Üstteki Üye Hakkında Ne ( Neler ) Biliyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar
İyi bir üye olduğunu
pembe pembe foruma renk kattığını :)

Logsgle:D neler bilmiyomkiii trojan işte virüs ne olcak sen çok değiştin:D
şaka şaka iidir çalışkandır pc manyağıdır :)
yavru kurtlar takımında:D

uçtu uçtu kuş uçtuuuu.......:D:D:D
bak yine sıra kaydı neslish:adı neslihan mersinde otuyorum lise 2 öğrencisi bu kadar:D
river kendileri en yakın kankim bilmediğim bişiyi yok:D

valla basinda cok buyuk bir bela var.. :D:D sadece onunkinde degil ki butun lise son ogrencilerin basindada var bu bela..::D (OSS :D ) allah yardimcilari olsun...
merve cok iyi biri o da kankisi nurgul gibi cok sicak kanli.....

ee adasimda cok iyi biridirr , bazen delilikleri oluyoo napsin 3 harfliler bazen coklu geliyoo :D:D saka saka:D o benim canimdir :D, hata ikiz kardesimdir:D

valla canim bazen degil her zaman geliyorlar :D:D ne yapalim hayat. :D:D
sende benim canimsin.. keske ikiz olsaydik :D:D
valla adasim diye demiyorum ama cok iyi ve cok guzel biri :D hemde frmartuklunun prensesi :D (adas bu arada prens de ben oluyorum ha unutma:D ).. o da benim gibi birazcik deli :D:D ondan cok iyi anlasiyoruz :D

cidden he ikinizde aynı özellikler görüyorum bu fatmaların ikiside deli ama ikiseide çok ttalı güzel insanlar :DD seviyorum onları .DDD toplu yorum yaptm hehe .:DD

neslish benden sonra foruma uye olmus , ondan sonra mersinli , guzel paylasimlari var ve besiktasli :) . ama cok ciddi biri ya forum oyunlarinda pek goremiyorum onu :D:D

Ya $imdi nerden baslim ki.. Ilk basta sunu soylemek gerekir sozde degil ozde cok cok cok iyi bir insan... Hayat tecrubelerinden cok sey kazanmis ve cok sey ogrenmis insan.. Bildikleri seyleri diger insanlarla paylasmayi sever.. =Kocaeli'de yasiyo, universite okuyo=Daha cok sey var ama simdi sayfaa dolar:):)