Msn Nickleri-aşk-sevgi-ayrılık-güzel-güsel-takım-anlamlı-damar-kral

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

aSlanlaRa SöZ VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

öLüM, öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

KıR KalbiMi GönlüN oLsuN.. aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN.. ŞimDi ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN..!

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN.. My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü..

ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR.. aMa ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ki öLdüğüM GündüR..

GüneŞe aDıNı ßuzLa YazaN BiRi oLurSa, ßiL Ki o SeNi ßendeN DaHa ÇoK SeviyoR..

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur..

o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK KELIME DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

SonuNu DüşüneN KahramaN oLamaZ

SeN iMkansızsıN, SensizliK iMkansıZ, aŞK iMkansıZ..

ÇemberiN eN DışınDa, eN ÇıkmaZ SokaktayıM..

GeceniN eN SiyahınDa, uMuduN BittiĞi YerdeĞiM.. KöşeYi DönseM öLüM, DüZ GitseM HayaT.. GölgeleR iÇindeyiM..

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Sana ne demeliyim bilmiyorum,
Güneşim desem güneş batıyor,
Hayatım desem hayat kısa,
Gülüm desem oda soluyor,
Sana canım demeliyim.
Çünkü bu can seninle yaşıyor..

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Rüzgar alabildiğine hırçın, yagmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tipki gözlerindeki huzur gibi.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Ne aradıysam bilki sende bulmuşum.
Senden öncesi yoktu
Seninle var olmuşum.
Sende bütün özlemler.
Sende bütün gelecek.
Beni bende arama.
Ben artik sen olmuşum.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. Öylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.

Bir soluk kadar yakin,yildizlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsin.
Ask, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerinden hesabini, gülden soramazsin.

Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.

Sen Tanriya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düsüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..

Ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.

Sen benim hayatimda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Gecemidir insani hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..

Eger geceler seni düsündügüm kadar uzun olsaydi, sabah hiç olmazdy.

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek için..

Seni çok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? Imkansiz deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm.

Askim; gökyüzünde bir yildiz seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun..

Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin. S.Ç.S. Bebegim..

Gülmek için mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir, sakin aglayim deme bilki biryerlerde senin bir tek gülüsün için yasayan vardir..

Birgün seni ne kadar sevdigimi soracaksin:Bir serçenin gözyasi kadar diyecegim,o kadarcik mi diyeceksin ama bilmeyeceksin ki serçeler agladiklari zaman ölürler.

Gecemidir insani hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?

Ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..

Gece yarisi islak gözlerim, camda seni bekliyor, belki gelir diyorum. Hani bir sarkimiz vardiya, onu söylüyorum ve seni çok seviyorum.

Cama vuran her damlada bir tek sen varsin. Ne istiyorum biliyor musun, her gün yagmur yagsin.

Uzakliklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri ise yüceltir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp, atesi yükselttigi gibi.

Eger beni bu sokakta, bu mahallede, bu sehirde bulamazsan Sevgilim bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim.

Sen gözlerimde bir damla yas olsaydin Seni kaybetmemek için ömür boyu aglamazdim.

WUJOh!M3S !U3S W!J3P3 U!W3h (Telefonunuza yazin ve ters çevirin)

Hayatta iki kör taniyorum; 1.si senden baskasini görmeyen ben 2.si seni sevmeme ragmen beni göremeyen sen.

Birine verilecek deger, ugruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafina bak. Gördügün herseyi feda edebilirim. Ama sakin aynaya bakma!

Yalnizligim yanimda kimse olmadigindan degil, Yalnizligim yanimda sen olmadigindandir.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..

Sana birsey söyleyecegim ama sakin üzülme. Dün doktora gittim, böbregimde kum, kalbimde seni buldular.

Ben seni unutmak için sevseydim, sana olan tutkunlugumu kalbime degil, günes çiktigi zaman kaybolan bugulu camlara yazardim.

7 ayri iklimden 7 çesit ari getirseler 7 çesit ari 7 ayri çiçegi dolaisa 7 ayri çiçekten 7 çesit bal yapsa senin kadar tatli olamaz..

Ben seni asil insanlarin basit sevgisiyle degil, Basit insanlarin asil sevgisiyle seviyorum.

Yalnizlik gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yagmur sokaklarin, Tebessüm dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem..

Fizik ile arastirdim, kimya ile çözdüm. Edebiyat ile söylüyorum, seni çok seviyorum.

Hayatta üç seyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi.

Çok büyük okyanusta bir su damlasi olmak, Uçsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak, En önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak.

Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

Gece yarisi islak gözlerim, camda seni bekliyor, belki gelir diyorum. Hani bir sarkimiz vardiya, onu söylüyorum ve seni çok seviyorum.

Bir gün beni unutmayi denersen öyle biriyle unutki, sana savurdugum kursunlarin önüne geçebilecek kadar cesur, o gün seninle ölecek kadar Seni Seviyor olsun..!

Ay isignin aydinlattigi bir kumsala küçük bir dal parçasiyla seni seviyorum yazmak isterdim. Fakat sen hirçin bir dalga olup silersin diye korktum.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardin. Bana sadece biri kaldi, beklemek

Her gün sevda çekipte gülünmüyor degilmi?Bir güzelden baskasi sevilmiyor degilmi?Seni asla unutamam,sensiz olamam diyordun,Hani bensizolurdun,olunmuyor degilmi?

Bir gün zaman kayar elinden tutamazsin. Sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin. Öylesine sendeyim, öylesine bendesinki Unutmak istesekte artik unutamayiz.

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasis gitmek istersen, yanima gelki sana sensiz yasamanin ölüm oldugunu göstereyim..!

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düstügüm o yer DUDAKLARIN OLSUN..!

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kirmizi digeri beyaz. Sen beni unutursan kirmizilar solsun. Ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Benim için hayatta iki sey önemlidir: Biri sen digeri özgürlügüm. Özgürlügüm için canimi, senin için özgürlügümü feda ederim.

Sen bendesin! Zira bendeki sen beni deli eden. Esirge gözlerini benden, istemem olmaz olasi bendeki fukara sevdasi! çok gelir, YETINEMEM!

Ask dedigin, dudaklarda kahkaha degil, gözlerde yastir. Maksat sevgili ugruna ölmek degil, ugruna ölecek sevgili bulmaktir..

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördüm.Dünyanin en güzeliyim diye haykiriyordu.Ogülü aldim.Ama en güzel oldu?u Yçyn de?ilde seni görüp utansin diye..

Seni bulmaktan önce aramak isterim, Seni sevmekten önce anlamak isterim, Seni bir yasam boyu bitirmek degil, sana hep yeniden baslamak isterim..

Ilik bir rüzgar esti buradan, nerden geldigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen herseye dedi. Benimde aklima sen geldin çünkü özlenen sendin.

Ben kurak topraklara inat yesermis bi cicegim biliyorum ki bir gun baharlar tum guzelligiyle gelecek ve sen yagmur olacaksin.

Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar, yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar, senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar.

Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz, sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz, kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz, mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz.

Hüzünlü bir sonbahar aksami buruk bir yagmur tanesi olsam saçinin teline usulca süzülsem yüregine akmak istesem beni yüregine alir misin?

Yeryüzünde her askin gökyüzünde bir melegi varmis. Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglarmis. Sana söz bizim melegimiz hiç aglamayacak..

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir, geçip giden zaman.

Bir gül olmak isterdim, dalimdan koptugum an yalniz senin için kopayim ve yalniz senin avuçlarinda solayim diye bitanem..
Birgün gülen gözlerle bana geleceksin .Bana ben mi dünya mi diye soracaksin ben tabiki dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin , bilmesinki bütün dünyam sensin gülüm.

Denizlerden kagit, yosunlardan kalem yaptim, her yere seni seviyorum yazdim, ama sen aptalsin, inandin, çünki ben seni sevmedim, sana taptim.

Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgide sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sensizken seninle olmaktir.

Askin kalbindeyse, Mutlulugun elindeyse, istedigin iki kelimeyse SENI SEVIYORUM..

Bir gün bütün dünyaya küserde, isiklari söndürmek istersen, birak bir mum isigi kalsin, iste o mum isiginda benim sonsuz sevgimi bulacaksin.

Sevmek; çagrilmadan yanina gidebilmek, sevmek, çogu zaman aglanacak hâle bile gülebilmektir!.. Sevmek, cepteki son metelikle alinmis simidi ikiye bölebilmek, sevmek, gerekirse sevilenin ugruna ölebilmektir!

Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim. Yagmur olur üzerine yagarim. Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin.

Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara biraktim simdi burada yanliz sen varsin!

Ask bir su damlasi olsaydi okyanuslari,bir yaprak olsaydi bütün ormanlari,bir yildiz olsaydi tüm kainati sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!Hani en guzel asklar imkansiz gelir ya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana.

Kanatlarim kirik uçamam, ayaklarimda pranga yürüyemem, boynumda lale kipirdayamam, ölmek mi? Yagma yok, ben sensiz ölemem.

Dün yildizlara senden bahsettim, seni anlattikça daha çok parladilar. Ama biz ayriyiz dedim, birer birer kaymaya basladilar; Sirf seni dilemem için.

Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun..
Denizdeki sular kayalara neden çarpar bilirmisin? Kayalar onlari unutmasin diye çünkü onlar her çarpista tatli bir ani birakirlar tipki senin bana biraktigin gibi..

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri En derin uçurumlardan attim sensizligi Haber saldim rüzgarlara Fisildayacaklar kulagina seni ne çok sevdigimi.

Sen uyurken ben dalga olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, yüregim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üsürsün diye..

Özlüyorsa özlenen özlemek güzeldir. Seviyorsa sevilen sevmek güzeldir. Bekliyorsa beklenen iste o herseye bedeldir.

Gökyüzü benim için agliyor Gözlerim ümitsizce seni ariyor. Dudaklarim senin ismini heceliyor. Kollarim seni sarmak istiyor. Ve sevgilim kalbim yalniz senin için atiyor.

Ask dedigin, dudaklarda kahkaha degil, gözlerde yastir. Maksat sevgili ugruna ölmek degil, ugruna ölecek sevgili bulmaktir..

Bu gece yine sensiz yattim yatagima. Bos bakislarla seyretmekteyim odamdaki karanligi. Kalbimde sevgin, aklimda sen, bekliyorum seninle gelecek aydinligi..

Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince caresizlikten delirten, hayatta bir defa görüle bilen HARIKA bir rüyasin..

Geceye inat seninle sabahlayacagim, günes kiskansin seninle isinacagim, yastiklar aglasin dizinde uyuyacagim ve yemin ederim birtek sana bagli kalacagim..

Agaclari güne? gibi aydynlatan ayyn üzerine yemin ederimki içtigim her damla su zehir olup ayyrsa ruhumu bedenimden, yinede vazgecmem seni sevmekten..

Seni tanimadan önce bir arkadasim vardi. Seni tanidigimda onu terk ettim. Ama bir gun beni birakirsan geri ona dönecegim. Adini mi sordun? YALNIZLIK!
Ve gozlerin gelir aklima Ve sozlerin gidisin gitmiyor gozumun onunden Ve izleri derin ilk degilsin bu senin bildigin ve yine senin bildigin SEN SON SEVDIGIM.

Bilirim sen bir yildizsin ve etrafinda bir çok gezegen var ama unutma ki: ben de dünyayim yalniz ben de hayat var..

Her Yarynda Bir Umut, Her Umutta Bir Özlem, Her Özlemde Bir Sevgi, Her Sevgide Bir Tek Sen Varsyn.

Dünde, Bugünde, Yarynda Yüre?in Kadar Yakynyndayym. Kendini Yanlyz Hissetti?inde Elini Kalbine Koy Ben Hep Oradayym..

Bulutlara Yükledim Özlemimi, Rüzgarlarla Yolladim Sevgimi, Küçük Melekler Gönderdim Seni Öpmeye Geldilermi? Hala Dönmedilerde Merak Ettim Sendelermi?

Rüzgar sesini ve kokunu getirdi bana, o gün bugündür kapatamyyorum penceremi! Ü?üyorum ama ü?ümek bile güzel oluyor rüzgar sen olunca..!

Bu gece pencereni açık tut, çok uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun biraz ıslak baş ucuna bir tutam sevgi bırakacak. Benim seni ne çok sevdiğimi anlatacak..

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil; onsuz yaşayamayacağın biriyle ol, gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun.

Ben sana olan sevgimi anlatmak için kelimelere muhtaç olmak istemezdim çünkü benim sevdam kelimelerin ulaşamayacağı tüm manaların Ötesinde... TUTKUM...

Sen bazen dudağımdaki gülücüksün, bazen yüreğimdeki ateş, bazen de gözlerimden istemeden akıttığım yağsın, ama sen her zaman küçük kalbimdeki kocaman parçasın!
Bugün hiç yüz vermedim güneşe,seni anlatıp hava attım çiçeklere,adını zıpkınla yazdım göğün en yüksek tepesine, birde bağırdım duydun mu? SENİ ÇOK SEVİYORUM diye

Hasretinden düğüm düğüm çözülmüyor gecelerim, Sensizken çok yalnızım, Tutulduğumsun her şeyimsin özlemin çekilmiyor, Sensizliğe kimse sen olmuyor...

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerimi. Bekle, gün gelir güne?im bulacaktır seni. Akşamları balkona çık, gözlerini kapat. Rüzgarım benim yerime öpecektir seni.

Ruhumu yerlere serip hasret çektirsen de, ne aşkına bedduam nede sana kinim var, deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da,seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, Selin coşkusunda, Kimi yanımdasın kimi rüyamda, Ama hep aklımdasın sakın unutma...

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

Sevgini taşımak değil, hasretini çekmek zor. Gülmeyi unutmak değil, ağlamaya alışmak zor, yaşamak değil, ölüm değil, Sevdiğini özleyip de görememek zor...

Sevgi,Tıpkı Bir Güle Benzer. Tutmasını Beceremezsen Dikenleri Batar. Yapraklarını Açarsan Duyguları Akar. Ama Tutmasını Becerirsen O Gül Sana Tapar...

