60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Bilgileri Kaman Kırşehir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Hakkında - 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Tanıtım - 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Resimleri - 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu İletişim

60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Kırşehir Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulun Adı: Okulumuz 1983/84 eğitim öğretim yılında açılmış 1999-2000 öğretim yılına kadar 60.yıl ilköğretim okulu hizmet vermiş, 1999-2000 eğitim öğretim yılı başından itibaren valilik makamının onayı ile Şehit olan kahraman Türk askerinin ismini yaşatmak amacıyla 1999 yılı Eylül ayından itibaren okulumuzun ismin 60.Yıl Şehit Hüsnü ÖNKAL İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.

Okulumuz 2002/2003 Eğitim Öğretim yılına kadar ilköğretim okulu birinci kademe olarak devam etmiş ve 2. kademe öğrenciler yakın ilköğretim okullarına gönderilmekte iken 2002 yılında yapılmış olan binanın elverişli olması sebebiyle 2002/2003 Eğitim öğretim yılında okulumuz ikinci kademesi açılmış ve ilk mezunlarını 2004/2005 eğitim öğretim yılında vermiş ve ilköğretim okulu olarak mezun verdiği ilk yılında Kaman 1.si, Kırşehir 15.si olmuştur.

60.yıl Şehit Hüsnü Önkal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 60.YIL ŞEHİT HÜSNÜ ÖNKAL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: 60. Yıl Ş.H.Ö. ilköğretim Kaman
Telefon Numarası: 3867126389
Faks Numarası: 3867126389
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız