Aşk Tutulması 24 Ekim'de vizyonda

Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Tutulması

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın çekimlerine ev sahipliği yaptığı Aşk Tutulması isimli filmin dün akşam galası yapıldı. Astoria Alışveriş Merkezi'nde yapılan filmin galasına yönetmen - yapımcı Murat Şeker, başrol oyuncuları Fahriye Evcen, Tolgahan Sayışman, Tim Seyfi, Ali Erkazan, Suzan Aksoy, Murat Akkoyunlu, Yasemin Öztürk ve Ayten Uncuoğlu'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Aşk ve sadakat temaları çerçevesinde futbol olgusunu ve Fenerbahçe tutkusunu anlatmayı amaçlayan Aşk Tutulması adlı romantik komedi, 24 Ekim'de vizyona girecek.
Yönetmen ve yapımcı Murat Şeker, bu ayki Fenerbahçe Dergisi'nde de sorularımızı yanıtlamıştı. Şeker, filmiyle ilgili olarak; "Film alttan alttan çok entelektüel bir bakış açısı sunmadan, günümüz koşullarında kişinin aradığı şeyin ne olduğunu, neyin peşinde olduğunu irdeliyor. Fenerbahçe'yi karşılıksız ölesiye seviyoruz hakikaten ama gerçek hayatında bir sürü insanın birebir ilişkileri ve sevgileri, bu kadar karşılıksız ve ölesiye olmuyor. Film, neden olmadığını aslında kurcalıyor ama bunu da eğlenceli ve romantik komedi kalıpları içersinde izleyiciyi sıkmadan yapıyor. Bence Fenerbahçelilerin gururunu çok okşayacak sahneleri, duruş olarak çok iyi anlattığımı düşünüyorum. Stadımız o kadar güzel ki beyaz perdede seyretmek beni de çok heyecanlandıracak. Türkiye şartlarında orta ile yüksek bütçe arasında bir film oldu. Hakkını vererek vazifemi yaptığımı düşünüyorum. Gerisi aziz Türk milletinin takdiri." dedi.