Beymelek Saz İlköğretim Okulu Demre Antalya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Beymelek Saz İlköğretim Okulu Hakkında - Beymelek Saz İlköğretim Okulu Tanıtım - Beymelek Saz İlköğretim Okulu Resimleri - Beymelek Saz İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Beymelek Saz İlköğretim Okulu Antalya Demre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Beymelek Saz İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Beymelek Saz İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Beymelek Saz İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Beymelek Saz İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BEYMELEK SAZ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: SAZ MAHALLESİ BEYMELEK/DEMRE

Telefon Numarası: 2428721345

Faks Numarası: 2428721345

E-mail Adresi:

Web Adresi:
http://beymeleksazioo.meb.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

T

TUĞÇE AKBULUT

AHMET HOCAM BEN 6A DAN TUĞÇE AKBULUT nasılsınız iyimisiniz oralarda havalar nasıl sizleri çok özledim ama buradaki okulumda çok mutluyum.inşalah okuyup biryerlere gelirim .
hocam size bişey soracağım busayfadan konuşa bilirmiyiz? ben den basederseniz ben buralarda çok iyiyimö mutlutum elerinizden operim ben bu akşam tekrar gireceğim inşallah mesaj atarsınız .benim sınıfıma yani 6a'ya selamlarımı soyleyin mesajınızı bekliyorum
elerinizde operim saygılarımla hüseyin hocaya selam söyleyin. iyi günler

K

Kayıtsız Üye

hocam mesaj atın ama ya herakşam giriyorum buraya dayanacak gücüm kalmadı sabrım çatladı valahiiiiiiii

T

tuğçe

hocam artık bu son mesajım sizler iyisiniz inşalah ben de çok iyiyim allaha şükür sizleri çok seviyorum