24 Mayıs İlköğretim Okulu Bilgileri Sarayköy Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
24 Mayıs İlköğretim Okulu Hakkında - 24 Mayıs İlköğretim Okulu Tanıtım - 24 Mayıs İlköğretim Okulu Resimleri - 24 Mayıs İlköğretim Okulu İletişim

24 Mayıs İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

İSTİYORUZ Kİ...

Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.

İSTİYORUZ Kİ...

Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin.

İSTİYORUZ Kİ...

Okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler, birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın.

İSTİYORUZ Kİ...

Okulumuzda çalışanlar, gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları tepkiden korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın.

İSTİYORUZ Kİ...

Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

İSTİYORUZ Kİ...

Okulumuz, Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak eğitim ve öğretim etkinliğinin bir parçası olarak hizmetin yürütüldüğü çevrede eğitim, bilim ve kültür merkezi olsun.

İSTİYORUZ Kİ...

Öğrencilerimiz ve çalışanlarımız 24 Mayıs İlköğretim Okulu’nda bulunmaktan mutlu olsun. Sevgi, saygı ve güven ortamında "Başarma Azmi" ve "Geleceği Şekillendirme Sorumluluğu" ile başarıya ulaşmak için çalışmak, sürekli gelişimle alanında öncü olsun.

MİSYONUMUZ

Biz; 24 MAYIS İ.Ö.O. Personeli Olarak;

1-Öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılâpları’na bağlı, Türk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek,

2- Geleceğin dünyasına şekil verecek, çalışkan, ufku geniş, sahip olduğu değerleri paylaşabilen, bütün insanlığı sevgiyle kucaklayabilecek hoşgörüye sahip, huzurun ve güvenin teminatı örnek bir dünya insanı yetiştirmek,

3-Öğrencilerimize akademik bilginin yanı sıra temel insani değerlerin eğitimini vererek onların sosyal ve duygusal gelişimlerini tamamlayarak üst öğrenim kurumlarına hazırlamak.

4-Kendi kendine yetebilen, problem çözebilen, sorgulayıcı, araştıran, bilimsel ve çağdaş düşünceyi birleştirebilen, üreten ve ürettiklerini paylaşan, takım ruhuna sahip, yeniliklere açık, hayata sevgiyle bakan, mutlu ve lider insanlar yetiştirmek için varız.

24 Mayıs İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Sarayköy
Okulun Telefonu: (258) 415 10 59 - 25 23
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Turan Mahallesi Duatepe Caddesi.No:32
Okulun Web Adresi:
http://24mayisioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri: Denizli İli Sarayköy İlçesi Turan Mahallesi Duatepe Caddesi üzerinde yer almaktadır.Denizli'ye 22 km uzaklıktadır.Gerek Sarayköy İlçe Merkezinde oluşu, gerekse Denizli-Aydın karayolu yakınında olması ulaşım kolaylığı sağlamaktadı
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

24 Mayıs İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız