18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama - Türkiye Modu, Türkiye Haritas

18 Wheels of Steel Haulin Türkçe Yama - Türkiye Modu, Türkiye Haritası

Belgelerim\18 WoS Haulin\içine kuruyorsunuz Mod Klasörüne değil!

Uyarı: Oyunda database çakışması olmaması açısından yükleme yapmadan önce favori modlarınız varsa kopyasını alıp mod klasörü içini temizleyiniz.
  • %100 Türkçe​
  • Tamamen Türk Firmaları​
  • 1.06 Patch Dosyaları İçinde Mevcut​
  • Farlar Güçlendirildi​
  • Oyun Hataları Düzeltildi​
  • Türk Reklam Bilboardları​
  • Tüm Türk Şirketi Skinleri​
  • Harita Resminde Türkiye​
  • Ve Saymayı Unuttuğum Başka Şeyler,Oyunda Görüceksiniz…​

Son düzenleyen: Moderatör:
kaptan eline sağlık, daha önce otobüs yamasında problem vardı onları düzelttiniz mi... yolcular felan düşüyordu otobüsten.. :)

selam önce teşekkür ederim.kardeşim mod lariçin bütün partları indirmemiz lazımmı ben sadece otobüs modunu indiriyorum ama açılmıyor rarlar bi yardım lütfen...

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
partlı dosyalar birbirlerine bağlı olur partın birini sağ tıklayıp klasöre çıkart dersin hepsi birleşerek tek dosya şeklinde çıkar.
Tek başına bi part açılmaz hata verir.

ya oktay sen bu işi yaptın sa kardeş ben pek beceremem de o yüzden kusura bakma çok soru soruyom anlatımda pek bişi anlamadım 3 doya türkçeleşmesi için galiba diğer ikisi otobüs mü

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Kardeş ben indirmedim oyunu

Bunların hepsini indir resimli anlatım yapılmış güzel ve açıklayıcı bir dille anlatılmış dikkatlice yaparsan sorun çıkmaz.

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
linkler sorunsuz çalışıyor. rapid sunucusu yoğun olduğunda indirmede sorun yaşayabilirsiniz.biraz bekledikten sonra tekar deneyin veya modeminizi resetleyin