En Güzel Trabzonspor Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Trabzonspor Sözleri

Trabzonluyuz,ağar yaralıyız ceket atar çamura yatar karakol evimiz kelepçe kol saatimiz rakıyı susuz arkadaşı sonsuz severiz.

Trabzonlu dogduk öyle ölecegiz Kimseden korkmuyoruz $ampiyonluk bekledik 20 sene Yinede bekliyoruz Paralar pullar sizlerin olsun Biz istemiyoruz Ölene kadar bordo mavi Ba$ka bişey bilmiyoruz...

Haftalar boyu ben herzaman uykusuz kaldım Bir sevgili gibi ben hep adını sayıkladım Elimizde emanet kalplerimizde hep sen varsın Trabzonspor sen benim biricik aşkımsın...

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN BILSEK KI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN A$KIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN ASLA VAZGECEMEYIZ TRABZONSPOR SENDEN

ÖMRÜMDEN ÖMÜR VERDIGIM,UMUDUMA UMUDUNU EKLEDIGIM,HASRETINI YÜREGIME SAKLADIGIM,VARLIGINLA HAYAT BULDUGUM CANIM SEVGILIM !!!!TRABZONSPOR!!!

BU $EHIR SENLE YATIP KALKIYO YIRMI YILDIR SENDEN TEK ŞEY ISTIYO BORDOLA MAVI KEFENiM OLSUN TRABZONUM BU SENE ŞAMPIYON OLSUN

BURASI LAZLARIN ALEMiDiR PAROLA:61 DiR MEKAN TRABZON EViMiZ iNTERNET CAFEDiR

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atilacaksa mezar ta$ima Trabzonsporlu yazilacaksa ölüm hoş gelsin sefa gelsin.

ÖLÜMÜNE BİR SEVDA BU
DUYSUN TÜM DÜNYA BUNU
NE FENERİ NE CİMBOMU
SEVDİK BİZ TRABZONU
NE ZAMAN GELECEK
BU BÜYÜK HASRETLİĞİN SONU
GÖRELİM SENİ TÜRKİYENİN
ŞAMPİYONUUU

Her Bordo içinde bir Mavi saklar
Her Mavi mutlaka bir bordo arar
Adının önüne şampiyon yazar
Şampiyonlar Şampiyonu TRABZONSPOR