Delta Force Xtreme Türkçe Yama

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:
indireceğiniz Delta Force Xtreme türkçe yama dil eklentisi ile Delta Force oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Delta Force Xtreme Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Oyunla ilgili birkaç hileyide sizinle paylaşmak istiyoruz.
  • iwillsurvive : Ölümsüzlük
  • takeittothelimit : Cephane hiç bitmezsürekil ilk halinde kalır
  • hitmewithyourbestshot : Düşmanlar uzman olur
  • raindropskeepfallinonmyhead : Topçu bombardımanı arka arkaya yazın
  • closetoyou : Görünmezlik
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Delta Force Xtreme oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Delta Force Xtreme Türkçe Yaması Delta Force oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Delta Force Xtreme türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Delta Force" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Delta Force\player01.ply" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Delta Force tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Download

Son düzenleme:
ya arkadaşlar ben bu oyunu ındırıp kurdum fakat daha ılk bolumde flod bolumu var orayı gecıyorum ama dıger bolume gecmıyor :S acaba kurulum yaparken yanlıs bırseymı yaptım yardımcı olursanız sevınırım :(

K

Kayıtsız Üye

kardeş link var indiriyorum 4 shared diye hata veriyo çok saçma bi şey linki yenileseniz