Peygamber Efendimiz (S.A.V) Ne Zaman Nerede Doğmuştur?

DeMSaL

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Hz. Muhammed Ne Zaman Nerede Doğmuştur?
Hz. Muhammed Ne Zaman Doğmuştur
Hz. Muhammed Nerede Doğmuştur

20 Nisan 571, Mekke - ö.8 Haziran 632, Medine), İslam dininin peygamberi. Müslümanlar tarafından en son peygamber olduğuna ve kendisine Allah tarafından Kur'an'ın vahyedildiğine inanılır. Mekke'de doğmuş, Veda Haccı'ndan sonra rahatsızlanarak Medine'de vefat etmiştir.

K

kuklamerve

bence çok güzel olmuş ben çok beğendim peygamber efendimizle bi kaç şey daha koysalardı daha da güzel olurdu he bi şey eksik peygamber efendimizin evinin resmi koymamışlar koysalardı belki daha da çok beğinilirdi

K

Kayıtsız Üye

çok güzel peygamber efendimiz s.a.v'den bassedilmesi süper hem biz peygamber efendimizin nerde ve ne zaman doğduğunu istiyoruz.Siz keşke başka birşey daha eklenseydi çok güzel olurdu.

K

Kayıtsız Üye

Zaten bu bilgiler Din ve Ahlak Bilgisi kitabınızda yazıyor ama burda daha detaylı anlatıyor onun için geliyom.

K

Kayıtsız Üye

birazz daha bir şey ekleseler dört dörtlük olurmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

S

sevda _2011

gerçekten çok güzel işime yaradı aslında biliyodumda emin olmak için bakmıştım ama biraz daha bilgi olsaydı daha iyi olurdu ama inede çok güzel:):):):)