Artı Sonsuz Dershaneleri

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

Başarıyı "her öğrenciyi çıkabileceği en yüksek basamağa taşımak" olarak gören Artı Sonsuz Dershanesi,bilgi toplumunda yerini almış,nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.Amacımız kendilerine güvenen, soran , sorgulayan ve hepsinden önemlisi düşünen kişilerin olumasına katkıda bulunmaktır.Ezbercilikten uzak, bilgiyi kullanabilen, iki kere ikinin kaç ettiğini değil, neden dört ettiğini araştıran bireylerin oluşmasına çalışan eğitim kadromuz bilgiyi kalıcı kılmayı amaçlamaktadır.

Sıradan bir dershanecilikten öte; öğretimin yanına eğitimi de katarak geleceğimiz olan gençlerimizi hem bilimsel hem ruhsal bakımdan mükemmel manada yetiştirmeyi hedefleyen Artı Sonsuz Dershanesi, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda sıra dışı bir eğitim ve öğretim sunmaktadır.Sadece başarılı öğrencileri değil, başarılı olmayanlarınd neden ve niçinlerini araştıran ve içlerinde var olan fakat bir türlü ortaya çıkarılamayan gizli potansiyelleri ortaya çıkaracak çalışmayı yapmaktadır.

Her öğrenci bizim için özeldir ve özel bir yeteneğe sahiptir.Önemli olan onların bu yeteneklerini tespit edip, doğru yönlendirmektir.

Kurslar

OKS
ÖSS

İletişim

FAHRETTİN KERİM GÖKAY CD. NO: 281 ÖZÇELİK İŞ HANI A BLOK K: 5
( İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ) SAHRAYICEDİD KADIKÖY / İSTANBUL

Telefon : 0(216) 467 51 23

Fax: 0(216) 355 75 36

artisonsuz_dersanesi@hotmail.com

http://www.artisonsuz.dersaneleri.com