Dun gece omrumun umitlerini bitirdin

Sponsorlu Bağlantılar
DUN GECE OMRUMUN UMITLERINI BITIRDIN

Beni hayaller icinde bogan sevgilim, meger bir zalimmmis, zalim ne kalir onun yaninda? TARIF EDILMEZ BIR HAYINMIS! Benim onu dusundugum gecelerde o beni coktan silmis... SIRTIMDAN VURULDUM DOSTLAR, SOYLEYIN IHANETIN ACISI NASIL CIKAR?

Lanetler yagdiriyorum seni tanidigim gune. Ben varken ciktigin o sevgilinle umarim mutlu olursun gule gule! HIC BIR SEYE DEGIL BOSA GECMIS ZAMANIMA YANIYORUM! Bu yuregimde acitigin asirlik yaraya bir merhem ariyorum...

Isyan etmek istemiyorum, cunki sana ve senin gibilere degmez biliyorum. Ama bu olanlara dayanamiyorum. ALLAH'IM NEDEN HEP BEN KANIYORUM? Sakin ama sakin dusunme bu tuttugum yas sanadir diye, uzulme artik gozumde bes para etmez degerin yok diye.

Senden yana sevgim gun gectikce cogalirken, ben bir ay once bitmisim haberim yokken. Yeni bir oyun baslatmissin ben umutdolu yasarken. Ayin 28'de bi ay olacakmis o kizla, SEVINDIM KENDI YONUMDEN, CUNKI SENIN YALANLARINDAN KOPALI BIR AY OLMUS SUKURLER!

Bu dunyada hesabimi soramadim. Ne yapsam yaranamadim... Obur tarafa kalsin artik soracaklarim, artik kalmadi hic ama hic dermanim... SEVGIMI KAYBETTIN, YERINE BEDDUALARIMI KAZANDIN. Hayaller pesine kandim, sessiz bir feryat benimkisi, ne gunlere kaldim...

DARGINIM ARTIK SANA HER IKI CIHANDA. Icimde eskilerden bir kirinti kalmadi korkma. SILDIM SENI DUN GECE O IMKANSIZ HAYALLERIMDEN. Kendime sabir, sanada mutluluklar dilerim bu yuzden.

Yetis katil yetis namazima, SENI SEVEN OLDU, sen kiydin cana. Gozumde bittin sen YEMIN OLSUN. Donmem birdaha sozumden DERS OLSUN. SENI SEVEN OLDU, hayaller ile birlikte seni de GOMDU!
DUN GECE OMRUN UMITLERINE KIYIP GITTIN. Bir damla sevgi vardi onu da kahpe sozlerinle bitirdin. HICBIR SEY DEGIL SADECE KUSTUGUM NEFRETIMSIN ARTIK! Emeklerim vardi hepsi varsin haram olsun artik... Dilerim sende sev ama SEVILME, Sende mucadele et ama hicbir zaman YENME. SENI SEVEN OLDU UNUTMA, SON ISTEGIM ADIMI BILE AZINA ALMA. YINE YANAN BEN OLDUM ZARARLA. SADECE BIR HATADI, BENIMKISI BIR ALDANMA...

BUSRA BOZKURT

Son düzenleyen: Moderatör:
aaayy canim benim yha super yazmisin valla , sen icini super dokuyon bide ben dokebilsem:D...icim acio bea:D,, neyse ellerine yuregine emegine saglik, paylasdigin icin sagol