80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Urla İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - 80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - 80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - 80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu İletişim

80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz,ilçemizin Yaka Mahallesi 544 Konutlar mevkiinde bulunmakta olup 2003 yılı Eylül ayında eğitim öğretime başlamıştır.

696 öğrencinin eğitim gördüğü okulda 1 Müdür,2 Müdür Yardımcısı,34 öğretmen ve 2 hizmetli görev yapmaktadır.Okulumuz,kütüphanesi,bilgisayar laboratuvarı,Fen ve Teknoloji laboratuvarı,kapalı spor salonu,açık basketbol sahası,jimnastik salonu,sunum salonu ve ana sınıfı ile her branşın kendi dersi için planlayıp dekore ettiği her sınıfta televizyon VCD ve 3 sınıfta da bilgisayarın bulunduğu toplamda 32 derslikte eğitim öğretim faaliyetlerini tam gün eğitimle en iyi şekilde sürdürmektedir.

2005 yılı Orta Öğretim Kurumlar Sınavında İzmir ili içinde yer alan 645 resmi ve özel ilköğretim okulu arasında ilk 100 içinde yer alan okulumuz il ve ilçe çapında katıldığı sosyal, kültürel ve sportif yarışmalarda da önemli başarılara imza atmıştır.

Ayrıca okulumuz EFQM Mükemmellik Modeli Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları ve Avrupa Birliği Sokrates �Comenius programına gönderdiği projesiyle eğitimde çağın gerektirdiği misyon ve vizyonu taşıma gayretini sürdürmektedir.

80.Yıl Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Urla
Okulun Telefonu: 232-7546363
Okulun Faksı: 232-7546767
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
www.urlasekseninciyilgazi.meb.k12.tr
Okulun E-Posta Adresi: 955282@meb.k12.tr
Okulun Müdürü: Çağatay AKIN
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu