Ya Cami Esması Nasıl Okunur

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevdiğine Kavuşma Duası - Ya Cami Esması Oku - Ya Cami Esması Nasıl Okunur bilgi

sevdiğinden ayrı olanlar
Niyet edip, 1000 kez Ya Allah, Ya Vedud, Ya Cami okunur. Günü ve saati yok ama gece yarısından sonra okunursa iyi olur.

EL-CÂMİ’ (اَلْجَامِعُ): Bir araya getiren, toplayan, birbirine benzeyen, benzemeyen ve zıd olan zıt şeyleri bir araya getirebilen, toplayıp düzenleyen,

EL-VEDÛD (اَلْوَدُودُ): Çok seven ve sevilen, müminleri seven, iyi kullarını seven, onları rahmet ve rızasına erdiren, cemâlini, isimlerini ve bunların tecellîleri olan mahlukâtının güzelliklerini çok seven

Bu her iki esmada muhabbet için çok etkilidir özellikle Ya-Vedud ebced hesabına görede okursanız daha uygun olur birde Ya-Cami esmasının vefki muhabbetde başarlı sonuçlar verir

ebced değeri 20 dir isminizin ebced değerinede üzerine ekleyerek okuyabilirsiniz isterseniz sevdiğiniz kişinin isminin ebced değerinide ekleyebilirsiniz daha makbuldur

Ya vedud esması sevgi muhabbet terkiplerinde kullanılsada tek başına okunması yetersizdir kendinize uygun bir terkip belirledikten sonra güçlendirici etki olarak ya vedud esmasını ecbed değerine göre zikredin

abdestli olmanız şart değil istediğiniz kadar okuyun faydasını görene kadar okuyabilirsiniz

üç esmayı toplam 1000 defa okuyacaksınız

A

Anonim :)

bende anlamadım ki ya cidden nası yapıcaz hepsini 1000 kere mi toplam mı ? Nası olucak

K

Kayıtsız Üye

ben anladım ama 1000 defa nasıl okuycaz biraz fazla olmadımı yhaa :D bide gerçekleşcekmi o kadar okuduğumuza göre