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Yatağını gül yapraklarıyla süsledim, üzerini ay ışığıyla örttüm. Tüm kabusları ben aldım, bu gece tatlı rüyalar senin olsun!

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bitanem.

Kavuşmak Ölümse Hasretin Zulüm.
Elbette Kavuşuruz Bekle Gülüm.
Tek Sana Aittir Şu Gönlüm.
Ben Yolumu Seçtim Ya Sen Ya Ölüm...

Sana Bebeğim Desem Olmaz, Ağlar Gidersin. Sana Meleğim Desem Olmaz, Uçar Gidersin. Sana Gülüm Desem Olmaz, Solar Gidersin. Sana, SENİ SEVİYORUM Desem Ne Dersin?

Dalgalar nasıl taşlara çarpıp özür dilemiyorsa, nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa, bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve ÖZÜR DİLEMİYORUM...

Telleri kırılmış sazım olsa da, kalbimde dinmeyen sızım olsa da, dert çekmek kaderim yazım olsa da, senden başkasını asla sevmeyeceğim.

Ne bir söz ne bir şarkı ne de bir özdeyiş, olayın özü iki kelimelik bir söyleyiş: SENY SEVİYORUM!

Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen gülün çıkardığı sesi çizer işte o zaman sana olan aşkım biter!
Unut onu artık dediler, ben onu unutmak için sevmedim dedim. Neden onu bu kadar seviyorsun diye sordular onu ölene kadar sevmeye yeminim var dedim.

Sevdiğimi bir ok gibi kalbime saplayacak kadar cesurum ama söküp atamayacak kadar korkak Saplanmışsın kalbime bir kere GÜLÜM hep öyle kalsın nolur bırak..

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin, Ağlamayı bırakıp gülmeyi bilmelisin, Aşk kumar gibidir dikkat et arkada?, oynadığın zar değil Duygudur görmelisin...

Küçük ama sıcacık öpüşün beni mutlu ediyorsa, gece yatarken en son ve uyandığımda ilk sen aklıma geliyorsan seni seviyorum demektir...

Bir gün bana soracaksın, canını mı yoksa benimi daha çok seversin diye. Canımı diyeceğim, belki kızıp küsersin ama bilmezsin ki benim canım sensin...

Sen şimdi damarımdaki kanım, bundan sonrada hayatımı sürdüreceğim karım olur musun? bitanem...

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, Selin coşkusunda, Kimi yanımdasın kimi rüyamda, Ama hep aklımdasın sakın unutma...

Sen balıkların aşkını bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama birbirlerini ölesiye severler, işte bende sana dokunamıyorum ama seni ölesiye seviyorum...

Güller bahçesinde gülüm solsa da, Gülmeyi unutup hep ağlasam da, Seni sevmenin sonunda ölüm olsa da, yalnızca seni seveceğim BİTANEM...

Seni ve sensizliğini o kadar özledim ki bunu ne kağıtlar,ne kalemler yeter yazmaya görmelisin halimi acındırmak değil maksadım sevginin eseridir bu enkazım.

sen Seni düşün kimseyi düşünme, sen Sana güven kimseye güvenme, sen Seni sev kimseyi sevme. sen büyük S’leri B yap kimseye söyleme...

Sevgini bir yıldıza bağla her gece çığlıklar atsın, onu gün ışığına sakla sakla ki kimsenin gözü kalmasın, sevildiğini hatırla yüreğin acımasan...

Sevmek güzel, sevilmek daha da bir güzel, Karşılıklı sevmek dünyadaki en büyük servet karşılıksız sevmekse ölmekten bile beter.

Sen benim gözlerimdeki yaş, kalbimdeki yara, hiç bitmeyecek sızımsın. Seni hiç düşünmekten vazgeçmedim ki.

Senin bir eşin bir benzerin olmadığından eminim. Zaten tek olan şeyler hep güzel olurlar...

Gökyüzüm sen ol bir tanem, güneş teninde batsın, bırakıp da gidersem eğer seni yağmurlar canımı alsın...
Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şefkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Ona iyi bak...

Düşünüyorum da düşüncelerimin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum...

Gözleriyle gözlerine bakanın gözlerimle gözlerini oyarım, gözlerini gözlerimden iyi sakın çünkü gözlerim gözlerine lazım.

Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil, adin kalbimde dilimde değil, kalbim seninle içimde değil, seni çok seviyorum elimde değil!

Sevgi kimi zaman canini acıtır, kimi zaman içini ısıtır ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir tıpkı SENİN GİBİ!

Güneşin hakimiyetini kaybettiği şu saatlerde aydınlığı sağlayan onlarca yıldızın arasından sana sesleniyorum seni seviyorum.

Seviyorum your eyes, çünkü onlar very nice, ne olur birkerecik look at me, sonra don’t forget me, kalbim tik tak for you, because I LOVE YOU.

Bu mesajı aldıysan bana hayransın, silersen beni seviyosun, silmezsen bensiz yapamıyosun, cevap verirsen beni istiyosun, vermezsen bana aşıksın. E simdi ne yapacaksın?

Sen benim canımsın, ama kimse duymasın, hani olurya, ölüm kıskanır. Seni çok ama çok sevdiğimi kimseye söyleme hani olurya, mecnun kıskanır.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayım deme, belki bir yerlerde, senin bir gülüşün için yaşayan vardır...

Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Şu dinmeyen arzuya karşı koysa da dağlar, ümitsizce gözlerim sanma ki her dem ağlar; varsında hasret ile geçiversin seneler, bizi ayıran yollar bir gün yeniden bağlar.

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yasama gebe kalır, yeter ki umutların hiç bitmesin. Kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yasam sana onu versin.

Tatlı Biri Vardı Sevilmeye Değer, Güzel Biri Vardı Görülmeye Değer, İyi Dostlar Vardı Özlenmeye Değer, Ama Biri Var ki Can Vermeye Değer, Mesajımı Okuyorsa Eğer...

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil; onsuz yaşayamayacağın biriyle ol, gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun.
Sokakta bir delikanlı gördüm. Takıldı gözlerim gözlerine. Aşığım zannetti beni kendine... Halbuki nereden bilsin, benziyordu gözleri gözlerine...

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır. Yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin...

Benim için sen karda güneş, güneşte buz, karanlıkta aramadan bulduğum ışık, umut kapımsın benim anlatılmıyor anlatamıyorum mutluluğumsun desem anlar mısın?

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

Her kum tanesi birer öpücük olsaydı, sana bütün sahilleri feda ederdim..sana deli gibi aşığım. Seni çok seviyorum..

Hangi yağmur damlası düşerse saçlarına,
Dilerim Allah’dan o damla ben olayım.
Aldığın her nefesi söyle bana sevgili,
İçine her çekişte havası ben olayım.
Ak düşse saçlarına ömrünün bir anında,
Siyahi sen ol ama beyazı ben olayım.

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördüm. Dünyanın en güzeliyim diye haykırıyordu.O gülü aldım. Ama en güzel olduğu için değil de seni görüp utansın diye...

Bugün hiç yüz vermedim güneşe, seni anlatıp hava attım çiçeklere,adını zıpkınla yazdım göğün en yüksek tepesine, birde bağırdım duydun mu? SENİ ÇOK SEVİYORUM diye..

Dalgalar nasıl taslara çarpıp özür dilemiyorsa, nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve ÖZÜR DİLEMİYORUM..

Bir gün adını anarken kısılırsa sesim, hasretine kapanırsa gözlerim, Aşkınla durursa kalbim bilki yalnızca seni seviyorum yalnızca sen...

Korkum sevmek değil, korkum sevipte ayrılmak.
Korkum kursun yemek değil, korkum kalleşçe vurulmak.
Korkum ölüm değil, korkum senin tarafından unutulmak.

Artık ne yapsam boş, teselliler faydasız,
Karanlık gitgide en derinlere çeker beni.
Çaresiz, bütün sokaklarında bu şehrin,
Böyle perişan beklerim dönmeni.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

Ölürsem sevgilim sana doyamadan, bir mezar kazdır hiç ağlamadan, tabutumun rengini isterim kara, örnek olsun sevipte ayrılana...

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin
Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar
Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var;
Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin...
Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım.... Ama full çeken hattımla seninleyim birtanemmmmm

Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim,yalan söylerken de hiç seni seviyorum demedim, ben aslında tek sana seni seviyorum dedim...

Aşkım ben ölürsem beni ne cennete nede cehenneme alacaklar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isledim ama sana taparak tanrıyı inkar ettiğim için en büyük günahı işledim.

Öyle zorki geri dönmek, Seni unutup başkasını sevmek. Ben tek birşey anladım: Çok zormuş sevilmeden sevmek..
Düşünüyorum da düşüncelerimin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum...

Gözleriyle gözlerine bakanın gözlerimle gözlerini oyarım, gözlerini gözlerimden iyi sakın çünkü gözlerim gözlerine lazım.

Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil, adin kalbimde dilimde değil, kalbim seninle içimde değil, seni çok seviyorum elimde değil!

Sevgi kimi zaman canini acıtır, kimi zaman içini ısıtır ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir tıpkı SENİN GİBİ!
Sokakta bir delikanlı gördüm. Takıldı gözlerim gözlerine. Aşığım zannetti beni kendine... Halbuki nereden bilsin, benziyordu gözleri gözlerine...

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır. Yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin...

Benim için sen karda güneş, güneşte buz, karanlıkta aramadan bulduğum ışık, umut kapımsın benim anlatılmıyor anlatamıyorum mutluluğumsun desem anlar mısın?

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

Her kum tanesi birer öpücük olsaydı, sana bütün sahilleri feda ederdim..sana deli gibi aşığım. Seni çok seviyorum..

Hangi yağmur damlası düşerse saçlarına,
Dilerim Allah’dan o damla ben olayım.
Aldığın her nefesi söyle bana sevgili,
İçine her çekişte havası ben olayım.
Ak düşse saçlarına ömrünün bir anında,
Siyahi sen ol ama beyazı ben olayım.

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördüm. Dünyanın en güzeliyim diye haykırıyordu.O gülü aldım. Ama en güzel olduğu için değil de seni görüp utansın diye...

Bugün hiç yüz vermedim güneşe, seni anlatıp hava attım çiçeklere,adını zıpkınla yazdım göğün en yüksek tepesine, birde bağırdım duydun mu? SENİ ÇOK SEVİYORUM diye..

Dalgalar nasıl taslara çarpıp özür dilemiyorsa, nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve ÖZÜR DİLEMİYORUM..

Bir gün adını anarken kısılırsa sesim, hasretine kapanırsa gözlerim, Aşkınla durursa kalbim bilki yalnızca seni seviyorum yalnızca sen...

Korkum sevmek değil, korkum sevipte ayrılmak.
Korkum kursun yemek değil, korkum kalleşçe vurulmak.
Korkum ölüm değil, korkum senin tarafından unutulmak.

Artık ne yapsam boş, teselliler faydasız,
Karanlık gitgide en derinlere çeker beni.
Çaresiz, bütün sokaklarında bu şehrin,
Böyle perişan beklerim dönmeni.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

Ölürsem sevgilim sana doyamadan, bir mezar kazdır hiç ağlamadan, tabutumun rengini isterim kara, örnek olsun sevipte ayrılana...

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin
Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar
Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var;
Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin
Kavuşmak Ölümse, Hasretin Zulüm. Elbette Kavuşuruz Bekle Gülüm. Tek Sana Aittir Bu Gönlüm. Ben Yolumu Seçtim. Ya sen...Ya Ölüm...

Sen yoksun her yanım hüzün, adı yok gündüzün, anlasana can özüm, ayaz gözlüm. Seni cok Seviyorum..

Sevilmeden sevmeyi biliyorsa bu yüreğim, görmeden sevmeyide bilir biricik askerim, seni çok özledim SENİ ÇOK SEVİYORUM

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle degil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

A maç bir sevda yolunda yürümekse
Ş afak sökene kadar değil
K anımın sondamlasına ve
I zdırapların en acısını çekerek
M ezara kadar

Seni özlemek acı çekmekse; o acıyı seve seve çekiyorum. Seni sevmek günahsa; hiç çekinmeden günaha giriyorum. Sana tutulmak ölmekse; AL CANIMI SANA VERİYORUM...

Sen olmazdın Allahın adeleti şaşmasa, seni tarif etmek mümkünde lisanları aşmasa, daha nice güzel yaratırdı, seni yaratırken bu kadar uğraşmasa...

Yıllar yağdı saçlarıma mevsimleri sayamadım. Şu dünyaya doydum ama biri var ki doyamadım. Melek gibi tül kanatlı, gülden güzel baldan tatlı. Allahım nurdanmı yarattı. Biri var ki doyamıyorum.

Rüzgara bir öpücük emanet ettim bu gece, deli deli eserse sakın yüzünü çevirme, bırak doya doya öpsün benim yerime.

Sen yiğidim, sen yanımda olmadıkça bu beden yaşarmı sanıyorsun.. Bu kalp atarmı, bu kan geçermi damarlarımdan.. Seni çok seviyorum... Allahım bizi ayırmasın...

Hayat labirent, bulmaca gibidir. Virajlar vardır tıpkı yaşantımızdaki zorluklar gibi. Hayat bir sorudur. Cevabı sensin. Sonunda bulmacayı çözersin ’Alın Yazısı’.

Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsanda, ne aşkına beddua nede sana kinim var.. Deryaya akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahşere kadar sevmeye Yeminim var..

Seninle buluşmamız güç olsada aşkımın değerini bir sır gibi taşımanı, nemli bakışlarınla resmimi okşamanı, senden sadece beni sevmeni ve unutmamanı istiyorum.. Çünkü ben öyle yapıyorum..

Gece yarısı başlarsa çığlığım duyulsun diye değil, ağlamamsa gelmen için hiç değil. Duyurmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek, görmeden sevmeyide bilir...

Bir gün dünyanın en karanlık ve derin uçurumundan düşsem ve tutunacak tek dalım sen olsan seni tutmaktan değil seni kırmaktan korkarım.

Sahilde seni tek başına gören olursa, dertliyim derman bulamadım dersin! Sevgilin ne zaman dönecek derlerse, geldi kalbimde yaşıyor dersin! Başkasıyla evlen diyen olursa, ondan başkasını sevemem dersin! Onun Aşkı yalan diyen olursa ’’ALLAH HUZURUNDA YEMİNİ VAR’’ dersin!!!
yb’n hebbak = Watashi Wa Anata Ga Suki Desu = Te guiero = Je t!aime = I Love You = Ich liebe Dich = ti amo = Ya vas IyubIyu= HER DİLDE SENİ ÇOOOK SEVİYYORUM AAAŞŞKIIIMMMM

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner...

Gündüzüm gecem, söylediğim her hecem, hayatımın yarısı, kalbimin bir parcası, sevgimin anlami, aşkımın tamamı, HER ŞEYİM SENSİN BE BAŞIMIN BELASI...

Eğer aşkın bir hevesse, gerçek değil hayalse, sevip acı çekmektense istemem sevme beni. Eğer günahıma gireceksen, acıyıpta sevecek, sonunda terk edip gideceksen istemem SEVME BENİ

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın,sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın,vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın…

Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim heran dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

Üstüne ’SENİ SEVİYORUM’ yazdyyazdığım kağıttan bir sandal yapıp dereye bırakıyorum ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın, o sandal hep derenin bir yerlerinde olacak biliyorum…

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz

arzularım,
arzularının,
arzuladığı,
arzuları,
arzuluyor…

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın...

Sevilen kahri takdir buyurmussa sevene düşen çaresiz boyun eğmektir. Unutma beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır!

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzlari alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bitanem seni senden istiyorum...

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz veripte tutmadığın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğini zalim...

Bir yürek nelere yeterse,
Bir can bir canı ne kadar severse,
Bir damardan ne kadar çok kan geçerse,
Yaşam ölüme ne kadar değerse,
Sen de o kadar değerlisin!

Seni sende yaşamak varken, hayallerimde yaşamak gücüme gidiyor..
Hayatta hiç kimse için ağlanmaz, ağlanacak insan zaten ağlatmaz, olurda bir gün ağlarsan başını dik tut ki o masum gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın!

Seni sende yasamak varken hayalerimde yasamak gücüme gidiyor askim..

Ben mavi sen gökyüzü, ben deniz sen dalgasi, ben beden sen can. Söyle simdi dalgasiz deniz, cansiz beden, SENSİZ BİR BEN OLURMUYUM..!

Dünyada Sevilmeye Layık Tek Kişi Kim Olabilir Öğrenmek İstiyorsan telefonu ters tut N3S N3S N3S

Denizler derin değil gözlerin derin senin bırak gözlerin bende kalsın en güzel yerin senin Bi TaNem

Seni sende yaşamak varken, hayallerimde yaşamak gücüme gidiyor aşkım...

Sil sil at gönlündeki eseri senden kat kat üstün bu gördügün serseri.. YA iste hanimefendi bu gördügün serseri senin gibi HANİMEFENDİNİN ESERİ...!

Ruhumu yerlere serip hasret çektiren olsan ne aşkına bedduam nede sana kinim var, Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var!!!

Bizim yörelerde; kaderimiz doğmadan yazılır, şiirlerimiz sevdamızı anlatır, sevgimiz kalbimize kazılır, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır!

Seni uzak kumsallardaki kumlari sayacak kadar degil, o her kum tanesinin üzerine ismini yazacak kadar seviyorum.

Geceleri gümüş gibi parlayan ayın üzerine yemin ederim ki, içtigim her damla su zehir olsada ne yaşamaktan vazgeçerim nede senden çünkü seni çok ama çok seviyorum.

Ne Dünden Daha Az, Ne Yarindan Daha Çok, Seni Bugünde Dün Oldugu Gibi, Yarinda Olacagi Gibi COK Seviyorum..

Oturmuş sahilde denize bakan, elindeki sigarayı tersine yakan, yakasız gömleğe kravat takan, bir aşık, bir garip görürsen beni HATIRLA..

Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim...

Yalniz kalmis bir sevginin, bos kalmis bir elin, görmeyen bir gözün acisini ancak sevipte sevilmeyen, ayrilipta kavusamayanlar bilirler..

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, kimine göre yıldızdım hep parlayan. Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan. AMA BEN SENIN İCİN SU OLMAK ISTERDIM! Hep muhtaç olunan!
Gerçek sevgi hiç haber almasanda ne yaptığını bilmesende adını hatırladığında içine sevginin hücum ettiğini farketip bu insanı seviyorum dediğin andır.

Sanmaki İsmini Bir Başkası Silecek. Seninle Başladım Seninle Bitecek.. SENİ SEVİYORUM

Ben seni günlük sevmedimki, ben seni bir ömur sevdim, sen benim umudum herseyimsin, aldigim nefesimsin, CANIMIN ICISIN... herzamanda oyle kalacaksinn..

Bir gün bir yolcu uğurladım nemli gözlerle, ardından söyledim git güle güle, o an dudaklarından duydum döneceğim, tüm gücümle haykırdım bekleyeceğim..

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır. Hani sözler vardır ya gözleri ağlatır.Hhani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır. Bir de AŞK vardır ya hep seni anlatır...

Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin, su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

Aşk denizin dibinde kum tanesi olsa, Uzayda yıldız olsa bulamazdım, ama milyarlarca insanın içinden seni buldum.

Sev sev kalmasın gurur, gururun olduğu yerde aşk unutulur...

Seni düsünmek güzel şey ümitli şey dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ümit yetmiyor bana ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, Affet senden habersiz aldığım her nefesten...

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Kalp ne ile doluysa dudaklardan dökülür gider.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi başkasına bakar mı?

Bir kuştun sen uçup uçup dalıma kondun, sana hep çiçek açtım, yine gel diye, ama sen bir rüzgara kapıldın gittin. Üşüdüm, kırıldım ama hiç unutmadım.

Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmuş yaradan. Yaprak düşer dalından, yağmur ayrılır bulutlardan, seviyorum derken bile kelimeler ayrılır dudaklardan.

Gitme içimdeki ateşin sönmeden. Gitme elimi tutmadan, belimi sarmadan. Gitme azrail son nefesimi almadan. Gitme topraklar bedenimi sarmadan. Gitme!
Benim silahım kalbimde, şarjörü takılı bekliyor, sevgime yalan söyleyene, şeytan çıkar sık diyor..

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Sen silsen de ben silemem, sen gitsen de gitme diyemem, unutsan da başkasına gidemem, alın yazımsın.

Ölmek Bu Dünyada Unutulup Gitmekmiş.. Ölmek Bir kefen Giymekmiş.. Ölmek O Soğuk O karanlık Toprağa Girmekmiş.. YOK BE AŞKIM ASIL ÖLMEK SENSİZLİKMİŞ!

Sevdiğimi bir ok gibi kalbime saplayacak kadar cesurum ama söküp atamayacak kadar korkak.. Saplanmışsın kalbime bir kere GÜLÜM hep öyle kalsın nolur bırak..

Özlem: Seni görmediğim her an.
Hüznüm: Gönlümü acıtan unutulma korkusu.
Sevgi: Tüm ruhumda hissettiğim SEN.
Sen ise: Hayallerim, Hüznüm ve en güzel Duygularımsın..

Gündüz hayalimde gece düşümdesin. Aldığım her nefeste sensin içimi serinleten. Sana öyle hasterim ki Seviyorum seni, yüreğim parçalanırcasına...

Ağladığın zaman beni ara, seni güldüremeyebilirim ama seninle ağlarım..

Güneşin hakimiyetini kaybettiği şu saatlerde aydınlığı sağlayan onlarca yıldızın arasından sana sesleniyorum seni seviyorum.

Seviyorum your eyes, çünkü onlar very nice, ne olur birkerecik look at me, sonra don’t forget me, kalbim tik tak for you, because I LOVE YOU.

Bu mesajı aldıysan bana hayransın, silersen beni seviyosun, silmezsen bensiz yapamıyosun, cevap verirsen beni istiyosun, vermezsen bana aşıksın. E simdi ne yapacaksın?

Sen benim canımsın, ama kimse duymasın, hani olurya, ölüm kıskanır. Seni çok ama çok sevdiğimi kimseye söyleme hani olurya, mecnun kıskanır.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayım deme, belki bir yerlerde, senin bir gülüşün için yaşayan vardır...

Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Şu dinmeyen arzuya karşı koysa da dağlar, ümitsizce gözlerim sanma ki her dem ağlar; varsında hasret ile geçiversin seneler, bizi ayıran yollar bir gün yeniden bağlar.

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yasama gebe kalır, yeter ki umutların hiç bitmesin. Kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yasam sana onu versin.

Tatlı Biri Vardı Sevilmeye Değer, Güzel Biri Vardı Görülmeye Değer, İyi Dostlar Vardı Özlenmeye Değer, Ama Biri Var ki Can Vermeye Değer, Mesajımı Okuyorsa Eğer...

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

1. İnsanlara beklediklerinden fazlasını ver ve bu işi
yaparken kibar ol.
2. En sevdiğin şiiri ezberle.
3. Her duyduğuna inanma, elindekinin hepsini harcama
ve istediğin kadar uyuma.
4. "Seni seviyorum" derken inanarak söyle.
5. "Özür dilerim" derken karşındakinin gözünün içine
bak.
6. Evlenmeden önce en az altı ay nişanlı kal.
7. İlk görüşte aşka inan.
8. Asla başkalarının hayalleriyle dalga geçme.
9. Derinden ve inançla sev. Kırılabilirsin belki ama
başka türlü de hayatını tam yaşayamazsın.
10. Anlaşmazlıklarda dürüstçe savaş. İsim verme.
11. İnsanlar hakkında konuşulanlara inanıp onlar
hakkında karar verme.
12. Yavaş konuş ama hızlı düşün.
13. Eğer biri sana cevap vermek istemediğin bir soru
sorarsa gülümse ve "neden bilmek istiyorsun?" de.
14. Şunu daima hatırla ki büyük aşk veya büyük yatırım
daima büyük risk taşır.
15. Anneni ara.
16. Biri hapşırırsa "çok yaşa" de.
17. Eğer kaybedersen, aklını da kaybetme.
18. Üç "S" yi unutma: Saygı - kendine, Saygı -
başkalarına,Sorumluluk - tüm hareketlerin için.
19. Küçük bir tartışmanın tüm dostluğu mahvetmesine
izin verme.
20. Eğer hata yaptığını fark edersen, hemen onu
düzeltmeye bak, bile bile devam etme.
21. Telefonda konuşurken gülümse. Karşındaki sesinden
gülümseyişini duyacaktır.
22. Konuşmayı sevdiğin biriyle evlen. Yaşın
ilerledikçe sohbet her şeyden fazla önem kazanacaktır.

23. Biraz yalnız kalmaya özen göster.
24. Yeniliklere açık ol ama ille de değişmeye çalışma.

25. Şunu bil ki sessiz kalmak bazen de en iyi
cevaptır.
26. Daha fazla kitap oku, daha az TV seyret.
27. Güzel, şerefli bir hayat yaşa. Yaşlanıp geri
baktığında ikinci bir defa tadını çıkarırsın.
28. Tanrıya güven - ama arabanı kilitle.
29. Yuvanda sıcak bir ortam yaratmak için elinden
geleni yap.
30. Sevdiklerinde tartışırken, o anı önemse, geçmişi
kurcalama.
31. Satır aralarını da oku.
32. Bilgilerini paylaş. Bu aynı zamanda ölümsüz
olmanın bir başka yoludur.
33. Dünyaya iyi davran.
34. Dua et. Büyük güç verir. Düşün. Daha da büyük güç
verir.
35. Uçarken asla ara verme.
36. İşini iyi yap.
37. Öperken gözlerini kapamayan sevgiliye güvenme.
38. Yılda bir defa, daha önce gitmediğin bir yere git.

