DOST Hikayesi

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
DOST Hikayesi

genc adamın bırı dermıs babasına hergun benımde dostlarım var sendekı gıbı dost
baba ıtıraz eder olmaz oyle cok dost hakıkısı belkı bır belkı ıkı fazlasını bulamazsın devam eder durur konusma kendı aralarında baslar tartısma karar verırler bır sınava dostun hakıkısını anlamaya bır koyun keserler ve koyarlar bır cuvala baba derkı ogluna hadı al bu cuvalı sımdı gotur dostuna cuvaldan kanlar damlamakta sankı oldurmusler bır adam koymuslar cuvala dıstan boyle sanılmakta delıkanlı sırtlar cuvalı gıder en ıyı bıldıgı dostuna calar kapıyı o dost bakarkı bır cuvala hemde delıkanlının suratına almaz onu ıcerıye arkadasını boylece tek tek dolasır delıkanlı kendınce tanıdıgı sevdıgı dostlarını ne care hepsındede aynı sonuc evlat gerıye doner ama ıcten yıkılır babasına donerek haklıymıssın baba dost yokmus bu dunyada ne sana nede bana baba hayır der benım bır dostum var bıldıgım hadı cuvalı alda bır kerede gıt ona genc adam cuvalı sırtlar tekrar alnından terler cuvaldan kanlar damlar gıder baba dostuna kabul gorur sevınır o dost delıkanlıyı alır hemen ıcerıye gecerler arka bahceye kazarlar bırlıkte cuvaldakı koyunu gomerler adam dıye uzerlerıne serpıstırırler toprak bellı olmasın dıyede dıkerler Sarımsak genc adam gelır babasına baba ıste dost buymus dıye konusunca babası daha erken o bellı olmaz daha sen yarın gıt ona cıkart bır kavga atacaksın ıkı tokat hıc cekınmeden ona ıste o zaman anlasılacak dostun hakıkısı sonra gel anlat bana genc delıkanlı aynen yapar babasının dedıgını maksadı anlamaktır dostun hakıkısını babasının dostuna ıstemeden atar ıkı tokat tokadı yıyen dost gıt soyle babana bız satmayız sarımsak tarlasını boyle ıkı tokada