AşK ın farklı anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar
:)

'Aşk'
Sevgiliye iltifatlar

” Coco-cola gibi hayatimin tadisin,tefalsin herşeyin en iyisini bilirsin,cornettomsun aşkimla erirmisin,yeni rakimsin hayata yeniden bakişimsin,efesimsin içtikçe bitmeyen nefesimsin,nutellamsin en değerli türk findiğimsin,hanimellerimsin anne eli değmiş gibisin,arçelik gibisin çelik gibi kuvvetlisin,ikea gibisin ewimin herşeyisin,turkcell gibisin hayata seninle bağlaniorum

..::BiTaNeM::..

BENİM KIRÇİÇEĞİMSİN
BENİM GÖKYÜZÜMSÜN
BENİM GÜL KOKUŞLUMSUN
BENİM KALBİMSİN
BENİM EN SEVDİĞİM TEPESİN
BENİM SICACIK YATAĞIMSIN
BENİM EN DUYGUSAL ANIMSIN
BENİM FIRTINADA SIĞINDIĞIM LİMANIMSIN
BENİM EN DEĞERLİ ARMAĞANIMSIN

Aş Kendini Aşka Gel

Aş kendini gel aşka
Adımların geri gider yürüyemez
Kafan hep karışık, aşka gelmez
Ama aş kendini böyle güzel
Hayatında bir gün hadi aşka gel
Harekete geç korkmam olmaz
İçinden gelen beynine ulaşmaz
Ama aş kendini böyle güzel

AşK BöYLe BiRŞeY İşTe…

Birini çok seviyorsun zaman geliyor o da seni seviyor bağlanıyorsunuz birbirinize …Herşey yolunda gidiyor hayat çok güzel herşey çok güzel planlar yapılıyor gelecek için ileri ki zamanlar için … Yaşam toz pembe oluyor onunla… Herkese anlatıyorsun, herkese söylüyorsun aşkınızı birlikteliğinizi… Ona aşkım diyorsun, oda sana… Her an haber almak istiyorsun ve alıyorsun zaten hep beraber olyorsunuz birlikte oluyorsunuz …..Ama yine bi zaman geliyor sen farkında değilsin ama içten içten gelinmiş o ana … O an ne mi..?..Sanki senin verdiğin değerin karşılığını alamıyorsun sevgi sözleri senden gittiği taktirde sana geri dönmüyor sen ona o gün ne yaptığını ne ettiğini haber veriyorsun ama ondan hiç haber alamıyorsun ertesi gün oluyor cılız bir mesaj… Mesajda sana gelen en samimi söz cılız bir CANIM…İşte bu senin canını yakıyor çünkü sen yapmıyorsun bunları yapamıyorsun, senin yaptığın her mesajında ona kızgın bile olsan dolu dolu bi AŞKIM oluyor… SENİ SEVİYORUM diyorsun ama aynı şeyi göremeyince için acıyor ”her halde iyi değilde böyle yazdı” diyerek kendini avutuyorsun neden mi.?… Çünkü onu deliler gibi seviyorsun nedeni bu kadar açık…Ona deliler gibi aşıksın vaz geçemiyorsun…Aşk böyle birşey işte…

ÇüNKü SeNi SeViYoRuM

İlk önceleri ismimle hitap ederdin bana…Zaman öyle bi geçti ki seninle,zamanla öyle bağlandık ki birbirimize artık isimlerimiz yoktu birbirimize isimlerimizle hitabı bırakmıştık bütün güzel sözler olmuştun bende bütün güzelliklerdin benim için…Aşkım derdim efendim meleğim derdin, hayat derdin, aşk derdin…Sana sorardım AŞK nedir diye sende bana aşk sensin derdin…AŞK bizdik meleğim aşk ikimizdik…Geleceğimizi konuşurduk planlar yapardık birbirimize sevgimizi aşkımızı anlatırdık…Bunları hatırlıyorum gözlerim yaşla doluyo, kalbimde derin bi sızı,ne güzeldi hayat seninle,yaşam seninle…Ama artık herşey bitti..Biliyorum beni hala seviyosun bunu hissediyorum..Rüyalarıma geliyosun her gece her gece benimlesin beraberiz sabaha kadar..Rüya olduğunu biliyorum ama bitmesin istiyorum sabah uyandığımda gözlerimden yaşların akmasına engel olamıyorum çünkü seni hala deliler gibi seviyorum…Gözlerimi kapattığımda ilk sen varsın karşımda unutmak istiyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyo

ZOR BİR ŞEYDİ AMA OLDU TAM OLDU…..

