23 Nisan İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
23 Nisan İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

OKULUN TARİHÇESİ VE BUGÜNKÜ DURUMU:
23 Nisan İlköğretim Okulu “Aile kadar sıcak” bir okuldur. 2001 yılında yapımı tamamlanıp aynı yıl eğitim ve öğretim çalışmalarına başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren okulumuz, sürekli gelişme göstererek, Adıyaman’daki okullar içerisinde önemli bir yere gelmiştir. Okulumuz, imkânlarını her alanada geliştirerek başarısını sürekli arttırmıştır.

Bununla birlikte okulumuzdaki öğretmen kadrosunun genç ve dinamik olması, okulumuzun büyümesini ve gelişmesini sağlamıştır. Okulumuz, yeni bir okul olmasından dolayı, okul kimliğini ve okul kültürünü henüz oluşturamamıştır. Okulumuzun, 2001 yılından beri yapılan sosyal ve kültürel faaliyetlerindeki başarılarında, okulda hizmet veren öğretmen, memur, hizmetli, veli ve belki de en önemlisi yönetici arkadaşlarımın çok büyük katkıları vardır.

Bugün atacağımız adımların gelecekteki okulun sahip olacağı başarılarını ya da başarısızlıklarını oluşturacağını çok iyi bilmekteyiz. Şimdiden ortaya koyacağımız vizyon, misyon, değer ve ilkelerimiz ve de stratejik amaçlarımız, gelecekteki 23 Nisan İlköğretim Okulu’nun yüzünü ağartacaktır.

Çok amaçlı konferans salonumuzda il düzeyinde yapılan etkinliklerle, YESÖP sınıfının açılmasıyla okulumuz, performansını daha da arttırmış bulunmaktadır

23 Nisan İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 23 Nisan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 23 Nisan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 23 Nisan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 23 Nisan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: 23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Fatih Mah. Malatya Yolu Üzeri / Adiyaman

Telefon Numarası: 4162144244

E-mail Adresi : 23nisan02@hotmail.com

Web Adresi :http://23nisan02.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör: