğrenildi. Roland Koch'un Fenerbahçe'de çalıştığı dönemde kaldığı evde oturmak istediğini söylediği ve birkaç gün içinde taşınacağı belirtildi.

MERT NOBRE'YE ŞARTLI İZİN
VE Beşiktaş'ta beklenen oldu.. Siyah-beyazlı yönetim, teknik direktör Tayfur Havutçu'nun, "Takımda istemiyorum" dediği Mert Nobre'nin sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Yıllık 2.2 milyon Euro'luk ücreti nedeniyle eleştirilen Brezilya asıllı futbolcuya, Türkiye'de başka bir takıma gitmeme şartıyla bonservisinin ücretsiz olarak verildiği öğrenildi. Nobre, daha önce Mersin İD.Y ile anlaşmış ancak transfer gerçekleşmemişti.

Sporx