Fenerbahçe Nickleri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!
Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic
Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!
Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener’in Ayak Sesleri !!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large…
Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz
Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!
Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay…
Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.
Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul ‘da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?
Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek
Istegim Var Mutlu Ol Yeter. Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap
Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!
Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!
Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk’un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!
Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!
Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!
Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz’in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin
Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!
Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem
Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya
Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz
Aslani,kartali Geç Hepsi Hikaye Tek Kanarya Var Bu Alemde
Samiyen Sustu Bizi Dinledi

Sen Yalan Dünyadaki Tek Gerçeksin
Candan öte Sevmedikmi Seni Kanarya Issiz Gecelerde Gittik Deplesmanlara öl Dedinde ölmedikmi Senin Uğruna Fenerbahçem Feda Olsun Bu Canlar Sana
Bizim Büyüklüğümüz Ne Kupa Büyüklüğüdür Nede şampiyonluk Bizim Büyüklüğümüz Mazimizden Bellidir
1 Gecede 6 Tane Senin Kocan Bir Tane

Salya Sümük Değil Erkek Gibi Vardik Iskele Değil Stadi Bastik Yaşli Kadin Değil çarşi Kovaladik Kolpalik Değil Tarih Yazdik
Ben Herkesin Içinde Tekim Tek Olduğum Sürece Zafer Hep Benim çünkü Ben Fenerbahçeliyim
Sevgi Eylem Gerektirir
Seni Sevmek Deli Gibi Yürek Ister Bu Kalpler Bir Tek Sende Titrer Bir Allahim Olsun Birde Sen Ol Fener

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Fb NickLeri

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada.

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.
Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul 'da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter. Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz'in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
FB değil ama bunlarda hoş

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

Farkımız Tarzımız Bizim Delikanlı OLmamız, Ya Kan KuStururuz yada Tam SuStururuz. Bu HuSuSta N£ KuraL N£d£ KraL tanırız.!

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

NE ORHAN NE FERDI KIMSE BILMEZ BENDEKI DERDI SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA ""NEREDEN SEVDIM O ZALIMI!"

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

SENI BIRAKIYORUM BIR ELVEDA BILE DIYEMEDEN, SENI SEVIYORUM, SENI BILE GOREMEDEN..
CÜMLE ALEM SANATÇI OLMUŞ SOKAKLAR SAHNE,
BİR KIZ SEVDİM O DA OLMUŞ KAHPE.

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη
вıяαкмα !
вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.
αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.
ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
*****İsyankardı ruhumuz GFB!li olduk!*****

Bu sevdayi tasiyamaz her yürek

Gercekten bizim gibi gönülden sevmek gerek
Alemin Tek Krali Fenerbahcem
Bilmeyenlerinde ögrenecegi Tek Gercek

Ne cimbomu ne kartali sen gönüllerin Sultani

Adın Yeter Şanlı Kanaryam

Bizimkisi Tutmak degil yürekten baglanmak

Fenerbahçeli Olmak Bir Ayricalik Her isteyen olamaz kafasina gøre

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Fenerbahçe renkli msn nickleri

1 Kod:​
·$2,8F·$8,2E·$2,8N·$8,2E·$2,8R·$8,2B·$2,8A·$8,2H·$ ·$2,8Ç·$8,2E·0

2 Kod:

·$4¤ۣۜ..¤ ·$2,8<FeNeR·$8,2BaHçE> ·$4,0 ¤ۣۜ..¤·0

3 Kod:

·$8,1RePuBlİc ·$2,0OF ·$8,1FeNeR·$2,0BaHçE ·$4,0¤ۣۜ..¤

4 Kod:

·$8RePuBlİc ·$2OF ·$8FeNeR·$2BaHçE ·$4¤ۣۜ..¤

5 Kod
[c=48]Fenerbahçe[/c=8]

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Vallahi bırakmayız yenmeden
Madem gel din düşünmeden
Hiç alınma hiç bozulma
Neyine güvendin neyine bilmem
Yemin ettim ben vazgeçmem
Yakalarsam affetmem
Gel gel gel
kim olursan gel

İster sarıl bana
İster darıl bana

Burası kadıköy burdan çıkış yok
Yok yok çıkış yok
Kusura bakma bizden kaçış yok

Adımız fenerbahçe keyfimiz çok yerinde
Yüz yıllık bir tarih bu çarpar gönüllerde

Tekrar geldik buraya ooo
Hep beraber olmaya ooo
Salla yavrum yinee
Bak buraya sıra bizde bak nolucak

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
» ne laylay cım cıng cong, ne hamsı, ne de ala karga. sampıyonsun bu sene sanlı kanarya!

» ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni çampiyon görmek..

» bir fenerli 10 beşiktaşlı, 20 trabzonlu ve bütün cümbomlulara bedeldir.

» itina ile aslan terbiye edilir. başvuru : herhangi bir fenerbahçeli.....

» kalpleri fetheden renkler, yaşa fenerbahçe! türk'^ün kalbi seninle atar, yaşa fenerbahçe! mazinde bir tarih yatar, yaşa fenerbahçe! ne mutlu seni sevene, yaşa fenerbahçe!

» fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir. sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

» ne sinema, ne tiyatro, nede istanbul'da bir gece. en büyük eğlence fenerbahce.

» 1907 de dogdu askımız, sarı-lacıvert renklerı oldu sarkımız, sporun her dalında bızım sanımız, hıc bıtmedı-bıtmeyecek bızım askımız!! catlayın cımbomlular bu yıl fener sampıyoooooonnnnnnnnn! .

» fenerbahçe sen çok yaşa canım feda olsun sana. hiçbirşeye değişilmez senin sevgin bu dünyada. lalalaylaylay...

» canlar, yılmazlar, lefterler geldı, cemıl, zıya, selçuk, alparslan, osman oğuz, aykut, rıdvan, engın ve nıcelerı! bıtmez fener efsanelerı! !

» maç yaparken sahada sarı kanaryalar, rakıp takıma krampon toplatırlar! sıkı dur karşı defans! fener gelıyor, şut ve goool ağları delıyor!

» bu sene son olmalı, arkası olmamalı söyletme artık fener acı hasret şarksını.

» fener dedınız söndünüz, aslan dedınız kaçtınız, hamsıydınız yendınız, kartal oldunuz, şampıyonsunuz!!

» 1905 te dogdu askımız , sarı kırmızı akar kanımız, cımbombom feda olsun sana canımız olene kadar hep senın yanındayız

» güzeller içinden bir seni seçtim... kalbimi sana.. ben sana verdim.. bu alemde kral sensin fenerbahçe. şampiyonlun için saldır fenerbahçe

» siz orada kalıp daha fazla mı öpülmek istiyorsunuz ?
) saygı duyarız..

» fenerim benim fenerim benim allahını seveyim canımı vereyim uğrunda öleyim fenerim benim

» sarı lacivert rengimiz şanpiyonluk hedefimiz hiç bir şeye değişmeyiz çünkü çünkü çünkü çünkü çünkü fenerbahçeliyiz

» bir gün herkes galatasaraylı olacak kötü yola düşecek aklı başlına gelecek 364 gün fenerbahçe'ye geçecek

» senin sevgin erişilmez, hiçbirşeye benzemez, hiçbir takım ölümüne desteklenmez. tek sözcük herşeye değer ; fenerbahçe

» ey şanlı fenerbahçe o sahaya çıktığında rakip takımın oyuncuları eli ayağına dolaşır. dolaştığındada başlarlar bağırmaya beni çöz diye

» galatasaraylılar vakit kaybetmeden fenerbahçeye geçin yoksa son pişmanlık fayda etmez...

» sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurdada çamurdada yanında oldum, fenerbahçe sen bizim herşeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, kadıköyde bugece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor.

» dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. biri fenerbahçeliler diğeri ise fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

» hayatımdaki herşey yalan , tek gerçek sensin fenerbahçem ...

» atam izindeyiz bizde fenerbahcelıyız

» bir gün herkes fenerbahçeli olmasın!!bırakın da o şeref bize kalsın...

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
# SARI LACIVERT RENGIMIZ BIZIM!, GURUR VERIR TARIHIN FENERBAHÇEM ATAMIZ'IN SÖZÜNDEN BELLI DEGIL MI, EN BÜYÜK SENSIN FENERBAHÇEM!!!
# CANLAR,YILMAZLAR,LEFTERLER GELDI, CEMIL, ZIYA, SELÇUK, ALPARSLAN, OSMAN OGUZ, AYKUT, RIDVAN, ENGIN VE NICELERI! BITMEZ FENER EFSANELERI!!!(
# CIHATLAR,LEFTERLER,CANLAR,FIKRETLER HALA SEVILEN BIRER ABIDEDIRLER! HIÇ BIR KULÜPTE OLMAYAN BU DOSTLUK, YILLAR YILI HEP SAMPIYON OLDUK!
# KALPLERI FETHEDEN RENKLER,YASA FENERBAHÇE! TÜRK'ÜN KALBI SENLE ATAR,YASA FEENRBAHÇE! MAZINDE BIR TARIH YATAR,YASA FENERBAHÇE! NE MUTLU SENI SEVENE,YASA FENERBAHÇE!
# MAÇ YAPARKEN SAHADA SARI KANARYALAR, RAKIP TAKIMA KRAMPON TOPLATIRLAR! SIKI DUR KARSI DEFANS! FENER GELIYOR, SUT VE GOOOL AGLARI DELIYOR!
# HAYDI BASTIR SANLI FENER SENIN SEVGIN ÖMRE BEDEL NE KUPALAR NE ÖDÜLLER NE DE CIMBOMLU GECELER BU DUNYADA TEK ISTEGIM VAR MUTLU OL YETER. BIR SEVGI BU ANLATILMAZ ANLATSANDA ANLASILMAZ FENERLI OLMAYAN BILMEZ BUNU HIÇBIR KITAP YAZMAZ BU DÜNYADA BIR BÜYÜK VAR KABUL EDILMEZ!
# BANA ?KARTALI VEYA CIMBOMU TUT CENNETE GIRECEKSIN? DESELER, BEN ?BIR FENERBAHÇELI OLARAK CEHENNEME GIRMEYE RAZIYIM? DERIM..!
# BU SENE SON OLMALI,ARKASI OLMAMALI SÖYLETME ARTIK FENER ACI HASRET SARKSINI
# BIR FENERBAHCELI DÜNYAYA BEDELDIR, O DA ATAMIZDIR!!!!!
# BEN HERKESIN IÇINDE TEKIM ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELIYIM!!
# ATAM IZINDEYIZ BIZ DE FENERBAHÇELIYIZ
# CIMBOM SANA KADIKÖY EXTRA LARGE
# AVRUPA AVRUPA DUY SESIMIZI ISTE BU FENER'IN AYAK SESLERI !!!
# 1907 DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIC BITMEDI-BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!! CATLAYIN CIMBOMLULAR BU YIL FENER SAMPIYOOOOOONNNNNNNNN!

#SENSIZ HAYAT BIR ISKENCE DILIMDESIN. GUNDUZ GECE SATIR SATIR, HECE HECE SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-CE
# HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HICBIR SEYI OLMAYAN BEN, HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HERSEYI OLANA ACIRIM
# FENERBAHCE SEN COK YASA CANIM FEDA OLSUN SANA. HIC BIRSEYE DEGISILMEZ SENIN SEVGIN BU DUNYADA. LALALALAYLAYLAY...
# YAGMURLARDA, CAMURLARDA, ISTANBUL 'DA, DEPLASMANDA. SENIN ICIN CEKTIK CEFA, HAKKIMIZ BU MU KANARYA ?
# NE SINEMA, NE TIYATRO, NE DE ISTANBUL'DA BIR GECE. EN BUYUK EGLENCE FENERBAHCE.
# BU SENE SON OLMALI, ARKASI OLMAMALI. SOYLETME ARTIK FENER ACI HASRET SARKSINI
# HER INSAN FENERLI DOGAR AMA SONRA YOLDAN CIKABILIR
# FENERBAHCE FORMASI TUTKULU BIR ASIK GIBIDIR. SEVDIGINI BIRAKMAZ, SEVMEDIGININ DE YUZUNE BAKMAZ.
# KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GONULDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ
# 1907 MARSI 1907'DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIC BITMEDI BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!!
# SARI LACIVERT RENGIMIZ BIZIM!, GURUR VERIR TARIHIN FENERBAHCEM ATAMIZ'IN SOZUNDEN BELLI DEGIL MI, EN BUYUK SENSIN FENERBAHCEM!
# CIHATLAR, LEFTERLER, CANLAR, FIKRETLER HALA SEVILEN BIRER ABIDEDIRLER! HIC BIR KULUPTE OLMAYAN BU DOSTLUK, YILLAR YILI HEP SAMPIYON OLDUK!
# KALPLERI FETHEDEN RENKLER,YASA FENERBAHCE! TURK'UN KALBI SENLE ATAR,YASA FEENRBAHCE! MAZINDE BIR TARIH YATAR,YASA FENERBAHCE! NE MUTLU SENI SEVENE,YASA FENERBAHCE!
# BUYUKLUK GECMISTE GIZLIDIR BUYUK TAKIM MAZISINDEN BELLIDIR...
# GÜLERSEM SEVINCIM, AGLARSAM GÖZYASIM, ÖLÜRSEM TOPRAGIM OL FENERBAHÇEM
# ITINA ILE ASLAN TERBIYE EDILIR..BASVURU: HERHANGI BIR FENERBAHÇELI.....
# BIR FENERLI, 10 BESIKTASLI , 20 TRABZONLU VE BÜTÜN CIMBOMLULARA BEDELDIR.
# NE SINEMA, NE TIYATRO, NE DE ISTANBUL'DA BIR GECE. EN BÜYÜK EGLENCE FENERBAHÇE.

# NE OKULU BITIRMEK, NE BIR GENÇ KIZI SEVMEK, EN BÜYÜK DILEGIMIZ SENI SAMPIYON GÖRMEK
# ORTEGA SÜPER LIGDEKI SIKE VE SAIBE LEKELERINI TEMIZLER, ÖZENLE ÇIKARTIR VE PARLATIR.
# BEN HERKESIN IÇINDE TEKIM. TEK OLDUGUM SÜRECE ZAFER BENIM. ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELIYIM.
# YAGMURLARDA ÇAMURLARDA ISTANBUL 'DA DEPLASMANDA SENIN IÇIN ÇEKTIK CEFA HAKKIMIZ BU MU KANARYA...
# SENSIZ HAYAT BIR ISKENCE DILIMDESIN GÜNDÜZ GECE SATIR SATIR , HECE HECE SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-ÇE
# FENER DEDINIZ SÖNDÜNÜZ,ASLAN DEDINIZ KAÇTINIZ, HAMSIYDINIZ YENDINIZ, KARTAL OLDUNUZ, SAMPIYONSUNUZ!!
# HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HICBIR SEYI OLMAYAN BEN HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HERSEYI OLANA ACIRIM
# FENERBAHÇE FORMASI TUTKULU BIR ASIK GIBIDIR...SEVDIGINI BIRAKMAZ, SEVMEDIGININ DE YÜZÜNE BAKMAZ...
# SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK,YILLARDIR BIZ SENIN ESIRIN OLDUK,YAGMURLARDA ÇAMURLARDA SENINLE OLDUK,FENERBAHÇEM SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN!
# KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GÖNÜLDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ.
# SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK YILLARIN BEN SENIN ESIRIN OLDUK. YAGMURLARDA ÇAMURLARDA YANINDA OLDUKKK. FENERBAHÇE SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN. EGLENELIM ARKADASLAR FENER GELIYOR KADIKÖYDE BU GECE BAYRAM OLUYOR. SAMPIYONLUK BIZIMDIR ALEM BILIYOR.KALDIRIN BAYRAKLARI EFSANE DÖNÜYOR.
# SAMPIYON FENERBAHÇEM NE ISTERSEN ISTE BENDEN ISTERSEN DONATALIM DÖRT BIR YANI BAYRAKLARLA ISTERSEN ÇINLATALIM DÖRT BIR YANI SARKILARLA ISTERSEN EGLENELIM DAVULLARLA ZURNALARLA
# 1907'DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIÇ BITMEDI BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!!!
# SARI LACIVERT RENGIN, VAZGEÇILMEZ YEMINIM,SANA CANIM FEDA FENERBAHÇEM.YAGMUR, ÇAMUR DEMEM, HER MAÇINA GELIRIM,YOLLARINA DÜSERIM FENERBAHÇEM.KRALINIZ EZE EZE, ISTE GETIRDIN DIZE,EN BÜYÜK FENERBAHÇE, NE GEREK VAR BASKA SÖZE.
# SARI LACIVERT RENGIMIZ, FENERBAHÇE HER SEYIMIZ! HIÇ BIR SEYE DEGISMEYIZ! ÇÜNKÜ FENERBAHÇELIYIZ!!!

Dar Ağacında bile olsak son sözümüz FENERBAHÇE!

[G]önülden [F]enere ağlıyız.

Fenerbahçe Aşkıyla Düştük bizler yollara şampiyonluk cok yakında hadi fener Taraftarın hep yanında

Yepyeni fb nickleri

İşimiz olmaz, karıyla kızla, ömür çürüttük, fener ugruna!

Bize rakip yok, bu diyarlarda, ne seri A'da, ne La Liga'da!

Gönülden sever, genç fenerliler, feneri için ölüme gider

İnandık size bu sene, Görmek isteriz şampiyonluklar içinde, Şampiyon olunca tüm Türkiye, İnleyecek en büyük kanarya diye

Ne paranoyak, ne panik atak, senin için fener, olduk biz manyak!

Ne badireler atlattık beyler, Fenerbahçe sevgisi ölünce biter

Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz''in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!