Çevremizdeki sorunlara 10 tane örnek verir misiniz?

B

benawe

Sponsorlu Bağlantılar
50 tane yazın yawww :(

Çevremizdeki Sorunlar

İlk Olarak İnsanlara Yönelik Sorunlar

1- Fakirlik
2- İşsizlik
3- Eğitim Sorunları ( Okulların Yetersiz Oluşu Uzak Oluşu Ulaşım İmkanı Olmaması)
4- Şehirlerde Yeterli Altyapının Bulunmaması ( Su Elektrik Kanalizasyon Gibi)
5- Sağlık Hizmetlerinin Yetersiz Oluşu
6- Çevre Kirliliği ( Hava Kirliliği Su Kirliği Gürültü Kirliliği)
7- İnsanların Korunması ve Güvenliğine Dair Sorunlar ( Hırsızlık Gasp v.s)
8- Trafik Sorunu ( Yolların Yetersiz Oluşu ve Trafik)

Hayvanlara ve Doğaya Yönelik Sorunlar

1- Sokak Hayvanları
2- Sokak Hayvanlarının Islah Edilmemesi ve Öldürülmesi
3- Çevre Kirliliği
4- Ormanların Yakılması Yeşil Alanların Tahrip Edilmesi

M

mutsuz biri

yapım kuşağı çok zor. ben bazı sorunlar buldum ama çözümleri bulamadım:

Çanta taşıma zorluğu

Okullarda kantin sırası karmaşası (bizimki resmen katliam. :( giren çıkamaz!!!! )

Yollarda olan kazı alanları ve çukurların trafiği aksatması

Ağaçların kesilmesi

Yerlere çöp atılması
vb.

I

ı allways win

arkadaşlar bence sorun tahtayı silerken çıkan tozdan üstümüzün başımızın kirlenmesi birde astımı olanlar için çok riskli bunun için tozu kendine çeken silgi yapabiliriz bunu şöyle yapabiliriz bir tahta silgisi alıp altına küçük delikler açarız daha sonra baş kısmına elektrikli süpürgelerde olan yani tozları çeken aleti yerleştiririz daha sonra torbayı ve kabloyu da taktıktan sonra iş tamamdır:) yardımcı olabildiysem ne mutlu bana bu arada söylemeden geçemiyeceğim bence en büyük sorun odamızı toplamak ve elbiselerimizi dolaba yerleştirmek eğer biri buna çözüm bulursa helel olsun ona

A

Admin

1-denizlerin kirliliği 2-yol ve asfaltlara bırakılan atıklar 3-çöp kutusu yerine dışına atılmış çöpler 4-egzoz gazlarının havayı kirletmesi 5-sanayi atıkları olan duman ve yağların doğaya bırakılması 6-çarpık kentleşme 7-yeşil alanların tahrip edilmesi 8-sigara izmaritleri

K

Kayıtsız Üye

sorun kopya çekilmesi
kopya çekilmemesi için bir gözlük sadece bir delik var bu delikten sadece kağıdı görebiliyoruz

E

evin oramar

spas dıkım her biji pır ğaş biye hıma hındıge - teşekkür ederim çok güzel olmuş ama birazcık var

D

dghjbmnvg

Vallah super bi sote az ama idare eder insan kendibaklindan yazarsa zaten aramaya gerek kalmaz diye dusunuyorum :D :D