39. Eğer çok paran olursa, başkalarına yardım et.
Paranın en zevkli tarafını kaçırma.
40. Bazen istediğin bir şeyin olmaması senin için bir
şanstır.
41. Önce kuralları öğren, düşün, karar ver ve
bazılarını boz.
42. En iyi ilişkin, birbirinize olan sevginiz,
birbirinize ihtiyacınızdan fazla olduğu zaman olacaktır.
43. Başarının gerçek olup olmadığını anlamak için
karşılığında neler verdiğine bak.
44. Şunu bil ki karakterin senin kaderindir.
45. Sınırsızca sev, sınırsızca yemek yap
46. Kişiliğini ve Kimliğini hiçbir değerle değiştirme
47. Gülmek için mutluluğu bekleme, sonra tebessüm bile
edemezsin
48. Sevgi için kollarını kapalı tutma, sonra kendinden
başka tutacak şey bulamazsın
49. İçinden ne geliyorsa yap. Bir mürekkep şişesini
duvara fırlatıp şekiller çıkarmak bile olsa.
50. Sana Yapılan iyiliği mermere, kötülüğü toza yaz
51. Her gönülde çiçek olacağına bir gönülde buket ol
52. Bilim, ahlaksız bir adamın elinde, kötülük yapmak
için güçlü bir silahtır. Fonvizin
53. Neleri bilmediğini bilen çoktur, güçlük, neleri
hiçbir zaman bilemeyeceğini bilmektir. Cenap Şehabettin
54. Borç almak dilenmekten pek de üstün bir şey
değildir. Lessing
55. Budalalığın sersemliği her zaman zeki kimselere
bileytaşı hizmeti görür. Shakespeare
56. Bülbül tavuk sergisinde ödül almamıştır. Walter
Raleigh
57. Büyüğün tespit ettiği yanlış da olsa, doğrudur.
Publilius Syrus
58. Cahil sual sormaz. Benjamin Franklin
59. Dünyayı cennet yapamayız ama cehenneme
çevirebiliriz. Rasim Mutlu
60. Cesaret hayatı hiçe sayar, vicdanı değil. Schiller
61. Cimrinin gümüşü, kendisi gömülünce topraktan
çıkar. Şeyh Sadi
62. Cömertliğin afeti başa kakmadır. Hazret-i Muhammed
63. Ne kadar çok çalışırsan o kadar çok mutlu olursun.
Charles Dickens
64. Her konuda gerçeğe ve akla uygun olarak hareket
etmeyi ileri süren kişi için bağımsızlık hayattan daha
değerlidir. Edmond Goblot
65. İleri gitmek ile bir şeye erişememek aynıdır.
Konfiçyüs
66. Başka türlü görünmeye alışacak yerde olduğumuz
gibi görünmekten kaçınmasak daha karlı çıkardık. La
Rochefoucauld
67. Sarnıç saklar, çeşme taşırır. William Blake
68. Vur ama dinle! Themistokles
69. Vermede nasıl bir üstün olma niteliği varsa,
almada da bir boyun eğme niteliği vardır. Montaigne
70. İster kişiliğiyle olsun, ister bilgisiyle, bana
birşeyler verebilen
herkesi severim. Benim tüm nefretim gevezeleredir.
Christian Morgenstern
71. Aktör bir dramı bir elbise gibi alır, giyinir,
sonra buruşturup atarak bir başkasını alır. Ama bu
attığı elbise ondan daha fazla yaşar. Alfred de Vigny
72. Alınteriyle ıslanan toprak kurumaz. İbrahim
Olcaytu
73. Ne kadar büyük değerde olursa olsun, insanların
kendiliklerinden boyun eğmek isteyecekleri bir kimseye
bugüne dek rastlanmamıştır. Machiavelli
74. Haz, mutlu bir yaşamın başı ve sonudur. Epikuros
75. İhtiyat, gençlikte lazım ama insan ihtiyarlıkta
malik oluyor. Ali Bey
76. Lütuf çoğalırsa değeri azalır. Pluton
77. Dünyadaki aptalların sayısı, akıllılardan
fazladır. Geoffrey Chaucer
78. Arının evini yıkan, balın tatlılığıdır. Genceli
Nizami
79. Her şeyin tazesi, yalnız arkadaşın bayatı
meşhurdur. Mektupçu Agah
80. En yüksek mutluluğa erenler bile, başka arzular
peşinde deli gibi
koşarlar. Goethe
81. En iyi asker, çarpışmaktan çok yürümesini bilen
askerdir. Napoleon Bonaparte
82. Bir post üzre iki aslan oturmaz. Refiki
83. Milyoner kasasını, hırsız mahzenini, feylesof
kitabını ve aşık kalbini aynı heyecan ve korkuyla
açarlar. Cemil Sena Ongun
84. Aşk, aşıklara şarabın sarhoşlara yaptığı etkiyi
yapar. Lessage
85. Atın dört ayağı vardır ama gene de tökezler.
Puşkin
86. Cehennem dediğin yerde dal, odun yoktur. Herkes
ateşini kendi ***ürür. PirSultan Abdal
87. Her ferdi, hatta her cemiyeti hoşlandığı yem ile
avlarlar. Hüseyin Rahmi Gürpınar
88. Aynaya değil, aynadan görünene bak. Rasim Mutlu
89. İnsanların birbirlerini tanımaları için en iyi
zaman ayrılmalarına yakın zamandır. Dostoyevski
90. Bir baba, yüz evlada bakar da yüz evlat bir babaya
bakamaz. Gabriele D'annunzio
91. Büyüye de, şeytana da başvursan, hiçbir varlığı
bahtından ayıramazsın. La Fontaine
92. Balın varsa, sineğin bol olur. Cervantes
93. Balık, balıkçıyı sevebilir mi? Martialis
94. Dünyada barışı sağlamak isterseniz, politikacıları
öldürün yeter, halklar anlaşır. Bernard Shaw
95. Başarının koşulları: Bilmek, istemek, cüret etmek
ve susmak. Axel Munthe
96. Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir. Honore
De Balzac
97. Bencillik insanlığın en büyük lanetidir. W. E.
Gladstone
98. Bilge kişi, her şeye şaşan kişidir. Andre Gide
99. Çin'de bile olsa bilgiyi arayın, gidin, elde edin.
Muhammed Mustafa
(s.a.v)
100. Günahtan kaçınmayan bilgin, meşale tutan bir
kördür. Doğru yolu
gösterir, kendisi görmez. Şeyh Sadi
101. Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için,
muvaffakiyet için en
hakiki mürşit ilimdir, fendir. Mustafa Kemal Atatürk
102. Küçük çocuğu olan, onun hatırı için çocuklaşsın.
Hazret-i Muhammed
103. Vazoyla saksının farkını sen söyleme, çiçeklerden
sor. Arif Nihad Asya
104. Güzele ne yakışmaz? Çiçekbozuğu bile... Halbuki
çirkine çiçek bile yakışmaz. Refik Halit Karay
105. Çoban koyunu arar, koyun çobanı aramaz. William
Shakespeare
106. Dağlar nice yüksek ise, yol anın üstünden geçer.
Yunus Emre
107. Dalgaların çokluğu deryayı çoğaltmaz. Fahrüddin-i
Iraki
108. Çalanı olmayınca en iyi davulun sesi bile çıkmaz.
Carl Zuckmayer
109. Define ile yılan, gülle diken, sevinçle gam bir
aradadır. Şeyh Sadi
110. Dünya böyledir işte, herkes kendi değirmenine su
çekmeye bakar. Giovanni
Verga
111. Dehanın ne memleketi, ne asrı olur, her yer onun,
her zaman onundur.
Cenap Şehabettin
112. Delilik gençliğin dostu, akıllılık yaşlılığın
süsüdür. Aleksis Kivi
113. Denizi öv ama kıyıda dur. George Herbert
114. Herkesin kendine göre bir takım derdleri vardır,
ama bu kimin de
gramladır, kimin de kiloyla. Cervantes
115. Her derde bir deva bulunur. Lakin ahlaksızlık
illetini iyi edecek bir
ilaç yoktur. Hazret-i Ali
116. Bir devlet, yaşayan ve kendine karşı çıkanı ne
kadar koruyabilirse o
kadar güçlüdür. Paul Valery
117. Herkes bir şeyden hoşlanmaz ki. Kimi gider dikeni
koparır, kimi gülü.
Seneca
118. İnsanoğluna konuşmayı öğrenebilmesi için iki yıl,
dilini tutmasını öğrenebilmesi için altmış yıl gereklidir. Resul
Hamzatov
119. Dilenciye ekmek verme, ona ekmek yapmasını öğret.
Rasim Mutlu
120. İnsanlar için mutluluk umudu ancak doğrulukta
vardır. Euripides
121. Daima iki dosttan biri, diğerinin kölesidir.
Lermontov
122. Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir
ucundan bir ucuna
kucaklayabilecek kadar uzundur. Montaigne
123. Aşılmaz bir duvarın önünde yaşamak köpekçe
yaşamaktır. Albert Camus
124. Bir insan duygularını anlatmaktan korktuğu zaman,
gereğinden çok
açıklığın sözü olur mu? Yuam Hung-Dao
125. Dünya, bütün ileri hareketleri huzursuz kimselere
borçludur. Nathaniel
Hawthorne
126. En mutlu rüyadan daha mutludur uyanmak. G.
Bernard Shaw
127. "Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız.
Onun için sevdiklerinize şimdi 'Seni seviyorum,' demekten çekinmeyin. George Eliot
128. Rüya, gecenin akvaryumudur. Victor Hugo
129. Bir kimsenin düşmanının düşmanı olması, onu dost
edinmeye kafi sebep değildir. Arif Nihat Asya
130. Aşağıda olan kimse düşmekten korkmaz. Aristoteles
131. Her zaman insan bir türlü düşünür, talih bir
türlü. Publilius Syrus
132. Veren el, alan elden yücedir. Hz. Muhammed
133. İnsan, sırtına giydiği üniformanın adamı olur.
Napoleon
134. Fakirliğe büründü mü fazileti kim arar, kim
sorar. Schiller
135. Erkek olmadığıma memnunum, yoksa bir kadınla
evlenmek zorunda kalacaktım. Madame de Stael
136. Ev, içine kralın bile giremeyeceği bir kaledir.
Emerson
137. Bir kadın tekrar evlenirse bu ilk kocasından
nefret ettiği içindir. Bir erkek tekrar evlenirse bu da ilk karısına taptığı içindir. Oscar Wilde
138. Bir öksürük, bir de yoksulluk gizli tutulamaz.
Mikszath
139. Felaket gibi hoca az bulunur. Abdülhak Hamid
Tarhan
140. Boş vakit, felsefenin annesidir. Thomas Hobbes
141. Fırsat, nazlı, cilveli bir kadın gibidir. Bir kez
kapıyı kapalı bulursa, bir daha gelmez. Grillparzer
142. Fırtınalar, insanın denizi sevmesine engel
olamaz. Andre Maurois
143. Köhne fikirler, paslanmış çivilere benzer, söküp
atmak çok güçtür. Cenap Şehabettin
144. Gece, düşüncenin anasıdır. John Florio
145. Gençlik çok dayanmayan bir kumaştır. William
Shakespeare
146. Gerçek, bir taş kadar sert, bir gül kadar
yumuşaktır. Gandhi
147. Gölge, doğuşunu ışığa borçludur. John Gay
148. Gönlümüz bize daima aklımızdan daha yakındır.
Goethe
149. Görmek bile nisbidir. Kaşınan yeri parmak, gözden
iyi görür. Kemal Tahir
150. Genellikle bütün büyük yanlışların altında gurur
yatar. Ruskin
151. Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı ya da dikenin
acılarını hoş görmeli.
Şeyh Sadi
152. Çok gülenin heybeti azalır. Hz. Ömer
Akıl yanardağının
lavları...
153. Bugünümüz mutlulukla geçmedikçe yarın diye bir
şey yoktur. Sophokles
154. Ateş dumansız, delikanlı günahsız olmaz. Kaşgarlı
Mahmut
155. Gündüz kandilini hazırlamayan, gece karanlığa
razı demektir. Cenap
ahabettin
156. Balmumundan kanatlara sahip olduğunuz sürece
güneşten uzaklaşınız.
Epiktetos
157. Güzel, yalanın çocuğudur. Ahmet Haşim
158. Kötü haberler kırlangıç kanatlıdırlar, iyi
haberler koltuk değnekli.
Massinger
159. Vazife mukabili olmayan hak mevcut değildir. M.
K. Atatürk
160. Masumu ezen hakim, kendini mahkum eder. Publilius
Syrus
161. Cezaların en korkuncu, insanın haksız olduğunu
anlamasıdır. Walter
Winchell
162. Halk, şımarık, nankör ve zalim bir efendidir.
George Sand
163. Ateş, nasıl odunu yer yutarsa, haset de
iyilikleri yer yakar ve mahveder. Hz. Muhammed
164. Bir hastayı tedavi eden doktordur, kurtaran
hastabakıcı. Victor Hugo
165. Hastalıklar, kötü zevklerin ücretidir. Thomas
Fuller
166. İlk hata saflığın, fakat sonrakiler suçun
ürünleridir. Oliver Goldsmith
167. İnsan tek başına hayal eder, tek başına acı
çeker, tek başına ölür.
Henry Frederic Amiel
168. Hayat! Kırık bir testiden sızan su. Bhartrihari
169. Evcil hayvanların en vahşisi dalkavuklardır.
Pittacus
170. Devlet hazinesi, yoksulların lokmasıdır,
şeytanların kardeşlerine yemlik
değil. Şeyh Sadi
171. Hırs deyip geçmeyin, bu dünyada büyük olarak ne
yapılırsa onun sayesinde
yapılır. Anatole France
172. Hırsızlığın çirkinliği, çalınan şeye göre
değişmez ki, ha altın
çalmışsın, ha bir iğne.
173. Hiddet ekilen yerden pişmanlık biçilir.
Alessandro Manzoni
174. Cumhuriyetler lüks, saltanat idareleri ise
fakirlik yüzünden yıkılırlar.
Montesquieu
175. Hiç bir şey insan hayal gücü kadar özgür
değildir. David Hume
176. Özgürlükleri üretmek yetmez, paylaşmak gerekir.
Elbert Hubbard
177. Istıraptan korkmamanın tek ilacı ıstıraptır. Bu
ateşi o ateş söndürür.
Peyami Safa
178. Önce karnını doyur, sonra ibadet et. Hazret-i
Muhammed
179. Bazı kimseler içkiye dokunmazlar ama içki onlara
hemen dokunur. Tennesse
Williams
180. İftira olduktan sonra, söylenecek söz mü
bulunmaz, erdem bile iftiranın
ekmeğine yağ sürer. Lesage
181. Baskı, ihtilalin tohumudur. Daniel Webster
182. Hiçbir şeye ihtiyacı olmayan insanlara nasıl
boyunduruk vurulabilir? J.
J. Rousseau
183. Yorgunluk kadar sağlıklı ve belki de yorgunluk
kadar etkili uyku ilacı
hemen hemen yok gibidir. Henry Fielding
184. Erkeklerin iltifatlarının altında daima müphem
bir elde etme arzusu
gizlidir. Paul Geraldy
185. Bir insanı inancından ötürü diri diri yakmak, bu
inanca büyük önem
atfetmektir. Montaigne
186. İnandırma yolunda genellikle söz, altından daha
değerlidir. Demokritos
187. İnci ele geçtikten sonra, denize ne hacet? Hafız
Şirazi
188. İnsanlar parlayanı karartmaktan, yükseleni yere
serip toza bulamaktan
hoşlanırlar. Schiller
189. İradene hakim ol, fakat vicdanına esir ol.
Aristoteles
190. Kötü işler, üstlerini bütün dünya örtse, yine
kendilerini belli ederler.
Shakespeare
191. Ne dostuna iyi, ne düşmanına kötü de. Pittacus
192. İyilikler iade edilebilme sınırı içinde kaldıkça
hoşa gider, bu sınırı
aşınca şükranın yerini nefret alır. Pascal
193. İnsanda arzu ile birlikte saygı uyandırmayan
kadın ne zavallıdır.
Kisfaludy
194. Yazık kahramanlara gerek duyan ülkeye. Brecht
195. Kalp söze başlayınca, akıl sağır olur. Cenap
Şehabettin
196. Yeryüzünde bütün ıstıraplar, aza kanaat
etmemekten doğar. Firdevsi
197. Dünya karşılaştığın fırtınalarla değil gemiyi
limana getirip
getirmediğinle ilgilenir. William Mc. Fee
198. Evrenin tüm karanlığı, tek bir mum ışığını bile
köreltemez. (Bilinmiyor)
199. Kadın yalnız gözle seçilmez. Onu, gözünden çok
kulağınla seç. Thomas
Fuller
200. Ne karınca zayıf olmakla aç kalır, ne de arslan
pençesinin ve kuvvetinin
zoruyla karın doyurur. Şeyh Sadi
201. Kader bize haberci göndermez. Oscar Wilde
202. Kedi, sevgilisinde muhakkak tırnak izi bırakır.
Mortherlant
203. Muhabbet gönül humması demektir. Abdülhak Hamid
Tarhan
204. Yüksek makamlar yüksek tepeler gibidir, koşarak
çıkanlar nefes darlığı
hisseder. Cenap Şehabettin
205. Az malın hesabı daha azdır. Hazret-i Muhammed
206. Menfaat her türlü dili konuşur, her kılığa girer,
hatta menfaatlere
karşı kayıtsız biri gibi görünmesini de bilir. La
Rochefoucauld
207. Tüfek icat oldu, mertlik bozuldu. Köroğlu
208. Kışın sıcakta oturmak isteyenler, yazın terlemek
zorundadır. Jacobsen
209. Gah giderim medreseye ders okurum Hak için, gah
giderim meyhaneye dem
çekerim kime ne? Kul Nesimi
210. En olgun meyva, en başta düşer. William
Shakespeare
211. Her önemsiz şey çok küçümsenirse, öcünü alır.
Lessing
212. 1001 meziyeti de olsa, insanlara kötü yanlarından
bakarlar. Moliere
213. İnsan sefalete düşmeye görsün, vicdanla namusun
sesi, aç mideden gelen
feryatlar yanında zayıf kalır. Diderot
214. Ulus, kabusları için de, sınırları için olduğu
gibi dövüşmelidir.
Herakleitos
215. Minnet duyanın hıncı, susan bir canavardır. Talat
Sait Halman
216. Son gününü görmeden, hiç kimse mutluluğa ermiş
demeyin. Sophokles
217. Bütün mutsuzluklar yokluktan değil, çokluktan
ileri gelir. Tolstoy
218. Korku ve azap hariç, her his müzikte teselli
bulabilir. George Eliot
219. Namussuz kişilerin ortasında tam anlamıyla
namuslu olmak isteyen bir
adam, er geç mahvolmaktan kurtulamaz. Machiavelli
220. Her şeyde bir kötülük görmeyi en çok nankörler
öğretir. Publilius Syrus
221. Bazı kimseler birbirinden nefret etmeden
başkasını sevemezler. Victor
Hugo
222. İnsan nefsini feda etmekle insan olur. Somerset
Maugham
223. Acının fazlası güldürür, neşenin fazlası ağlatır.
William Blake
224. Okumak geçen yüzyılların en namuslu adamlarıyla
yapılan bir sohbettir.
Descartes
225. Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte
akarsu gibi ol, hataları
örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede
ölü gibi ol, her ne
olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi
ol. Mevlana Celaleddin-i
Rumi
226. Ağılda oğlak doğuna, derede otu biter. Kaşgarlı
Mahmud
227. Mezarlık ölülerin, toprağa karışmadan önce
adlarını, kimliklerini toprak
üstünde bıraktıkları yerdir. Paul Valery
228. Öfkenin ateşi önce sahibini yakar, sonra
kıvılcımı düşmana ya varır ya
varmaz. Şeyh Sadi
229. En cömertçe bağışlanan şey, öğüttür. La
Rochefoucauld
230. Dünyaya geldiğimiz gün bir yandan yaşamaya, bir
yandan ölmeye başlarız.
Montaigne
231. Ömür, temmuz güneşi karşısında kardır. Şeyh Sadi
232. Yaptığını öven, yaptığını yıkar. William
Shakespeare
233. Son ağaç yıkılıp, son nehir kirletilip, son balık
da tutulduktan sonra,
paranın yenmediğini anlayacaksınız. Kızılderili
atasözü
234. Utanılası eylemlerinden pişmanlık duymak,
yaşamını kurtarmaktır.
Demokritos
235. İnsanın kendi vatanı için yalan söylemesi bir
vatanseverlik sanatıdır.
Buna diplomasi denilir. Ambrose Bierce
236. İnsanın en rahat göründüğü zaman, belki de rol
yaptığı andır. Oscar
Wilde
237. Ruhu öldürmek, cismi öldürmekten daha büyük bir
cinayettir. Gerhart
Hauptmann
238. Bir saçı okşamaz, bir alnı serinletmez, bir
yelkeni şişirmez, bir eteği
havalandırmazsın. Neyleyim senin gibi rüzgarı. Arif
Nihad AsyaSabır acıdır, ama meyvası tatlıdır. J. J.
Rousseau
239. Kelle kesildikten sonra saçların ardından ağlanır
mı? Dostoyevski
240. Sağlık hiç kimsenin kesin olarak güvenemeyeceği
tek nimettir. Bertrand Russell
241. Hiçbir şey istemeyen, hiçbir şey ummayan ve
hiçbir şeyden korkmayan sanatçı olamaz. Çehov
242. Sarhoşluk kusur yaratmaz, kusurları göz önüne
çıkarır. Seneca
243. Savaşta, dövüşenlerden çok kaçanlar ölür. Selma
Lagerlöf
244. Büyük servetler bazan insanları yalnızlaştırır.
Tennesse Williams
245. Kızların sevdası, sepete konmuş su gibidir, akar
gider. Enrique Larreta
246. Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük
olacaktır. Spinoza
247. Acı, çabuk unutulur, sevinç ise ebedidir.
Schiller
248. Kimseyi sevmemek, kimse tarafından sevilmemektir.
Demokritos
249. Sıkıntınızın sırrı sizin elinizde değil,
başkalarının elindedir. H. de Balzac
250. Üç kişi bir sırrı saklayabilir, eğer ikisi
ölmüşse. Benjamin Franklin
251. Bir günlük sinek için akşam ölüm, uzun bir
ömürdür. Yuan Hung-Dao
252. Susmak huyların efendisidir. Hazret-i Muhammed
253. Hasmın sitemini anlamamak, hasma sitemdir. Nef'i
254. Servet, ihtişamla bezenmiş bir sofra, kanaat ise
yeter bir sofra
çıkartır. Demokritos
255. Cahil soru sormaz. Benjamin Franklin
256. İnsanın gerçek soyluluğu erdemden gelir, doğuştan
değil. Epiktetos
257. Az söz erin yüküdür, çok söz hayvan yüküdür.
Yunus Emre
258. Akan sulardan ibret al, yüzünü yerlere sürüyüp
gider. (Şah İsmail)
259. Suçlunun beraat ettirildiği yerde, hakim hüküm
giyer. Publilius Syrus
260. Şarap mideye bir kere inince, artık lafı o
söyler. Alessandro Manzoni
261. Şeref ve erdem ruhun süsüdür. Bunlar olmasa,
beden asla güzel gözükmez. Cervantes
262. Şeytanın iki adı vardır. Biri şeytan öbürü yalan.
Victor Hugo
263. Güzel de olsa şiir yazmakla tencere kaynamaz.
Martial Piechaud
264. Eşeği mektep müdürü yapan dershanelerin ahıra
döndüğünden şikayet etmemelidir. Cenap Şehabettin
265. Şöhret, ancak küçücük dozlarla alındığında
faydalı bir zehirdir. H. de Balzac
266. Şüphe, mutluluğun olduğu kadar erdemin de
düşmanıdır. Samuel Johnson
267. Doğa sustuğu zaman insan konuşur. J. J. Rousseau
268. Tahtın ayakları, saban, kürek, örs ve dikiş
makinasıdır. Emerson
269. İnsanın iyisi, talihin kötüsünde belli olur.
Shakespeare
270. Talihsizlik talihin ne olduğunu öğretir. Thomas
Fuller
271. İnsanlar böyledir: Bir şey beklemedikleri
kimseleri tanımazlar pek. Plautus
272. Büyük adamlar tarihi, tarih de büyük adamların
yaptıklarını süslemiştir. La Bruyere
273. Pirincinde siyah taştan korkma, beyaz taştan
kork. Arif Nihad Asya
274. Kara tavuğun da yumurtası ak olur. Paul Heyse
275. Tecrübe, öğretmenlerin en iyisidir. Yalnız okul
masrafı ağırdır. Thomas Carlyle
276. Hiç yanılmamış olan büyük bir tehlike
karşısındadır. Paul Valer
Akıl Pırlantalarının Işıltıları...
277. Tembellik, özgür adamı tutsak eder. Firdevsi
278. Terazide güzel huydan daha ağır gelen hiçbir şey
yoktur. Hazret-i Muhammed
279. İnsanın eğitimi doğuşuyla başlar, insan
konuşmadan, anlamadan önce eğitilir. J. J. Rousseau
280. Hayat, bir tabur vukuattır, kumandanı tesadüf.
Cenap Şehabettin
281. Ticaret bazı pınarlar gibidir. Yollarını
değiştirmeye kalkarsanız
kururlar. Fenelon
282. Sehpanın kurulduğu toprak çorak kalır. Victor
Hugo
283. Tutku, insanın kendine güvenmesinden doğar.
George Sand
284. Eğitilmiş insanların umutları, bilgisizlerin
zenginliğinden daha
değerlidir. Demokritos
285. Başkaları için kendinizi unutun, o zaman sizi de
hatırlayacaklardır. Dostoyevski
286. Utanç yoksullarda, pervasızlık zenginlerde
bulunur. Hesiodos
287. Öyle kolay bir sanat değildir uyumak. Onun uğruna
bütün gün uyanık durmak gerekir. Nietzsche
288. İnsan üzüntülerini anlatarak başkalarını memnun
etmemeli. Emile Zola
289. Vazife, insanın başkalarından beklediği şeydir,
kendi yapacağı şey değil. Oscar Wilde

