Dostluk Yazıları - Arkadaşlık Mesajları - Arkadaş Dost Nickleri

Sponsorlu Bağlantılar
» 'Yalnizca bizim gibi insanlar,benim gibi yasama delicesine asik olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalismaya asik olan insanlar- amaci dogru olarak oldugu gibi görünmeye baslayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmis tek bir sans bile olsa dostlarini terk etmezler.
» Hayat; yasamayi, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatirlamayi, dostluk;paylasmayi bilen için vardir.

» Kalbin hangi arzularin özlemi ile çarpiyorsa hayat rüzgarlarin seni ona kavustursun
»Bazen bitmek bilmeyen dertler yagmur olur üstümüze yagar. ama rengarenk gökkusagi da yagmurdan sonra çikar...
[FONT=Century
Gothic]» Acilarin bir kum tanesi kadar küçük,mutlulklarin nisan yagmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere aglarsan oda mutluluk olsun.Dostum.[/FONT]
» Hayal kur, ne hayal kurmak istersen... Gez, nereye gitmek istersen... Ol, ne olmak istersen.... Çünkü senin bir tane hayatin olacak ve sadece bir sansin var bütün bunlari yapabilmek için
» Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlasi ama en güzeli milyonlarca insan arasinda senin arkadasin olmak.
» Karanlik aydinliktan, yalan gerçekten kaçar.günes yanliz olsada etrafa isik saçar.üzülme dogrularin kaderidir yanlizlik,kargalar sürüyle,kartallar yanliz uçar...
» Eger gerçekten birini seversen, Onu özgür birak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de bosa pesinden kosma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R
» Ask ve arkadaslik bir gün yolda karsilasirlar. ask kendinden emin bir sekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakinim. sen niye varsin ki bu dünyada? arkadaslik cevap verir: sen gittikten sonra arkanda biraktigin gözyaslarini silmek için...
» Dostluk aglamaksa, yüregindeki aciyi paylasmaksa, üzüldügünde sicak bir kucaksa ve dostluk için atese atilmaksa, dünya durana, can bedenden çikana dek sevdigimsin.
» RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttugu bir dilektir.ARKADAs;uçmayi unuttugumuzda bize kanatlarini açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmedigimiz yerlere uçuran bir rüzgardir,ve HAYAT; içinden ne çikacagini bilmesek de açmamiz gereken bir zarftir.açtigin zarflardan hep güzel seyler çikmasi dilegiyle...

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.
Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

[FONT=Century
Gothic]Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy [/FONT]
Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.
°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°
[FONT=Century
Gothic](w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w) [/FONT]
(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)
Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.
Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar
(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum
dusunki ben yagmur damlasiyim yere dustummu dagilirim dusunki ben bir kar tanesiyim gunesi gordummu eririm dusunki sen benimsin gittinmi olurum

sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ...
Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki sevgilim seni sevmedim
gülmek için mutlu olmayı bekleme,belkide mutluluk gülüşünde saklıdır.sakın ağlama gelki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.
Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veriyorum.
hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, binbir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var....
Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım
denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım
Ne zaman sağır ressam krisatl bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım...
deniz, kumsaldaki kumlari; zaman, gecmisteki anilari; siler. Ama hicbirsey kalbimdeki gercek sevgini SILEMEZ!!!!
Sen cölde acmis bir cicek olsaydin, seni kaybetmemek icin ölene dek aglardim...
cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyormusun her gün yağmur yağsın
mehtaplar kadar serin,denizler kadar derin,senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin.
Bu Nasıl Bir Duygu bilemiyorum;Kimseye Ayrıldık Diyemiyorum,Adını Kim Sorsa Eziliyorum,Ayrılıp Gittiği O Günden Beri....
Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun.
Bir yağmur damlası SENİ SEVİYORUM anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğmi sorsaydın inanki bitanem hergün yağmur yağardı!!!

dostluğunu para yerine kullananlar insan değildir

ddostluk dediğin matematiksel olmalı üzüntüyü bölmeli,sewgiyi çarpmalı,geçmişi çıkarmalı,geleceği toplamalı,dostluk dediğin ya böyle olmalı yahiç olmamalı

dostluk;deniz kenarında taş tpğlamaya benzer,önce birer birer toplarsın sonra atarsın.Ama kıyamadıklarımız vardır sende o atmaya kıyamadıklarımdansın
düşenin dostu olmaz gidenlere el salla

insanlar bir bilmece gibi çözemeden öleceğim şu dünyada bir tek insan görsem alnından öpeceğim beni öyle ezdiler öyle ezdilerki değirmen taşının tozuna döndüm beni ezen kim diye arkama baktığımda hep =DOSTLARIMI GÖRDÜM=

[FONT=Century
Gothic]Unutmayın, hayata hiçbir şeyiniz olmasa dahi, yüreğinizi ısıtacak hep bir dostluk gülünüz olsun [/FONT]

dost yalan dostluk gerçek bir şeydir

Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan,yollar vardır aşılması güç olann,kalpler vardır acılarla parçalanan ve dostlar vardır senin gibi unutulmayan, sanma beni sevipte unutanlardan benim sevgim mezara kadar olanlardan.

Benim Dostum Ölüme Gidiyoruz Dediğimde Niye Diyen Deyil Ne Zaman Diyendir

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan...

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

Behdanem benim..düşünsene bir kez dahi olsa.Dikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisini.Uçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarını.Ben de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kere.O muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat..

Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

Ellerim anladı tutmuyorsun..Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim...

Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende...

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi...

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir...

Gül dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider, Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor

Aşkın bana düşen en masum tarafını istedim.
Sen masum değilsin dediler.
Bu sefer bana düşen kısmını istedim.
Sana bir şey kalmadı dediler.
Düşündüm..Peki bana onu verin dedim.
O'nu başkası aldı dediler.
Bana ne kaldı?diye sordum.
Düşündüler...Sana 'AŞK ACISI' kaldı dediler

Küçük BiЯ Kız Büyütmü$tüm Bén içimde Kaybettim $imdi Onu BiЯyerLeЯde... Yok'yЯé

HAYAT MARS etti üstelik saf tutarak yine...

ben se sıkıldım hep YEK atmaktan KADERe... yasmıshnda saf tutark deide zar tutarak deilmi

Neyim varsa alıp götürsünler benden...
Paylaşmaya hazırım inan...
Bir tek seni paylaşamam...

yikildim, yoruldum, varliginla tukendim.

KeLimeLerin ßûyûsûnde tıkanır yutkunamadığım en ßûyûk tutarsızLık. Yûreğimi ßin parçaya ayırıyør $imdinin içime vuran sancısı...

Yüregimdeki Yagmurlar döküLmeyin gönLümdeki acı döküLmedi ..

...[İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı]..

[FONT=Comic Sans
MS]Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,
Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!
[/FONT]

Sevgim Büyüdükçe,
Ben Küçüldüm Çocuk Oldum. .

Tüm şehir ağladı,sen gittin diye....
mecburmusun hep en uzağa gitmeye........?

Ben hayaller kurarım;
Bir yanım hep eksik kalırım...

Mutluluk nedir diye sorsam, bana anlatir misin?

Saftı sevdam...
Masum, berrak, Ve olabildigince mavi
Basli basina deli bir sevdaydi...

Unutma ki çaresizseniz çare sadece sizsiniz

Gel teşhis et beni
Bak aşkıma şahit ol.

Konuşursam...isyan ederim..
Konuşursam...Sevdiğimi söylerim...

Konuşursam...İnanki Gidemezsin..