BU SEVGİ BENİM BAŞIMA GELDİ 19 YAŞINDAYIM VE DAHA ÖNCE SEVGİ MUTLULUK BİLMİYORDUM LİSE DE OKURKEN 4.SINIFTA OKULA Bİ ÇOCUK GELDİ ÇOOK İYİ İDİ KARDEŞİM GİBİ SEVDİM ODA ABİ GİBİ SEVDİ BENİM OKUL BİTTİ MEZUN OLDUM BU SENE İSE ABLASI KONYA YA ÜNİVERSİTEYE GELMİŞTİ ABLA KARDEŞ KONYA DA İDİLER Bİ GÜN ÇOCUK TELEFON AÇARAK ŞUNU SÖYLÜYOR ABİ NERDESİNİZ BAZI KİŞİLER ABLAMA LAF ATTI DİYE BENDE HALİYLE SİNİRLENİYORUM DAHA ÖNCE GÖRMEMİŞTİM ABLASINI KARDEŞİM DİYORDUM HALİYLE BULDUK ÇOCUKLARI FIRÇA ATTTIKTAN SONRA ABLASI İLE KONUŞTUM KARDEŞİMSİN SENDE DİYEREK ONDAN SONRA 3 AY FELAN GEÇMİŞTİ TEKRAR Bİ OLAY OLMUŞTU VE BU SEFER GÖRÜŞTÜM TEKRAR BU OLAYDA BYA KARIŞIKTI VE NUMARA MI VERDİM NE OLURSA OLSUN BENİ ARAYACAKSIN İLK DİYE TAMAM DEDİ BİR KAÇ GÜN GEÇMİŞTİ BENİM ŞEHİRDIŞINDAN ARKADAŞLAR GELDİ SİNEMAYA GİDECEKTİK VE BUNU DA ÇAGIRDIM GELDİ İŞTE SİNEMAYA GİTTİK ONDAN.SONRAHAREKETLERİ KONUŞMALARI.BAKIŞLARI HEPSİ BİR SEVGİ ÇİÇEGİ GİBİ AÇIYOR VE KALBİMDEN BUDAKLANIYORDU.BEN BUNUN ÖNÜNE GEÇMEK İSTİYORDUM ÇÜNKÜ KARDEŞİM .dEDİM .ÖYLE DÜŞÜNÜYOR.DİYE BİLİYOR İÇİMDEKİ SEVGİ.HER GÖRÜŞTÜGÜMÜZDE.DÜŞÜNDÜKÇE.ARTIYORDU SEVGİM.ENGEL OLMAK.İSTİYORDUM AMA OLAMIYORDUM ARKDAŞLARI İLE TANIŞMAK İSTEDİM OLMAZ DEDİ NEDEN İ SÖYLEMİYORDU BEN DE TABİKİ NE HAKLA ZORLAYABİLİRDİM BİR GÜN TELEFONDA KONUŞUYORUZ TAM İKİ SAATLİK BİR KONUŞMANIN SONUNDA ARKADAŞ TANIŞMA MEVZUSU İLE BASTIRARK BENİ SEVDİGİNİ SÖYLEDİ İŞTE O ZAMAN BEN DÜNYANIN EN MUTLU İNSANIYDIM KELİMELR BULAMIYORDUM KONUŞMAK İÇİN ÇOOK MUTLU OLMUŞTUM İŞTE BUNDAN SONRA BAŞLADIK VE KARDEŞİ BENİ KORKUTUYORDU NEDER NE TEPKİ VERİR DİYE ONDAN.SONRA BİGÜN GELDİ.SÖYLEDİM OLUMLU.KARŞILADI SEVİNDİ.BENDE İŞTE OZAMAN.NE DİYECEGİMİ ŞAŞIRDIM.ZAMANLA İLERLEDİ O ANNESİNE.BEN ANNEME.SONRA BABAMA SÖYLEDİM AİLEM İLE TANIŞTIRDIM VE KENDİ ARAMIZDA BİR SÖZ YÜZÜGÜ TAKTIK VE İŞTE BEN O KADAR MUTLUYUMKİ DAHA ÖNCE SEVGİ NEDİR BİLMEZDİM ŞİMDİ İSE TAM.SEVDALI OLDUM.MUTLULUK NEDİR BİLMEZDİM HERKES.TEN.MUTLUYUM.YÜCE ALLAH’IMIN İZNİYLE SONUNA.KADAR DEVAM.EDECEZ BİR YASTIGA.BAŞ.KOYACAZ… ALLAHIM.TÜM SEVENLERİ.KAVULTURSUNNNNNN

Son düzenleyen: Moderatör: