Dağkızılca İlköğretim Okulu Bilgileri Torbalı İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Dağkızılca İlköğretim Okulu Hakkında - Dağkızılca İlköğretim Okulu Tanıtım - Dağkızılca İlköğretim Okulu Resimleri - Dağkızılca İlköğretim Okulu İletişim

Dağkızılca İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYON:
Gelecekte olmak istenen yerin ve bu yere gidişin yol haritasıdır. Vizyon cümlesi, organizasyonun ulaşmak istediği en uç nokta ve durumu, ilerlenecek yönü gösterir.

OKULUMUZUN VİZYONU:
Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda; öğrenme için her türlü fırsatın sağlandığı bilgili, becerili ve iyi bir ahlâka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği, tercih edilen bir okul olmaktır.

MİSYONUMUZ
Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağımızın teknolojisinden faydalanabilen, bilimsel demokratik ve çağdaş düşünen, insan haklarına saygılı, yapıcı–yaratıcı eğitim öğretime önem veren insanlar yetiştirmektir.

DEĞERLER:
Kurumun temsil ettiği ayırt edici değer ya da temel inançlardır. Vizyonun temelidir. Kurumda çalışan kişilerin kararlar alırken ya da faaliyetler yürütürken nelerin doğru, nelerin yanlış olarak niteleneceğini belirler. Çalışanlarının ortak değerleri olan kurumsal değerler zaman içinde oluşmuştur. Bunlar bazı kurumlarda yazılı bazılarında yazılı değildir; ancak herkes tarafından uyulur.

OKULUMUZUN DEĞERLERİ:
Kurumun tüm çalışanlarının;
• Görevlerin yerine getirilmesinde objektiflik ilkesinin uygulandığı,
• Tüm ilişkilerde insana saygı esasına göre hareket edildiği; çalışan ve hizmet alanların beklenti, duygu ve düşüncelerine değer verildiği,
• Kurumsal ve bireysel gelişmenin “Sürekli Eğitim ve İyileştirme” anlayışının uygulanması sonucu gerçekleşeceğine inanılarak eğitim ve iyileştirme sonuçlarının en etkin şekilde değerlendirildiği,
• Görev dağılımı ve hizmet sunumunda adil olunduğu, kuruma katkının tanınıp takdir edildiği,
• Dağkızılca İlköğretim Okulu'nun değerli bir ferdi olmanın gururunun duyulduğu; çalışanlar arasında dayanışma ve işbirliğinin en üst düzeyde gerçekleştirildiği, inanç ve değer duygularına sahip duruma ulaştırmaktır.

Dağkızılca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Torbalı
Okulun Telefonu: 232 867 9273
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: DAĞKIZILCA KÖYÜ
Okulun Web Adresi:
http://dagkizilca.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: dagkizilcailkogretim@hotmail.com
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu