Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Yenice Çanakkale

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Yenice Çanakkale

Atatürk İlköğretim Okulu Çanakkale Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Kışlalar Mah.Biga Cad.Yenice
Telefon Numarası: 2864743037
Faks Numarası: 2864742876

Okulumuz Çanakkale Yenice ilçe merkezinde bulunmaktadır. Geniş bir arazi üzerine 2 blok olarak kurulmuştur. Bunlar İlköğretim 1. kademe sınıflarının olduğu A-Blok ve 2. kademe sınıflarının olduğu B-blok'tur. Okulumuzda ayrıca futbol, voleybol ve basketbol oyun alanı mevcuttur. Okulumuz bünyesinde kütüphanemiz ve kantinimiz mevcuttur. Okul bahçemiz ağaçlandırılmıştır.

Yenice ilçe merkezinde yer alan okulumuzda 2011 yılı itibariyle 2 adet ana sınıfı, 11 adet 1. kademe sınıfı ve 6 adet 2. kademe sınıfı yer almaktadır.

Bilgisayar Laboratuarı, Görsel Sanatlar Atölyesi ve Fen Laboratuarı bulunan okulumuzda bunun yanında 2. kademe de derslik sistemi uygulanmakta ve Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslikleri mevcuttur. Dersliklerimiz öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından verimli olarak kullanılmaktadır. Ayrıca imkanlar dahilinde projeksiyon ve bilgisayar ile desteklenmektedir.

Okulumuzda Yenice merkezindeki öğrencilerimizin yanında Davutköy ve Sazak Köylerinden taşımalı olarak gelen öğrencilerimizde eğitim görmektedir. Ayrıca taşımalı olarak gelen öğrencilerimiz için yemekhanemizde öğle yemeği verilmektedir.

Okulumuzda çalışmayı tercih edecek öğretmenler bizimle iletişime geçerek her türlü bilgiye erişebilirler.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Son düzenleyen: Moderatör: