Fenerbahçe Mesajları Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Fenerbahçe Sözleri
Kısa Fenerbahçe Mesajları

(F)ener tuttun (E)lleri ve kalbi bomboş (N)esiller varken (E)n kötü takımlar cirit atarken (R)engarenk yaptın heryeri (B)ahçelerde gül yetiştirip (A)leme hediye verdin (H)emde iyiyi kötüyü (Ç)irkini güzeli (E)n münasebetsizi ayırt etmeden

uyumadık senin için gündüz gece, adını anarız hece hece, bir soru var sanki bilmece, tek şampiyon var oda fe-ner-bah-çe

ben koyu fbliyim burdan tuncay a çoooooooooook öpüyorum vede insallah geleceksene sampiyon FENERBAHÇE hiç bise kafaya takmayin olurmu CILGIN_FENERLiiiiiiiiiiiiiii

ADAM GALATASARAYLIYMIS AMA KORKMAYIN TEDAViSi DEWAM EDiYOR YAKINDA FENERLi OLACAK VE KURTULACAK..!!!

fenerliyim ölene kadar fanatik\'im ecel gelinceye kadar sarı lacivertli akar kanımız bitinceye kadar sevgilisiyim evlenen kadar

Bu dünyada her şey yalan bir tek gerçek senin inan yolun sonu ölüm olsa vazgeçmem ben bu sevdadan Fenerbahçe ..

TÜRKİYEDE 2 ÇEŞİT TARAFTAR VARDIR BİRİ FB Lİ OLANLAR DİĞERİ FB Lİ OLDUĞUNU BİLMEYENLER

gel gündüzle gece olalım gel gökyüzünde yıldız olalım seninle şampiyonluklara koşalım haydi bastır fenerbahçe

bu sene sampiyon olmasan bile kupaları almasan bile geliriz seninle ölüme bile yeterki sarıyla lacivertin olsun cektigimiz her duman seni anlatır gözümden yaş akar annem kıskanır alsada bu sevdan canlarımızı fedadır ugrunda akan gözyaşı

seninle yaşadık doğdumuzdan beri seninle yaşadık doğdumuzdan beri hasta olduk tek hece dedik oda fe-ner-bah-ce

Hayatımdaki her şey yalan, tek gerçek sensin Fenerbahçe’m ...

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

Galatasaraylılar vakit kaybetmeden Fenerbahçe’ye geçin yoksa son pişmanlık fayda etmez...

Bir gün herkes Galatasaraylı olacak kötü yola düşecek aklı başlına gelecek 364 gün Fenerbahçe’ye geçecek