Counter Strike 1.6 Zombie Mod - BioHazard Mod Nedir ?

Counter Strike 1.6 Zombie Mod - BioHazard Mod Nedir ?

Evet Arkadaşlar Bir Arkadaşım Önerdi Bende Girdim Baktım.Çok Beğendim.Önceden Pek Çok Serverda yokmuş ama şimdi nerdeyse zombi mod olan tüm serverlar full çekiyor.Nese Gelelim biraz Özelliklere.

1.Zombi Mod Nedir ?

Zombi Mod, CT Ve T 'lerin dost oldukları tek moddur :).Bu Modda Serverda Rast Gele biri Virus Enfeksiyonu Kaparak Zombiye dönüşür.Ve Kendisi İnsanlara dokunarak Zombi Yapmaya ve Onları Ele Geçirmeye Çalışır.İnsanların Eli Armut toplamıyo tabe.İstenilen Yerde Mermi Alma,Bazı Serverlarda mermi bitmemesi ve Ayrıca Özel yapılan maplardaki Siperlerde Koruma Olarak Çok Olanak Sağlıyor.

2.Zombi Çeşitleri Nelerdir ?

1.Klasik Zombi: Normal Bir Zombi Olursunuz.Bir Fark yok.
2.Şişman Zombi: 4x HP Verir Kolay Ölmezsiniz yane
3.Radyo Aktif Zombi: Dolandığı yerlere virüs enfeksiyonu verir.
4.4x Öldürücü Zombi: Vuruşunuz 4 Katı Etkili Hale Gelir.
5.Zıplayan Zombi: 3 Katı Fazla Zıplar.

3.Maplar Nasıl ?

Maplar Gerçekten Özenle Düşünülmüş.Siper Alanları Tepelere Çatılara Çıkmak için bir Sürü Düzenekler Kurulmuş.Ayrıca Ekstra Yapılan Mapların Özellikleride Çok Güzel.

4.Takım Oyunu Olmadan Yenilmez!

Takım Oyunu Oynamadan Zombileri Kolay kolay yenemezsiniz.Arkadaşlarınıza Pozisyon Vermeniz Gerekir.Unutmayın Zombiler Kolay Kolay Gebermiyor.Şahsen Ben 1-2 Netten Tanıştığım kişi beraber Servera Girdiğimiz Zaman,Birbirimize Komut Vererek Oynarız.Başarı Kaçınılmaz Bu Yolla.

5.Fenersiz Yapamazsınız !

Oynanan Tüm Maplerde Karanlık ve Sis Hakim.Zombiler Kolay NightVision Var Onlarda Her Yeri Aydınlık Gibi Görebiliyorlar.Sizde Böyle Bir Lüks Yok.Mecburen Fener Kullanmanız Gerekebilir.
Not:Bazen Size Yerinizi Belli Edebilir Dikkat !

Şimdilik Anlatabileceğim Bunlar Yazıyı Kendi Ellerimle Yazdım!.Daha sonra Mod Olarak Kurulumunuda Vereceğim.Ayrıca Çok Yakın Zamanda SS Leride Ekleyeceğim.

Mod Dosyası Eklendi !

DownLoad