Akcakoyun Yatılı İlköğretim Okulu Bilgileri Yenice Çanakkale

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Akcakoyun Yatılı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Akcakoyun Yatılı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Akcakoyun Yatılı İlköğretim Okulu Resimleri

Akçakoyun Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Çanakkale Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akçakoyun Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akçakoyun Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akçakoyun Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akçakoyun Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: AKÇAKOYUN YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
Adresi: AKÇAKOYUNBELDESİ
Telefon Numarası: 2864875520
Faks Numarası: 2864875970

Okulumuz 32000 metrekare alan üzerine kurulmuş ve 2001 yılında eğitim öğretime açılmıştır. Okul yerleşkesi içerisinde kız ve erkek bölümlerinin bulunduğu bir adet pansiyon binası, 20 adet lojmanın bulunduğu 2 adet bina, 1 kapalı spor salonu ve bir ana hizmet binası bulunmaktadır.

Akçakoyun yibo ana hizmet binasında 14 adet derslik, bilişim teknolojileri sınıfı, fen ve teknoloji laboratuarı, ingilizce sınıfı, müzik sınıfı, resim atölyesi, 250 kişilik çok amaçlı salon, 400 kişilik yemek salonu, rehberlik hizmetleri merkezi, ölçme değerlendirme merkezi, 3 adet idari hizmetler odası, kütüphane, oyun ve eğlence odası, öğretmenler odası, mutfak, çay ocağı ve okul ambarı bulunmaktadır.

Akçakoyun yatılı ilköğretim bölge okulunun bahçesinde tarım uygulama alanları, futbol sahası, basketbol - voleybol sahası, jimnastik alanı, oyun parkları, piknik ve serbest çalışma alanları, güvercin kafesi, garaj, 40 tonluk su deposu ve okul kantini, bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz