Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Şuhut Afyonkarahisar

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Şuhut Afyonkarahisar

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Toplumumuzun değerleri ile örtüşen , güçlü kurum kültürümüzle;profesyonel yönetim ; anlayışını ,ilkeliliğini ve bireylerin mutluluğunu esas alan ,çağdaş metot ve teknikler ile teknolojiyi kullanarak kaliteli eğitim öğretim veren örnek ve lider bir kurum olmaktır...

MİSYONUMUZ

Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini geliştirerek onları hayata ve üst öğrenime hazırlamak,

Öğrencilere, Atatürk ilke ve inkılâplarını benimsetme; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na ve demokrasinin ilkelerine, insan hakları, çocuk hakları ve uluslar arası sözleşmelere uygun olarak haklarını kullanma, başkalarının haklarına saygı duyma, görevini yapma ve sorumluluk yüklenebilen birey olma bilincini kazandırmak,

Öğrencileri, kendilerine, ailelerine, topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan, kendisi, ailesi ve çevresi ile barışık, başkalarıyla iyi ilişkiler kuran, iş birliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, dürüst, erdemli, iyi ve mutlu yurttaşlar olarak yetiştirmek,

Öğrencilere bilgi yüklemek yerine, bilgiye ulaşma ve bilgiyi kullanma yöntem ve tekniklerini öğretmek,

Vatanını, milletini, bayrağını; milli ve manevi değerlerini seven, koruyan, yücelten nesiller yetiştirmek için varız.

Büyüklerini sayan, küçüklerini seven ve koruyan; devletin-milletin malını canını koruyan, zarar vermeyen, verenlerin karşısında olan karalı bireyler yetiştirmek için varız.

Kendini ve zamanı yöneten üretken bireyler yetiştirmek için varız

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Şuhut
Okulun Telefonu: 2727181405
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Yalı Mahallesi
Okulun Web Adresi: http://suhutcumhuriyetioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 319666@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklık 28 km
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok