2018 Orjinal Aşk Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
Orjinal Aşk Sözleri Mesajları
Yeni Orjinal Aşk Sözleri
Orjinal Aşk Sözleri

Yanında Olmadığım Zamanlarda, Her Baktığın Yer Beni Hatırlatsın Sana Sevgilim..

Yarınlarımda beslediğim umut sensin, Hayallerimdeki Beyaz Atlı prensim Seni Çok Seviyor Prensesin

Mavi Düşler içinde Beyaz gerçeklerimsin Sevgilim..

Aşk, Acılar içinde Yaşanan Zamana Bir Gülücüktür.

Her insanın vaz Geçemediği tek Duygu Aşktır, Aşık Olmayan Bir İnsanın Ölüden farkı yoktur.

Rüzgar Gibi Gelip geçme Hayatımdan, Rüzgar Gibi Gir Hayatıma Benimle Rüzgar ol Gidelim Yarınlarımıza Sevgilim.

Hüzünler Senden Uzak Dursun Aşkım, Acılar Benim Olsun Ben Senin için Geldim Dünyaya Huzuru Sereceğim Ayaklarına, Sen Mutlu Ol yeter Bana Aşkım.

Yağmurlu Gecelerimin Arkasından Doğan Tek Güneş Sensin Sevgilim. Hayatı Bana Bir Gökkuşağı renginden Sunduğun için Teşekkür Ederim Seni Çok Seviyorum..

Mutluluğumun Adı Sensin, Sen Kalbime Anlattığım Tek Hayatsın Aşkım.

Sen Uzaklarda Olsadan Bu Kalp Sadece Sana Atacak, geldiğin Gün yeni Bir Hayat Başlıyacak Sevgilim

Yaşadığım En Güzel Anlarım, Beyazlarla Süslediğim Yarınlarımsın Sevgilim.

Sen Bir hayatın En Güzel Başlangıcı Ve Bir Hayatın Biterken Dahi yaşanacak En Güzel Sonu olursun Sevgilim.

Hayatı Doyasıya Yaşamak için Ellerini beklerim, Senin Bir Gülüşünle Acılara gülüp geçerim Sevgilim benim.

Sen hayatıma girdiğinden Beri hayatın yaşanan bütün anlarına anlam katmayı öğrendedim bebeğim.

ister yaz olsun ister kış olsun, ister hüzün olsun ister dert olsun, Bütün benliğim bir senin olsun sevgilim Seviyorum Seni…

Sigaramın Dumanında Hayalin, Sen Olmadığında yanımda Buz Tutar Yüreğim, Ben Bir Seninim Sana Aitim Sevgilim.

Bir Mesaj Bekliyorum Senden Sadece Seni Seviyorum Kelimesi içeren, Bir Telefon Bekliyorum Senden “ Hadi gel Bekliyorum ” Sözleriyle Biten..

Bazen şarkılar bile Anlatamaz Aşkımı Sana, Ne Şiirler Anlam Bulur Ne Şarkılar Yanında Sevgilim.

Odamın Duvarlarına Adını Yazdım, Soğuk gecelere Aşkımı haykırdım, Sabahın Ayazlarında Adına Besteler yaptım, ben Sadece Bir Sana taptım Sevgilim.

Senin peşinden Koşarken, Peşimden koşanlara Aldırmıyorum AŞkım…

Seni Seviyorum Demek Sadece Sözlerle Değil Gözlerle Anlaşılır. Sana Sevgimi Sözlerle Değil Gözlerimle Anlatmak istiyorum Aşkım.

Bu Kalp Sana Atar Bir Senindir Yâr, Aldığım her Nefes Senindir Sana Söylemek istediklerimdir Sevgilim.

Seni unutmak Benim için Hayattan Kopmaktır Sevgilim.

Bir Damla Gözyaşına Yakarım Bu Şehri Gözlerinin Uğruna Birtanem.

ilk Aşkım Olduğun Gün Son Aşkım Olman için Kendime Yemin Ettim Seviyorum Seni Aşkım..

Bulutlara yazacağım Sana olan sevgimi, Yağmurlar yağdıgında Anlayacaksın Sana Olan hasretimi.

Yanında Olmadığım Zamanlarda, Her Baktığın Yer Beni Hatırlatsın Sana Sevgilim

Son düzenleyen: Moderatör: