Facebook İçin Anlamlı Sözler Güzel Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook İçin Anlamlı Sözler - Yeni Facebook İçin Anlamlı Sözler

Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti. Sunay Akın

Sevmek için "Yürek", Sürdürmek için "Emek" gerekir...

İnsanların gözleri öyle kelimelerle konuşur ki dil onları telaffuz edemez.(Crow kabilesi)

İnsan uçurumun kenarına varmadan kanatlanmaz. KAZANCAKIS

Vicdani tertemizdi, cünkü onu hiç kullanmamıştı. S.LEC

Bildigimizi zannetmemiz ögrenmemizin en büyük düşmanıdır. DR.C.BERNARD

Küçük şeylere fazla önem verenler ellerinden büyük şeyler gelmeyenlerdir.
EFLATUN
Insan ancak anladığı şeyleri duyar. GOETHE

Iki tür insan daima açtır. Biri bilimi arayan, diğeri de parayı. CAT STEVENS

Hepimizde baskalarına katlanacak güç vardır. LA ROCHEFONCAULD

Temiz elleri olan insanların da kirli düşünceleri vardır. S.LEC

Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Çevrelerine uymak icin kendilerini yontanlar, tükenip giderler R.HULL

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.MONTAIGNE

En insani davranış, bir insanın utanılacak duruma düşmesini önlemektir NIETZSCHE

Dünyada kusursuz iki insan vardır.biri ölmüştür,biride doğmamıştır(anonim)

Geç kalan adalet,adaletsizliktir.(walter savage londor)

Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız vardığınız yerin önemi yoktur(peterf.drucker)

Düşünmeden öğrenmek zaman kaybetmektir(ovidius)

Evrenin en anlaşılmaz özelliği,anlaşılabilir olmasıdır(albert einstein)

Savaşırken ölenler kahraman yapan,ölümleri değil;ölümlerininin sebepleridir(napolyon)

Doğru düşünün; düşünceler dünyadaki açlığı doyuracaktır.

Hayal etmek herşey demektir. Hayatın size getireceklerinin bir ön göstergesidir.Albert Einstein

Çevremize hatta kendi bedenlerimize baktığımızda gördüğümüz şey; sadece buzdağının tepesidir

Yapabileceğini de düşünsen, yapamayacağını da düşünsen; her iki durumda da sen haklısın Henry Ford

Tanrı'nın değirmeni ağır ama iyi öğütür. GEORGE HERBERT

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir.
Marquez

Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan.. "Sadece seviyorum" . [Cemal Süreya]

Kendine güvenip, ağzı laf yapanlara; Laf yaptığı içinde kendini adam sananlara kısa bir hatırlatma: "Lafla adam olunmuyor".
SUNAY AKIN

Aşkta mantık aramak mantıksızların işi. Aşkta mantık olsa; sonunda kırılacağını bildiği bir kalbin sevmesine izin vermezdi.
HUXLEY

"Sizin sevdiğiniz ile sizi seven asla aynı kişi değildir". . . !
PAUL AUSTER

Akıllı bi yalnızlık aptal bi ilişkiden iyidir. Ya Kralın yanında kraliçe olursun, Yada soytarının yanında maskara. Tercih Senin
VİCTOR HUGO

"İnsan seviyorsa karşılık görmese bile herşeyden vazgeçip onunla uğraşır, Uğraşmıyorsa sevmekten vazgeçmiş demektir".
ARAGON

Sen istersen eğer geçmiş unutulabir; ama yaptığın her seçimde birdaha düşün: "Çünkü gelecek, geçmiş kadar insaflı olmayabilir".
PAUL AUSTER

Uyuşturucu almak gibi sevmek. Kendini iyi hissettir ve ertesi gün daha fazla istetir; "ama sen ona bağlandıkça o seni istemez".
P.COELHO

"Kadınların 100 sırrı varsa eğer, Bunun 99'unu erkekler bilir; ama 100.sünü şeytan bile bilemez".

Ruh eşini hala bulamadıysan üzülme.. "Bu senin eşsiz bir ruhunun olduğunu gösterir".
Marquez

İlk önce konuşmaktan korkarsın sevdiğinle, Sonra ona aşık olmaktan...
SUNAY AKIN

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılbaşında 'seneye görüşürüz ehehe' esprsini yapanlar eski yılda mahsur kalsa da,'ne oldu görüşemedik ehehe' deyip kapak yapsak?

Geliyorum dedi. Benden bile kovdum ben'i. Ama ne o geldi nede kovduğum ben geldi geri. 'Sensizdim birde bensiz bıraktın beni'

Hakk’ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?

"Bir kadının elinden hayallerini almak, bir kaplanın yanından yavrusunu almak kadar tehlikelidir".

Bir Erkek seni mahvetmeye yemin ettiyse; merak etme, içer ve kendine eder. ama bir Kadın yemin ettiyse kesinlikle mahveder.

Hayatta öyle insanlarla birlikte olacaksın ki ; Onlar için '' iyi '' mi ? diye sormadan '' iyi ki '' var diyebilesin..

Bir kadının elinden hayallerini almak, bir kaplanın yanından yavrusunu almak kadar tehlikelidir.

Geliyorum dedi. Benden bile kovdum ben'i. Ama ne o geldi nede kovduğum ben geldi geri. 'Sensizdim birde bensiz bıraktın beni

Modern çağın en büyük getirisi, kadınların küçük şeylerle mutlu olabilmeyi başarabilmesidir.. düşünsenize, tek taş yetiyor..:)

Onu telefonuna “aşkım” diye kaydetmenle “yavşak” diye kaydetmen arasında geçen sürece ''aşk'' denir..

Allah bir kulu severse, yalvarmasını dinlemek için onu bir sıkıntıyla sınar." [Hadis-i Şerif]

Kapına geldim ve ben olmaktan vazgeçtim. Sen 'kim o' de yeter ki: Kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim.

Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyosun dedi, öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an... Bozmadım...

Iş işten geçtikten sonra dönenlere ne diyoruz ?? Ben gittim ellere sen şimdi vur ***ünü yerlere..;D

Ne Kadar Farklı Olursa Olsun; Sana Ait Olmayana Tenezzül Etme Ve Ne Kadar Basit Olursa Olsun Senin Olandan Asla Vazgeçme..!

Son düzenleyen: Moderatör: