Etkileyici Damar Sözler 2018

Sponsorlu Bağlantılar
etkileyici damar nickler
etkileyici damar sözler facebook
etkileyici damar sözler
etkileyici damar sözler kısa

Bu garip bi veda oLcak çünkü asLında hep içimdesin.Ne kadar uzağa gitsemde , gittiğim her yerde benimLesin..

İnsanın en büyük hatası sevmek değil, sevmeye layık olmayan birinden sevilmeyi beklemektir!

DAMARINA mıı bastımm sevgilii eğerr öyleysee çekmiyorum elimi..hatta daha derinlere iniyorumki sende iliklerinde hisset bensizliği..

Geride kalan tek şey yüreğim.. Sahip bile çıkamıyorum artık ona! Baksana almış başını gitmiş sana..

Eskiden hayallerimiz vardı, gerçekleştirmeyi umduğumuz.. Şimdi bırakın gerçekleştirmeyi, umabilmek en büyük hayalimiz oldu..!

Bir gün aglamayı düşünursen sakın yapma çünkü bir yerlerde senin tek gülüşün için yaşayan biri var

ben uyumuyorum hiç bir gece duvarlara takılı gözlerim penceremden küçük bir ay ışığı aydınlatır odamı elim telefonda nezaman arayacak diye beklerken sen parfümlü yastığında uyuyorsun güzelim bilemezsin kalbinde façası olan gönlünde yangını olan gencin seni beklediğini sen nerden bileceksin aşak böyle birşey işte sen şair olmasanda dolduruyor insanın yüreğini söyletiyor o tatlı dili ben allahına kadar sevdim ve seveceğim

19 YaŞinda Gİrsem Kara TopraĞa Sevgİlİm Sen AĞlarmisin DÖnse YÜzÜm Kara TopraĞa BaŞkasina GÖnÜl BaĞlarmisin BiLİR MiSiN?

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

ßiz isyankar sokaklarda buyuduk kizim. anlamayiz senin gibi balli ekmek yameyi. Biz 17 yasinda dunyaya, 18 yasinda kasip kavuran asklara isyan etmisiz, bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi. Satmayiz 10 kurus icin bize.., bize hakki olan sevenler

aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız..

Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veriyorum.

Duyuyorum sana dokunamamanin ezikligini yasiyorum askin rezilligini,inan bitanem yanimdayken çekiyorum en çok hasretini..

Kötü günümde katkısı olmayanın iyi günümde hissesi yoktur.

Şişeyi elime alınca gelir dost bildiklerin, şise dibine vurunca gider dost bildiklerin.

Biz hiç bir gemiyi kaçırmadık. Onlar eksik gittiler

Sarapsız duramayız, esrarsız kalamayız, çekerız emaneti, severiz adaleti.