Balçıkhisar İlköğretim Okulu Bilgileri Şuhut Afyonkarahisar

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balçıkhisar İlköğretim Okulu Hakkında - Balçıkhisar İlköğretim Okulu Tanıtım - Balçıkhisar İlköğretim Okulu Resimleri - Balçıkhisar İlköğretim Okulu İletişim

Balçıkhisar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz; 1972 yılında belediye binasında öğretime başlayıp, 1984 yılında devlet vatandaş iş birliği ile yapımı bitirilen ve kendi binasına taşınan Balçıkhisar Ortaokulu ile ;1975 yılında Milli Eğitim Bakanlığınca binası yapılıp 1976 yılında öğretime açılan Balçıkhisar kasabası Ergenokon İlkokulu ile 1990-1991 öğretim yılında birleşmek sureti ile; Balçıkhisar İlköğretim Okulu'na dönüştürülmüştür. Okulumuz bu ismini kasabamızın adından almıştır.Ayrıca 2007-2008 öğretim yılında Balçıkhisar Merkez İlköğretim Okulu ile birleşerek BALÇIKHİSAR İLKÖĞRETİM OKULU olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

Fiziksel Özellikleri:

Okulumuzda 1 adet bilgisayar labaratuvarı ,1 adet fen ve teknoloji labaratuvarı,1 adet teknoloji tasarım sınıfı ,matematik sınıfı, türkçe sınıfı ,sosyal sınıfı ve ingilizce sınıfı bulunmaktadır.Anaokulu öğrencileri için çok güzel bir anasınıfı ve beş adet de birinci kademe için sınıfımız vardır.

Okulumuzda 1 müdür, 1 müdür yardımcısı,5 sınıf öğretmeni, Türkçe öğretmeni, Matematik öğretmeni, Bilişim Teknolojileri öğretmeni, İngilizce öğretmeni, Ana sınıfı öğretmeni , 2 hizmetli ve 180 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir

Balçıkhisar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Şuhut
Okulun Telefonu: (272) 738 60 03
Okulun Faksı: (272) 738 64 44
Okulun Adresi: Yeni Mahalle Anayol No:104
Okulun Web Adresi:
http://balcikhisarioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 826957.@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok