23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Bilgileri Yatağan Muğla

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Hakkında - 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Tanıtım - 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Resimleri - 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu İletişim

23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun Milli Eğitim Bakanlığı'nın T.İ.P projeleri kapsamında 2001 yılında inşaatı tamamlanmıştır.2002-2003 Eğitim-Öğretim yılında fiili olarak hizmete girmiştir. İlimizde aynı tip okullardan 2 tane daha bulunmaktadır.

Okulumuz , açılışında taşımalı kapsamında yer alıp Kavak Elmacık Nebiköy Yava Kayırlı Çakırlar Kafaca Kaplancık köylerinden gelen öğrencilere hizmet sunulmuştur. Halen Yatağan Merkez , Şeref , Elmacık , Kavak köyleri ve mahallelerinden gelen öğrencilere eğitim verilmektedir.
Halen okulumuz bünyesinde; iki derslikli ana sınıfı, 7 şube birinci kademe, 8 şube ikinci kademe olmak üzere toplam 17 şubemiz bulunmaktadır.

Okulumuzda Rehberlik Servisi , Ç.A.S.(Çok Amaçlı Salon), Spor Sahası, iki adet fen laboratuarı, Bilgi Teknolojisi Odası, Müzik Odası, Resim Odası, Kütüphane ve Kantinimiz vardır. Isınma katı yakıtlı kalorifer sistemiyle sağlanmaktadır.

Okulumuzdaki Eğitim-Öğretim birinci ve ikinci kademede görev yapan toplam 20 öğretmen, 1 memur ve 1 hizmetli ile devam etmektedir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Yatağan
Okulun Telefonu: 252 572 28 48
Okulun Faksı: 252 572 28 48
Okulun Adresi: Y.Mah. Ahmet Necati ÖZDEMİR Cad.
Okulun Web Adresi:
http://yatagan23nisan.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 321591@meb.k12.tr
Okulun Müdürü: Aylin TUZCU
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklık 25 Km.
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

23 Nisan Ulusal Egemenlik İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız