75.yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Saray Tekirdağ

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Saray 75.yıl İlköğretim Okulu Hakkında - 75.yıl İlköğretim Okulu Tanıtımı - 75.yıl İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - 75.yıl İlköğretim Okulu Resimleri

75.yıl İlköğretim Okulu Tekirdağ Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75.yıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75.yı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75.yı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 75.yı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 75.YI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ÇERKEZKÖY CAD.OKUL SOK.

Telefon Numarası: 2827685557
Faks Numarası: 2827685966

OKUL TARİHÇESİ:

*75.Yıl İlköğretim Okulu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 1996 yılında inşaatı başlatılmış olup,1998 yılı Ağustos ayı içinde tamamlanarak 1998-1999 Öğretim yılında hizmete açılmıştır. Okul Özel idareye ait olup,4 kat,21 derslik,1 Fen laboratuvarı, 1 Bilgisayar Teknoloji Sınıfı ve bir kütüphanesi vardır.

*Okulumuz, Cumhuriyetin ilanının 75.Yılında hizmete açılmış olduğundan 75.Yıl İlköğretim Okulu ismini almıştır.

*Okulumuzda, gündüzlü ve karma eğitim yapılmaktadır.

*Okul binası kaloriferli olup,yakıt olarak odun ve kömür kullanılmaktadır.Aydınlatma genel elektrik şebekesinden,su şehir şebekesinden sağlanmakta olup,kanalizasyonu vardır.

*Okulumuzda Teknoloji-Tasarım atölyesi bulunmaktadır.

*Bahçede 1 adet basketbol sahası ve 1 adet voleybol sahası bulunmaktadır.

*Binanın tüm arsası 5000 metrekare olup,binalar için ayrılan kısım çıktıktan sonra 3000 metrekare bahçe alanı kalmaktadır.Bahçenin muhtelif yerlerine ağaç dikme çalışmaları sürmektedir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz