En güzel Beşiktaş nickleri - En Güzel BJK nick

Sponsorlu Bağlantılar
En güzel Beşiktaş nickleri - En Güzel BJK nick

• kalp kalbe karşı çarşı alayına karşı
  • Tanrı önce siyah ve beyazı yarattı sonra ol dedi diğer renkler oldu
  • Kara Kartal, aslan gibi uyumaz, kanarya gibi kafese tıkılmaz göklerde özgürce dalgalanıp uçar
  • ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramaz ki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramaz ki
  • cehennem buz tutana kadar besiktaslıyızzzzzzzzz
  • kaybolan bir ömrün yamacındayız.seni seviyoruz beşiktaş komalardayız !
  • siyah-beyaz ölüm-yaşam BJK var-biz var BJK yok-biz yok
  • bu bembeyaz sayfaya siyahla çizdik adımız-beşiktaş
  • yer siyah gök beyaz en büyük beşiktaş
  • damarımda akan kan gibi akıyor kalbimden siyah beyaz bir can hey bjk sen benim damarlarımdaki kan yureğimdeki can hayatımdan parçasın
  • yağmurlu bir günde aşık olmusum siyah beyazına sana wurulmusum hayatın sonunda dönüp baktığımda ne mutlu ki bana beşiktaşlı doğmusum.
  • BU SEVDA BİTMEZ BU HASRET BİTMEZ İSTEYEN GİDER HİÇ FARK ETMEZ BU ALEMDE ÇARŞI HERKESE KARŞI ALLAH AFFEDER ÇARŞI AFFETMEZ...
  • KaRtAlAr YüKsEk UÇTuĞuNdA anla Ki bEşİkTaŞ ŞAMPİYON
  • 3 hece 8 harf sadece beşiktaş
  • Yıllarca kahrolsak dertten kederden,Bilsek ki kellemiz kopar bedenden,Aşkımız harbiden hem de derinden,ASLA VAZGEÇMEYİZ BEKİŞTAŞ SENDEN...!!!
  • BEN BEŞİKTAŞLI DOĞDUM ÖYLE YAŞARIM GÜNÜM GELİR ÖLÜRSEM YİNE ONLA YAŞARIM
  • BU ALEMDE İKİ BÜYÜK WARR BEŞİKTAŞ VE 70 LİK RAKI
  • ben beşiktaşlı doğdum beşiktaşlı öleceğim
  • farkındaysanız biz kimseye beşiktaşklı olun diye dilenmniyoruz çünkü herkez beşiktaşlı olamaz

Son düzenleyen: Moderatör:

• [*]Welcome in to HELL..! (ÇARŞI)

• [*]Ne kanarya ötebilir kapımızda Ne de aslan krallık yapabilir mekanımızda KARAKARTAL gönlümüzde hep 1 numara...!

• [*]Yıllarca kahrolsak dertten kederden,Bilsek ki kellemiz kopar bedenden,Aşkımız harbiden hem de derinden,ASLA VAZGEÇMEYİZ BEKİŞTAŞ SENDEN...!!!

• [*]AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞ

• [*]besiktasliysan Ogun, Degilsen Itaat Et

• [*]edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Besiktas'tan

• [*]delikanli Adam Renkli Takim Tutmaz çünkü delikanlıya yakışmaz ona yakışır Siyah-Beyaz

• [*]besiktasim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun

• [*]1903'de Doldu Yurekler, Yer Siyah Gok Beyaz Sampiyon Besiktas

• [*]gun Dogdu Hep Uyandik Stadlara Dayandik Besiktasin Ugrunada Bayraklara Donandik Semtimiz Erkek Semti Asik Eder Herkesi Uzerimde Eksilmesin Bayragimin Golgesi Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz Ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz

• [*]Ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz

• [*]bazen Huzun,bazen Kader Senin Sevgin Bir Omre Bedel besiktas Sen Bizim Herseyimissin

• [*]besiktas Diyerek Sana Yuz Vurduk,siyahin Yanina Beyazi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk

• [*]gel Gunduzle Gece Olalim Gel Gokyuzunde Yildiz Olalim Seninle Sampiyonluklara Kosalim Haydi Bastir Kara Kartal'im

• [*]yakisir Sana Yakisir,sana Sampiyonluk Yakisir,sen Alemde Teksin, Degisilmezsin,besiktas Sen Bizim Herseyimizsin!

• [*]basin One Egilmesin Aldirma Kartal, Aldirma en Buyuk Sen Degilmisin Aldirma Kartal, Aldirma Kartal Aldirma

• [*]dunyada Iki Tur Taraftar Vardir:bjk'li Olanlar,bjk'li Olduklarinin Farkina Varamayanlar

• [*]kara Kartalsin Goklerde Uzarsin 100 Yildir Yasarsin Cekemeyenler Kiskanalar Catlasin Bir Allahim Birde Sen Varsin

• [*]siyahin Yanina Beyaz Koyduk Yillardir Bu Renklere Biz Bas Koyduk Yagmurlarda Camurlarda Stadlari Doldurduk

• [*]Amigomusun,Kebapçımısın Yoksa Reklam yıldızımısın Anlıyamadık Sen Ne Ayaksın Abi Sen Manyakmısın diğer takımlar tutulur mu ? Beşiktaşlı değilsen ne ayaksın ?