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
GalataSaray Forması İçin Aşağıdaki Kodları Kullanın

Kod:
·$4,1·#//·$1,4·# ·$4,8 ·$8,4·# ·$4,1\\·0

TRABZONSPOR FORMASI İÇİN

Kod:
·$11,5·#//·$5,11·# ·$11,5 ·$5,11·# ·$11,5\\·0

Beşiktaş Forması İçin Aşağıdaki Kodları Kullanın

Kod:
·$0,1·#//·$,0·# ·$,1 ·$,0·# ·$,1\\·0

FenerbahçeForması İçin Aşağıdaki Kodları Kullanın

Kod:
·$8,2·#//·$2,8·# ·$8,2 ·$8,8·# ·$8,2\\·0

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
*Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
*Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır...
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın...

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
- Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

- Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

- Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

- O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...
- Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim..

- Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma...

- Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

- Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

- Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.
- Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni...

- Sana Binlerce Gül Vermek Isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek Isterdim Ama Bir Gün ölecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği Için...

- Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

- Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun. Benim Içinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter...

- Dost deniz kenarindaki ta$lara benzer, önce birer birer toplarsin. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansin..

- ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..

- Seni tanıdığım gün,Hiç ihtimal vermemiştim aşk'a,Dudaklarımda gecenin ıslaklığı,Ben sendeydim,istanbul suskun, istanbul mağrur istanbulda yapayalnız bir geceydim,Zamandı yüreğim, Zaman seni tanıdığım her güne, Alışkanlıktı bildiğim,Hep araya girerlerdi oysa, İlk görüşte değil, İlk öpüşte öldü bütün duygularım..

- Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedimmi
-
Sesin Değdiğinde Yüreğime Yüreğim Titriyorsa Avuçlarında ve Her Kapayışta Gözlerimi Üşüyen Bakışlarım Isınıyorsa Bakışlarında Tek Çarem Fısıldamaksa Eğer Avazım Çıktığı Kadar Fısıldayacağım...Seni seviyorum.

- Çilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi. Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi...

- İliklerimde ki seni sensizlige ilikliyemedim...

- aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

- Ben çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın Ben yaşamıyor gibi yaşamıyor gibi yaşıyorum Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum..

- Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bIraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde... Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde....

- Bir hüzündür aldı yine yüreğimi, Gözlerim doldu ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız.. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız.. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız

- Hani Gözler Vardır ya Sözleri Anlatır Hani Sözler Vadır ya Gözleri Ağlatır Hani Anılar Vardır ya Değeri Geç Anlaşılır Birde Aşk Vardır Sseni Anlatır..!! Dostluk Kura Bİlmek İçin Zorlukları AŞmaya Gerek Yok. Dost Olabilmek İçin Tatlı Bİr Tebessüm Bİle Yeter İnan

- Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

- ÖLüMü TeSLimALDı HüZüN İçİmDe SeNdeN KaLaN CaM KıRıKLaRı AyNaDa SenSiz HüzüN SeNSiz HiçKiMSe DinDiReMeDi Bu HıçKıRıKLaRı BiRGeCe YaRıSı AnSıZıN GöReCeKSiN KöŞe BaŞıNdA NöBeT TuTuYoRDu HüzüN ÖyLe KoLaY DeĞiLDiR BeNi UnUtMaK HaLa SoKaKLaRıMDaDıR AYaK İzİM..

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк..

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм

bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!

Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim..

masallar gerçek deil nekadar hayal etsende..

hiç kimse görmesn tanımasın beni..bu gece çekemem boş muhabbetleri..dokunmayın bırakın kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece

"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

zamanla tanırsın insanLarı yiter hayaLerin birer birer gerçeği görüp nefreti tadarsın

GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ??

Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var
Aşık-ı sadık benem Mecnun'un ancak adı var

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

İçimde dağları deviren gizleri yazdım sana,aslında bu hikayenin de biteceği hep aklımda..Sana veremediğim bütün sözler artık son satırlarımda..

İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu... Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...''

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr :-D

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I:mad: Başının TaCı !

Yaşamaksa Yaşıyorum ELbetteYokluğunu KabuL etmek böylesine Zorken,Hiç OLmama İhtimaLini Düşünemiyorum BiLe..........

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK...

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ...HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ...

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

SenLe BeN BaTI-DoĞu , AmA DüNYa YuVaRLaK Very Happy

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ??

Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var
Aşık-ı sadık benem Mecnun'un ancak adı var

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

İçimde dağları deviren gizleri yazdım sana,aslında bu hikayenin de biteceği hep aklımda..Sana veremediğim bütün sözler artık son satırlarımda..

İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...''

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr :-D

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I:mad: Başının TaCı !

Yaşamaksa Yaşıyorum ELbetteYokluğunu KabuL etmek böylesine Zorken,Hiç OLmama İhtimaLini Düşünemiyorum BiLe..........

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK...

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ...HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ...

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

SenLe BeN BaTI-DoĞu , AmA DüNYa YuVaRLaK

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

*Suskunluguma bakipta seni unuttum sanma,su dunyada ozledigim biri varsa oda sensin,sen uzakta olsan bile yuregimde hep benimlesin !

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Bugun seni unutmaya karar verdim,sigaramin ustune adini yazdim,bittiginde unutup kullerinide ruzgara savuracaktim ama nerden bilebilirdimki seni sonsuza dek icime cektigimi..!

*An Gelir Insan Gülerken Aglarmis Göz Yaslari Sel Olup Kalbine Akarmis Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis.

*ben bu dünyada hala yasiyorsam inan hayati çok sevdigim den degil sirf birilerine inat olsun diye...

*Ben senin yasadigin gizli bir macerayim, Anlatilmaz bir roman,kapanmaz bir yarayim, Sigindigin limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreginde en büyük FIRTINAYIM!....

*Çekerim giderim, bende kiyarim sevgime, yanarim ölürüm, belli etmem kendime bile , aglamam hiç aglamam zaten alistirdim, yalnizliga yenilmem kendimi, artik ölsem bile seni aramam...

*1 gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

*Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ya bana senin gibi bir sevgili, Ya sana benim kadar seven bulunacak...

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayrılıksa, Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa Al dünya bu aşkı, sende kalsın...

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Onu düzeltmek ise batan güneşe dokunmak kadar zordur. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin batmasını bekle...

*Gözlerin dolarsa bir gün, bilki ben seni anıyorum. Kalbin yanarsa bir gün, bilki ben ağlıyorum. Bir gün ağlamak gelirse içinden, bilki bende YAŞAMIYORUM

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek, öyle zor ki gözlerine bakıpta seni seviyorum diyememek...

*Seni karanlık gecedeki yalancı yıldızlar gbi deil, mavi gecedeki adını gökyüzüne yazacak kadar çok sewdim!

*Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim

*Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş

*Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

*Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

*Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

*Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

*Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη??? ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ..

...gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz....

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя.. кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

Size iyilik yapmak için yaklaşan birini görürseniz, KAÇINNN !...

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷•.•´¯`•)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(•´ ¯`• .•÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

*Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide ***ür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
*Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır...
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın
__________________________________________________ ___________________________________

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'
Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...
Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...
Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..
Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...
Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.
Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara
Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben...
Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..
Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?
Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin
Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim..............
Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için.....
Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..
Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.
Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.
Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.
Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim....
Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek...
Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...
Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin.. cepci.com
Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.
Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede...
Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.
Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.
Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin.
Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten...
Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini birkez beni hatirla , bir sonbahar serinliginde...
Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.
Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI...
Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........

Beni bir dag basinda böyle yapayalniz kodular,rüzgarlara, kuslara, bulutlara yakin,senin etinden, tirnagindan ayri,senin kokundan uzak.

Kazimak ulu agaç gövdelerine adimizi Yazmak her seyi bir bir kumlarin üstüne O her iskenceye mahkum olmuslugumuz O çok sevmek, daha çok sevmek günden güne.

Sen bastigin yerde çiçeklerin büyüdügü Her zaman en güzel, her yerde essiz Sen yaprak, sen köpük, sen kus tüyüSen sevgi nehirlerimin aktigi büyük deniz

Ne zaman seni düsünsem yasamak güzel Bir bahar bahçesi olur güz bahçeleri En karanliklarda bile uzanir bir el Kendiliginden açar sabaha perdeleri

Ne olurdu saadetlerin en büyügü Iste ellerimde al, diyebilseydim Anlardin ve hiç gitmezdin, degil mi Bir gün oldugun gibi kal diyebilseydim.

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin? Hep böyle içinde uzak bir isik mi yanar? Bakislarinda beni dinlendiren bir sey var; Kiyisindaymis gibi en sakin denizlerin...

Unut benden kalan ne varsa Unutmak tesellidir yalnizligin Günesi bir kadeh sarap gibi içip Delicesine sarhos olmak
En güzel tarafi imkansizligin

Inan ki! Kirilmis bir ayna gibi Paramparça, kirik dökük askimiz Çaresizligin, ümitsizligin türküsü Türkülerin en içlisi, en hüzünlüsü Büyük askimiz

Zannetme ki hersey bitti sevdigim; Birgün yeserecek su sararmis yapraklar. Ve bundan sonra kim severse dünyada; Seni ve beni hatirlayacaklar

Sen benim gökyüzümdün, denizim, topragimdin, Simdi bir hatira olamazsin belirsiz, uzak Biliyorsun bazi seyler vardir elimizde olmayan
Iste öyle imkansiz birsey seni unutmak.

Su anda hiç bir sey mümkün degil. Su anda her seyden ayri, her seyden uzak ve her seyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnizlik ve kahir.

Sarkisiz ve sensiz kaldigim nice aksamlar Gözlerin geçer aklimdan özlemler içinde Gözlerin bir çigan müzigi güzelliginde
Kirpiklerinde keman, bebeklerinde gitar...

Bir daha dünyaya gelsem Yine seni severdim Beni üzesin diye Beni deli divane edesin diye

Seni görmedigim günler Karanliktayim, katran gecelerdeyim Cehennem misali bir yerdeyim Bir demir nasil paslanir, bir elma nasil çürürse Iste öyleyim...

Gözleri namuslu namuslu parlar insanlarin Gökyüzü inadina mavi Yasamak inadina güzel Bu sehirde sen varsan...

Bütün kadehlerimi hep sana adiyorum Hep senin için bu bir bir bosalan siseler Umutsuzlugum, sarhoslugum senin eserin
Senin yüzünden bu delicesine içmeler

Dayanmak zor yalnizligina aksamlarin Unutmak mümkün degil seni bir sarki gibi Agir agir ilerleyen bu zaman içinde
Her an bir sarhosluktur sensizligin verdigi

Bir gün anlarsin hayal kurmayi; Beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yasadigina... Maziden ne kalmissa yirtar atarsin..
Seni sevdigimi iste o gün anlarsin.

Bir pinarsin içilen ama hiç kanilmayan Seveni yaniltmayan, sevince yanilmayan Özlenen sen, özleyen sen, özleten sen Varken doyulmayansin, yokken dayanilmayan

Her sey sagir içimde ne siir ne musiki Dünyadan bezginligim dünyalar kadar eski Öylesine çözülmüs, öyle dagilmisim ki Bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum

Beni çagirdigini bir defa duyabilsem Avuçlarimda ates, yorgun gözlerimde nem Asarak denizleri bir gün kapina gelsem Basimi duvarlara vurup ölsem diyorum

Dün kopan bir yaprakti,düsen bir kuru daldi Bugünden güzel degil bulacagin yarinda Aç ellerini bir bak yanan avuçlarinda Dün gitmis yarin yok bize bir bugün kaldi

Bak büütün güzelliklerin tümü sende Bak sende gülümsüyor en amansiz özlemler Unut bir yerde bensiz oldugunu, çaresiz Ayriliklar sevenlerle yücelir Hadi sil gözlerini Gülsene! ..

Bitimsiz bir sevdadir yasamak Sevmekse en güzeli mutluluklarin Sense içimde en tanrisal gerçeksin Iste yüregim bildigince çarpiyor sen, sen diye Sende gözlerim, sende ellerim, sende sen olan varligim Düsünsene! ..

Bakma sen yagmurlarin sagnak döküldügüne Bakma sen gecelerin karanligina Bu pembe umut sütten de beyaz Bu senli hayal gülden de kirmizi Iste renk renk çiçekleri askimizin Görsene! ..

Ve bir gün dur diyecegim geçip giden zamana Son kursunu sikacagim sensizlige Öbek öbek mutluluklar tasiyacagim dag eteklerinden
Sana gökten yildizlari koparacagim bir bir Sana bitmez tükenmez sevdalar getirecegim Beklesene!..

Istemem sevgili yüzüme gülme Eger ki sonunda aglatacaksan Istemem sevgilim ümitler verme Sonunda dünyami karartacaksan

Ben aski ölümsüz bilenlerdenim Bir ömür boyunca sevenlerdenim Ellerin ellerime degmesin derim Eger ki sonunda birakacaksan

Atesleri kül ederdim Kursunlari gül ederdim Su daglari yol yapardim, Acilari bal yapardim ben olsam..

Ben olsam ah ben olsam O daglarda ben olsam O yollarda ben olsam Oralarda ben olsam Sokaklara ask yazardim Acilara son yazardim
ben olsam.

Her yagmur bir gok bulur Her yesil bir dal Her deniz bir marti Her dogan gunes kuytu bulut kendine Ama ben senden baska sen bulamamki.

Yurek umutlara gebe oldugundan beri Dostluklar ayriliklara yenik dusmedi Gonlumuz dar agacindayken bile Olume kusup dostlarimizi sevmeyi sevdik biz
Yasamin kaynagi sevgi ise eger Sevgi bir tutku tutku bir gaye gaye bir seyleri paylasmak Paylasmak dostluk dostluk hatirlanmaksa aklimdasin

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali Titretircesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim.

Sevgili dedigin demli bir cay gibi olmali Sekeri ne eksik nede fazla Icince insana bir tat birakmali bazen Aci bazen tatli Ama hep aranmali ihtiyac duyulmali.

Kulagi oksayan tatli sözler soyleyen askin kalbimde Biraktigin izler söýnemez Inanki hic kimse senin kadar sevilemez bir tanecik bebisim
Turnalar sana hasret ucuyor aydinliga Kalemim bile senin icin yaziyor Yuregim senin icin carpiyor Senin rizan askina gogus geriyor vucudum ruzgara be seker
Dostlar arasina hasret ucurumu girdiginde Yildizlarla kopru kurduk yurekten yurege Gonlumuzun hasret gunlugune unutmayi ve unutulmayi Hic yazmadik biz .

Dostlar irmak gibidir Kiminin suyu az kiminin cok Kiminde elleri islanir yanlizca Kiminde ruhu yikanir boydan boya

Guller hep elinde acsin ama dikenleri eline batmasin Sevgililer hep senibulsun ama seniyaralamasin Mutluluk hep yuregýne dolsun ama Beni unuturmasin
Dertlerin kum tanesi kadar kucuk Sevinclerin nisan yagmuru kadar bol olsun Ve oylesine mutlu olki gozunden akan yaslar Mutlu olmayi bilmeyenlere sadaka olsun

Gecenin bir yarisi basliyorsa cigligim duyulsun diye degil Cagirmalarim gelmen icinde degil Duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yurek gormeden sevmeyide bilir

Ask gunah olmayacak kadar masum Kole olmayacak kadar ozgur Unutulmyacak kadar derin umulmayacak kadar yakin Tek basina yasanmayacak kadar ozeldir seker
Uyuninca insani uyandigina pisman eden Geriye donmek isteyip donemeyince caresizlikten delirten Hayatta bir kere gorulebilcek harika bir ruyasin sen

Sen kurumus yaprak olsan cikmaz tozlu sokak olsan Olsen kuru toprak olsan yine seni sevecegim Sen gullere ozenme guller sana ozenssin Uzme tatli canini sen gullerden guzelsin Sevgi kadar ozgur ozgurluk kadar ozelsin Gulum sen her seye degersin .

Inandigin gibi yasayamasan Gun gelir yasadiklarina inanmaya baslarsin bebegim

Ya gel yada gozlerinigonder Martilarin ucustugu bir tutam mavi gonder Zumrutlerin oynastigi bir yudum yesil gonder Ya da yokluguna denk gri gonder kursuni gonder Dedim ya ya ge yada gozlerini gonder bebegim .

Sevenler sevilmez sevilenlerde kiymet bilmez Seni dun sevmedim seni bugunde sevmeycegim Seni yarin sevecegim cunki yarinlar hic bitmeycek askim

Gozlerin bir nehir kirpiklerin kopru olsun Ben tam uzerinden gecerken ipler kopsun Dustugum o yer dudaklarin olsun bir tanem bebegim Gecelerin sesizligine gömüyorum seni

Askin baslayip bittigi yerde kaybettin beni Son soz senin olsun sevgi sozcusu Gecenin bu sessizliginde olmaliyidin yanimda Birakmamaliydin beni dusunce ruzgarinda Uzatsam sana ellerimi artik ne fayda uyuyorsun sen yabanci kolarda

Acive huzun bir yildiz kadar uzak Mutlulugun gozbebegin kadar yakin Umutlarin gercek gerceklerin mutluluk Mutluluklarin sonsuzolsun

Seninle daldim engin okyanusa Dudaklarindan tutustum askina Vuruldum gozunden akan sevgi gozyaslarina O güzelki beni sevebiliyorlar o gozlerki Bana asiklar tek carem var sevgilim Olmeliyim o gozler ugruna

Sensin dusuncelere salan yuregimi Sensin aglatan beni tenha koselerde Sensin askina kole eden Neden hala gulumsersin gozlerime

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali bedene Titrercesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim

Ansizin sevgi belirir yureginde Oysa yasiyordun yillardir bu sevgýyle Farkina vardin simdi seni seven gozleri gorunceBir huzun belirir yuzumde Kader zafer saymis caresizligime Gulumser yuregimde Gozyaslarim durmaz sensiz gececek gunleri dusununce

Tiryaki gonlumden olmasin kuskun Tek sana muptela tek sana duskun ardindan bir agit yakalim askin Adina elveda koyayim gitsin

Dostluk deniz kenarindan tas toplamaya benzer Avuc avuc toplarsin birer birer atarsin Iste sen o atmaya kiyamadiklarimdansin

Hayatta tek umudun gulmek olsun Olurda bir gun aglarsan oda Mutluluktan olsun unutma
Seven bir kez olur Olen bir kez gomulur Sana olan sevgim ne olur nede gomulur

Ve sen daha demincek yillar gecsende demincek Bicaklanmis dal gibi ayri dustugum

Omrumun sebebiustam sevgilim Yaram derine gitmis Fitil tutmaz bilirim ama hesap daglarcadir umut daglarca

HÜZNÜN DIBINDEN BIR AVUC SEVGI CIKARTIRKEN VURGUN YEDI DALGIC YUREK GITSEDE YUREK ATMAKTA TEKRAR DALACAK CUNKU SEVGi DIPTE HALA ISILDAMAKTA !...:

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
...ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

ѕυѕмα çσк ѕσяυ ѕσямα,α∂αмı вυηαℓтмα,нєѕαρѕız уєяє ѕσяυη уαяαтмα,∂ιηℓє αηℓα νє уαяgıℓαмα...!!! Shocked

:::тαηяıм вι кυℓυη∂αη ∂ανα¢ıуıм:::

єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

вєηι вυ нαуαт ∂єğιℓ αмα 'α¢є' νє 'αуşє тєуzє' уıρяαтα¢αк Very Happy

~~уα вιя уσℓ вυℓ, уα вιя уσℓ αç тα∂α уσℓ∂αη çєкιℓ~~ Shocked

ιуιℓιк єтмє кüçüк göяüяℓєя кöтüℓüк єт gυяυя ∂υуαяℓαя

кα∂ıηℓαя кυѕυяѕυz ναяℓıкℓαя∂ıя αмα уιηє∂є вιя нαтαℓαяı ναя∂ıя σ∂α кєη∂ι ∂єğєяℓєяιηι вιℓмємєℓєяι∂ιя

öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!! Harika.. çok Güldüm yaaa

ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çüмкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz...

αн ∂ємєк özєℓ∂ιя...ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя...

∂ση'т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє..

кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη

єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм... Cool

вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş

єℓιηє αℓмιѕ вιя ¢ι¢єк ѕєνє¢єк ѕєνмєує¢єк. αн, кσ¢α ѕєяѕєм ¢ι¢єк ηєя∂єη вιℓє¢єк.

~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~

уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

єѕкι∂єη тσz ρємвє нαуαℓℓєяιм ναя∂ı, тσzυ gιттι ρємвєѕι кαℓ

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
gιт gι∂є¢єкѕєη вєкℓємє вαşкα вιяşєу ѕöуℓємє...!!

вєℓкι вιя güη özℓєяѕιη вαşкα α∂αмℓαяℓα вαşкα şєнιяℓєя∂є....

ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιм...çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

∂üη gє¢є ѕєηι göя∂üм яüуαм∂α αğℓαуαяαк υуαη∂ığıм тєк нαтıяℓα∂ığıм ηєяє∂єѕιη νє ηє уαρмαктαѕıη ѕöуℓє вєη нαℓα ѕєηι ѕöуℓüуσяυм....!!!

нαкℓıу∂ıη нєρ ѕєη , α¢ıℓαя вє∂ανα , мє¢вυя∂υк нєρ υzαктαη вαкмαуα...

göкℓєя∂є мαѕмανι нєρ ѕєηιηℓєуιм ѕєνgιℓιм υzαк ∂ιуαяℓαяα єѕтιяєℓιм...

нαуαℓιη уαкѕα∂α вєηι ѕανυяѕα ∂α кüℓℓєяιмι öℓѕєм∂є ∂öηмєм уσℓυм∂αη(seninleyim)

нαηι ѕєνмєктι αуяıℓıк...؟؟؟

gözüмüη уαşıηı ѕιℓ∂ιм вєη кσşαмαм кιмѕєηιη ρєşιη∂єη ναяѕıη σℓмαѕıη вυ αşкℓαя çєктιкℓєяιм уєтєя вαηα...!!

güℓü ѕυѕυz ѕєηι αşкѕız вıяαкмαм...!!

üşü∂üм ∂ιуσяѕαη güηєş σℓυяυм уαηαяıм ѕєνgιηℓє αтєş σℓυяυм ∂σℓαяıм нαναуα ηєƒєѕ σℓυяυм

вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç

güηαнıη özü ιѕє ѕєηι ѕєνмєк ¢єzαм ¢єнєηηєм σℓѕυη...!!!!.....!!!!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·

••• Tµяkį§H-þяýÑ¢ėŽŽεź •••

•••»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

•YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••••••••ÂSL•••••• ••••Â LDÂTMÂZ•

~•¤»•••÷•¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥

(%) §€Ni §€v€®Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€®iM, §€nI B€NiM KÅDÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÅ dIz€®Im (%)

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!๑۩۞۩๑

° Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Sagolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar°

¸¤*¨¨*¤SêNî¤SêVîYoRuM¤BêBî$îM¤*¨¨*¤¸

αℓιρ кιяѕαℓαя кαℓємιмι... кαиιмℓα уαzαяιм уιиє ѕєиι ѕєν∂ιgιмι..

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

گẵđέcέ ŝέňίň ίcίň ўẵşıўǿяuм Ъựňự ŝάķıň ựňựŧмẵ

.°•. °•. °•. °•.нзяیзұїм یэиیіи саиїм یэ√ģĩιім.•° .•° .•° .•°.

ѕєиι ѕєνєяєк ∂σgмα∂ιм αмα ѕєνєяєк öℓє¢єgιм

׺°”˜`”°º×ѕєνмєк öℓмєктιя вєи¢є , вєи∂є ѕєνмιѕтιм öℓмє∂єи öи¢єº°”˜`”°º×

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
cehennemde yaşadığım için cennet hakkım
*çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi
*beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım !!!
*benim aşka dair grafiğimde çizgiler hep kırıktı sevdiler ve en sonunda filmi aynı yere getirdiler beni bu zamana kadar çok üzdüler
*patakla ruhumun karamsar çocuklarını al ellerinden şekerli elmalarını...
*sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI
*HAYATA ANLAMSIZ GÖZLERLE BAKMA ŞAŞI YÜZ PİSKOPATTAN BİRİNİN AÇIK KAŞI
*tanrının elinden yazılan mektubum ben
*içimi kemiren her fare için bi kapan yarattım
*yokluğun ki ZORAKİ BİR ÖLÜMDÜ
*HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİNİM!!!!
*ben bütündüm yarımı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım.....
*bilmecelere ısınamadım hele de senle ilgiliyse sevemedim sualleri cevaplarım yetersiz kaldı
*korkusuzluk sahipleri neden kemer arkasında silah taşır????
*telefon çaldı ne yazık ki ii niyetlerimi meşgula verdim
*BANA BENDEN BAŞKA DOST VARSA BİLMEM LAZIM.....
*RAHATÇA SARF EDİLEN YALANLARA GÜVENSE PROBLEM ALINACAK EN BASİT ÖNLEM PARANOYAK BİR DENKLEM
*gözyaşlarımda boğulacaksın!!!!!!
*benim kalemi bi kişi yıktı kalemimi kırdı sözlüğümde sevgiliydi anlamı....
*insanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüşş
*gamsızlığımın nedeni belki buydu_ÇOK MASAL ANLATILDI....
*YAKAMADIM ANILARIMI GADDAR OLAMADIM SEN GİBİ .....

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
— hayatta tek umudun gülmek olsun eğer bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun

—eğer bir gün biraz duygu yüklenirse yüreğine kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde özlenmişsindir

—her yağmur yağdığında elini dışarı uzat tutamadığın her damla sevgimin ifadesidir

—gökyüzünde melekler, yeryüzünde sevenler, şahidim olsun ki ben sadece seni seviyorum

—ihtiyarların parayla gençlerin zorla çocukların beleşe aldıkları şeye öpücük denir

—40 dakika ders yap bitmez 10 dakika teneffüs dedikoduya yetmez

—kalbim seni unutacak kadar hainse ellerim kalbimi parçalayacak kadar asildir

—duydum ki beni unutsun demişsin ama hiç düşündün mü hatırlanmaya değer misin?

—bana uyuduğum için deli diyorlar ama salaklar rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar

—yağmur mutluluğa gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum ama yüzümü ıslatmak için yağıyorsa ben zaten ağlıyorum

—giden sevgilinin ardından dökülen bir damla yaş yerine gül aksaydı ben senin ardından dünyayı güllerle süslemiştim

—biter mi kuru toprakta çiçek? Uçar mı kanadı kırılmış güvercin? Değişir mi yazılmış kader?

—tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz

—erkekler telefona benzer ya bozuktur ya da meşgul

—sabahları bir şey yemiyorsam seni sevdiğim içindir öğlenleri bir şey yemiyorsam seni sevdiğim içindir akşamları bir şey yemiyorsam seni sevdiğim için geceleri uyuyamıyorsam karnım aç olduğu için

—sen gülerken herkes güler ama ağlarken yalnız ağlarsın öyle bir sevgi bağı kur ki ne unutsun ne unutulsun

—seni sevdiğim kadar gece olsaydı dünya güneş yüzü görmezdi

—sevgi bir tutku, tutku bir gaye, gaye bir şeyleri paylaşmak, paylaşmak dostluk ise aklımdasın her zaman

—fedakâr olan almadan verendir yürekli olan kendini bilendir mutlu olan yaşamayı sevendir unutulmayan bir dost ömre bedeldir

—rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır

—kır kalbimi gönlün olsun al her şeyi gözün doysun şimdi başka kollardayım buda sana kapak olsun

—gecenin en sarhoş vaktinde sana son bir şiir yazacağım içinde sana sahte gözyaşlarına masum bakışlarına ve YALAN aşkına lanet okuyacağım

—mademki varlığım acı veriyor sana yokluğumla daha mutlusun öyleyse yokluğumla kal ki yokluğum benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun

—seni asıl insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma sana kucak dolusu virgül getirdim

—yanağına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön ordayım

—insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

—bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için!

—seni bulmaktan çok aramak isterdim! Seni sevmeden önce anlamak isterdim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterdim.

—sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağına bir öpücük kondurdu hissetin mi?

—zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları, yalnızlığı bileni istiyorum yaşam ile ölüm arsındaki tek fark sensin

—sen aşk nedir bilmezsin beni sevmedin ki ağla ağlaya bildiğin kadar bütün güzellikler sende aşk bendedir

—gözlerin gözlerime, ellerin ellerime kalbim içime, ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim

—sen hep beni başkalarıyla kıskandırmaya çalıştın hedefine ulaştın ama ben sensiz sende hedefsiz kaldın

—bu dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi ağlıyor kimi gülüyor ama tüm mutluluk ve güzelliklere layık birisi var oda şu anda mesajımı okuyor

—damlaların pencereye vurduğu ve rüzgârın kemen çaldığı soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun

—bira şişesiyle sarışın kadın arasındaki tek fark nedir? Cevap= ikisinin de boyun kısmından yukarısı boştur

—her deniz bir martı bulur kendine her uyku bir rüya her Vietnam bir devrim her Kürt bir yurt bulur kendine… Ben senden başka sen bulamam

—ben sensiz geçen günlerime yanarken sen bensizliğe sevineceksin ama şunu unutma ki bir gün sende seveceksin

—dünyada 2 renk gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz olsun sen beni unutursan kırmızılar solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

—güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil seni herkes sever ama benim kadar değil

—tatlı biri vardı sevilmeye değen güzel biri vardı görülmeye değen iyi dostlar vardır hatırlanmaya değen ama biri vardır can vermeye değer tabi ki anlarsa eğer

—sevgiyi taşımak değil hasreti çekmek zor. Gülmeyi unutmak değil alışmak zor. Yaşamak ölmek değil özleyipte görmemek zor

—sev ama mevsimlik olmasın yazın açıp kışın solmasın

—erkekler limona benzer uzaktan bakarsın ağzın sulanır ama yiyince yüzün ekşir TİKSİNİRSİN

—haykıracak nefesim kalmasa bile ellerim uzanır olduğun yere gözlerim görmese ben bulurum yine kalbim durmuşsa inan çarpar seninle

—seni yıldızlara benzetiyorum onlar gibi uzak onlar gibi erişilmez ve onlar gibi göz alıcısın aranızdaki tek fark onlar milyonlarca sen bitanesin

—seni sevmek suçsa cezamı idam isterim

—hayatta en değerli şeyi sana vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim ki

—benden çok uzakta olmasan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğu ve senin de beni özlediğini biliyorum

—bugün hiç yüz vermedim güneşe resmini gösterip hava attım çiçeklere zıpkınla göğün en yüksek tepesine birde bağırdım duydun mu? Seni özledim

—geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşünüyorum sabaha kadar gözlerim gözlerini arıyor esir olurum hasretine yine çaresiz uykusuz mutsuzum en önemlisi de sensizim

—yağmur gökten değil yerden yağsa güneş doğudan değil batıdan doğsa kan kırmızı değil beyaz aksa işte o zaman unuturum seni

—özlem güzellik ve sevgi kavramalarının sözcük anlamı değişseydi ben senin isminle değiştirmek isterdim

—dün doktora gittim böbreğimde kum kalbimde seni buldular

— ay gece uyumayanlar için doğar. Sen de bu gece uyuma... O güzel gözlerini yumma… Ben bu gece ay olacağım ve yalnız senin için doğacağım…

—Pencereden ne zaman baksam yağmurun yağışına
Yine gelir sensiz olduğum günler aklıma
Öyle çok sevdim ki, gözlerime bir baksana
Bulutlar bile dayanamaz bu kadar ağlamaya
Ağlasa bile sel olur, batar bu dünya
Senin gibi birine şimşekler çakar aşktan anlamayana…

-biz ince bel,ela göz,sütun bacak hastası değiliz güzelim gümbür gümbür yürek diledik kavgamızda,ateşin yanına barut barutun yanına ateş olasın diye sevdik ama anlamadılar!!!

—sen yürü ben gölgen olurum, sen sor ben cevap olurum, sen suç işle ben mahkûm olurum, sen iste yeter ki aşkım ben her şey olurum... S S
.
—Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz unutma canım sevmek daima birlikte olmak değildir. Sen yokken bile seninle olabilmektir.

—Aşk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve aşkım için ateşe atlamaksa dünya durana bu ruh ölene kadar aşkımsın...

—dost vurulunca değil yüreğimizde taşırız unutulunca olur ve biz sevdiklerimizi kır çiçeği gibi avucumuzda değil kursun yarısı gibi

—ağladığın zaman basını dik tut ki göz yasların ağladığın kişi kadar alçalmasın

—dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı

—almışsın eline bir çiçek sevecek sevmeyecek ulan eşşoğlu eşek çiçek nerden bilecek

—ya olduğun gibi görün yâda gözüme görünme

—Aşk Fransa'da bir komedi, İngiltere'de bir trajedi, İtalya'da bir opera, Almanya'da bir melodramdır.

—hayatta en eğlenceli şey başkalarının yapma dediklerini yapmaktır.

—Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için.

—Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

—Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım.

—Askımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

—Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

—Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.

—Bir gün bana soracaksın beni mi tanrıyı mı daha çok seviyorsun diye? Tanrı diyeceğim kırılacaksın ama bilmiyorsun ki benim tanrımın sen olduğunu.

—Ben hiçbir zaman yalnız olmadım, yanımdaki ümitsiz askım benim tek arkadaşım oldu.

—Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parlıyorlardı. Ama ben seni, güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

—Ask bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

—Seni sevdiğim kadar yasasaydım; ölümsüzlüğün adini ask koyardım.

—Bir gül olmak isterdim. Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için.

—Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, çünkü ben hep ordayım.

—Sen çölde bir gül olsan seni kurutmamak için göz yaslarımla sulardım seni.

—Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçası ile seni seviyorum yazmak isterdim. Ama hiçbir bir dalga gelip siler diye bundan korktum.

—En büyük. okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak, ama en önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak.

—Keşke senin gibi olabilsem, fetih edilmesi zor, elde edilmesi olum.

—Gülü Bir gün, seni her gün, gülü soluncaya kadar, seni ölünceye kadar seveceğim.

—Bir soluk kadar yakin, yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın dokunursun, vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

—Bir insanin idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanin bir tanesi olmalı oda senin gibi.

—Cama vuran her damlada bir tek sen varsın. Ne istiyorum biliyor musun? Her gün yağmur yağsın.

—Ne senden var geçerim, ne düşlerimden, inan hayati seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum.

—Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım.

—Denizler sonsuzdur, senin sevdiğin kadar değil. Güneş ısıtır, senin kadar değil. Seni herkes sever ama benim kadar değil!

—Bir meyhane buldum mezarlığın karsısında, eğer bana dönecek olursan, ya meyhanedeyim ya da karsısında

-Sigaramdaki dumandın, sigarayı bıraktım, kadehimdeki içkimdin, içkiyi bıraktım, geceleri rüyamdaydım, uyumayı bıraktım. Baktım, sensiz yaşanmıyor; yasamayı bıraktım

-Hüzünleri karlara yazdım, güneş çıkınca erisin diye, seni kalbime yazdım; oradan hiç silinmeyesin diye

-Sen benim için yalan dünyadaki tek gerçeksin

-Sen bir güneşsin, bense kutuplarda bir yıldız. Asla birleşemeyecek iyi şeydi varlığımız

-Yağmuru sevdiğini soyluyorsun ama yağmur yağınca şemsiyesi acıyorsun. Güneşi -sevdiğini soyluyorsun ama güneş çıkınca gölgeye giriyorsun. Rüzgârı sevdiğini soyluyorsun ama rüzgâr çıkınca pencereni örtüyorsun. İste bundan korkuyorum çünkü beni sevdiğini soyluyorsun

-Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim. Sonra aleve dokunduğumda acıyı. Sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Sonra terk edilip beklemeyi. Sayende unutulmayida öğrendim. Her şeyi öğrendim de, unutmayı öğrenemedim.

—Sen var ya sen, ayni sigaram gibisin. Dumanı gözlerin, külü dudakların. Yalnız aranızda bir fark var. Sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun.

—Bir insanin idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmalı, oda senin gibi.

—Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.

—laf sokma kapak olursun yanımda gez adam olursun

—kurnazlık marifet değil aptalların tesellisi…

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
*kır kalbimi gönlün olsun al herşeyim senin olsun şimdi başka kollardayım BU DA SANA KAPAK OLSUN......
*zehiri ben içtim su senin olsun yokuşu ben çıktım yol senin olsun_bi tane bulmuşsun hayırlı olsun_Bİ TANE DE BEN BULDUM HABERN OLSUN...
*bana bulaşma kalbini kırarın_üstüme gelme dünyayı yakarım_bu sevgi sana fazla geldi_BUNDAN BÖLE UZAK OLALIM
*sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı
*NE BİZİ ANLAYACAK Bİ ERKEK BULABİLDİK NE DE ERKEKLERİN ANLAYAİLECEĞİ KADAR BASİT OLABİLDİK
*varlığın ne getirdi ki yokluğun onu götürsün...
*bu dünyada hala yaşıyorsam hayatı çok sevdiğimden değil sırf birilerine inat olsun die
*laf sokmaya kalkışma kapak olursun_yavşama köpek olursun_sonunda aleme reklam olursun
kendin ol belki yanımda yer bulursun
*paşa gönlüm iterse severim zorlama_istersem sevdiririm uğraşma_diceksin ki kime bu havalar kim takar_DEVRANN DÖNENE KADAR
*ey bağışlaması bol rabbim hamd olsun verdiğin nimetlere HASTAYIM YARATTIĞIN ALMELERE
ama bırakta takılayım kafama göre...
*gidersem dönmem döneceksem zaten gitmem_sen gidiyorsan eğer özlesemde dön demem ağır geliosa aşkım firar serbest üstelemem
*bırakacağın eli hiç tutma tutacağın eli hiç bırakma yalan evgilere gül olmaktansa gerçek aşka diken olmaya değer canım
*bazen anlatmak zor geldi korktum bazen cesurdum sen yoktum ama şimdi sölüyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM
*sen beni öyle bi hale getirdin ki dostlarım bile bana güldü_ben seni öle bi hale getiricem ki düşmanların bile ağlayacak
*madem ki yokluğumda mutlusun yokluk bu aşk için büründüğü son kimlik olsun
*herkesin biraz faili olduu mechul bi cinayetim
*sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüomuş kimin acelesi var ki?
*dün seni çok bekledik toplu resim çektircektik_sen gelmedin TOPSUZ çektirmek zorunda kaldık

*yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner
*giden gitmiştir gittiği an bitmiştir gideni ben değil giden beni kaybetmiştir
*KENDİNE İİ BAK ÇÜNKÜ ARTIK SENDEN BAŞKASI OLMAYACAK
*ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Bunlar ingilizce anlamları altında yazıyor

*If you show Me reaL Love baby i'll show you mine..

(bebeim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..)

*You see that shackle..? I'm Your sLavee...!

(Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..)

*I've become so numb , i cant feeL you theree..

(Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! )

*Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming..

(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmi..radyonun kısık sesını arttırarak..Hıc kımse duymaz senın çığlıklarını..)

*She said I'm leaving..Cause He cant take the pain..It is hard to continue this love it aint same..

(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi...)

*Things I loved before, are now for saLe..

(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık..)

*Here is a little story that I made up So Let's make believe

( benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım..)

*I'm just a crazy kind of girl I wanna shop around , I've just begun
Don't wanna settle down

( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorum..daha yenı basladım durulmak ıstemıorm..)

*Don't be scared of your shadow You can't hide from your sorrow

( Gölgenden korkma , kaderinden saklanamazsın )

*I lie and I lie and I lie till there's no turning back;I don't know why

(Yalan söylüyorum yalan söylüyorum dönüşü olmayana dek;Bilmiyorum neden)

*oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful

(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşiceki öylesine güzel)

*No longer waiting, remove illusions;No more complaining, forget confusion

(uzun beklemeler yok,ilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yok,karışıklığı unut)

*I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me

(Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

*I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter

(O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

*know that i can't get over you;'cause everything i see is you and i don't want no substitute;baby i swear it's deja vu

(seninle baş edemediğimi bil;çünkü gördüğüm herşey sensin ve yedeğini istemiyorum;bebeğim yemin ederim bu bir deja vu)

*No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same

(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

*I'm so over being blue;Cryin over you;And I'm so sick of love songs;So tired of tears;So done with wishing you were still here;Said I'm so sick of love songs so sad and slow

(Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar)

*Strange infatuation seems to grace the evening tide;I'll take it by your side;Such imagination seems to help the feeling slide.

(akşam vakti garip karasevda güzel görünür;bn onu senin yanından alacağımn;böyle hayal gücü hislerin kaymasına yardımcı olur)

*I... Take the plan, spin it sideways.I... Fall. Without you, I'm Nothing.

(ben...plan yaparım yol kenarlarına ağ örerim.bn...yenilirim.sensiz ben bir hiçim.)

*I've never written a love song.That didn't end in tears.Maybe you'll rewrite my love song.If you can replace my fears.I need your patience and guidance

(Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadım.Belki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsin.Eğer korkularımı silebilirsen.Senin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var.)

*You put me through

(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

*You won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago.

( Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun )

*Though I'd die to know you love me I'm all alone.

(Beni sevdiğini bilmek için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım... )

*listen to each drop of rain whispering secrets in rain...

(yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar. )

*You're too important for anyone.

(Sen birisi için çok önemlisin)

*i will not be drowned by your thoughtless screaming

(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

*You will never be good enough

(Asla yeterince iyi olmayacaksın)

*I have lived and I died for you

(Ben senin için yaşadım ve öldüm...)

*perfect by nature icons of self indulgence
just what we all need more lies about a world that never was and never will be

(Doğuştan kusursuz Kendine hoşgörünün simgeleri Hepimizin tek ihtiyac duyduğu şey
bir dünya hakkında daha fazla yalan Hiç var olmamış ve olmayacak olan)

*somehow now you're everybody's fool

(Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın )

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

An Gelir Insan Gülerken Aglarmis Göz Yaslari Sel Olup Kalbine Akarmis Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis.

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize!

ben seni deli gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin
hayatta hicbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hic unutulmaz

eller bana kalpsiz diyor dogru cunku kalbimin sende oldugunu bilmiyorlar

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen?

yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun
için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin...

Seni severken dünyayı da sevdim ben, insanları da... Kendime bile dar
gelirken, içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık.

Sana yükledigim anlamları Senmissin gibi düsünme Aldanırsın... Sen o anlamlarla sadece bende varsın Ben seviyorsam,sen bahanesin...

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Seni Aradim Tum Bir Hayat. Simdi Bulmusken Gitme Ne Olur. Terk Etme Beni Birakma Beni Yalnizligimla....
Eski yerini kalbimde arama, sen gözümden akan sele karistin.
Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben çünkü birtek istedigim sensin
Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Çekerm giderm, bende kiyarm sevgime, yanarm ölürüm, belli etmem kendme bile , aglamam hiç aglamam zaten alistirdm, yalnizlga yenilmem kendmi, artk ölsem bile seni aramam...
Önce düstügümde kalkmayi ögrendim.Sonra aleve dokundugumda aciyi.Sevmeyi ögrendim, sevilmeyi. Sonra terkedilip beklemeyi.Sayende unutulmayida ögrendim.Herseyi ögrendim de, unutmayi ögrenemedim.
Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan bilki ben, gözlerinin daldigi yerdeyim...
I love your eyes cünku onlar very nice, birkerecik look at me ondan sonra don´t forget me, kalbim tic tac for you because i love you!
Demedim mi bu hasret bitirir seni. Ay dolanir gider, yalniz kalirsin. Hergün yeni bastan dagilir, ufalirsin.
KNOW THAT İ CAN'T GET OVER YOU BECAUSE EVERYTHİNG İ SEE İS YOU!!!

ben leyla olmuşum ne fark eder mecnun çoktan gitmişken
Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
ilk defa inanır oldum aşka o da bana darbesini vurdu.bak şimdi yarım kaldım yine bilemem belki de o böyle mutlu.
aramasın gözlerin beni bakmanı istemem o gözlerin bana sevgine ihtiyacım yok eyvallahhh

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez

Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa...

Aşk bir havuzdur içine aptallar düşer valla ben düşmedim arkamdan ittiler

Bazı insanlar vardır anlatamazsın.Parçandır onlar senin ne yapsan kopartamazsın. "iyiki varsın" demiyorum, çünkü yokluğunu düşünemiyorum.....
gözlerini
seviorum
çünkü onlar çok güzeller
bir kerecik bak lütfen
sonra unut beni
kalbim tik tak atıo çünkü seni seviorum
Uyuyorum uyuyorum günler çabuk geçsin diye bekliyorum bekliyorum bu sensizlik bitsin diye benim özlediğim kadar sende beni özlüyormusun sende rüyalarında beni görüyormusun öyle zorki ayrı kalmak öyle dayanılmazki unut beni sevgilim ben unutmuyorum

En feci durum yalnızlık.En acı olay "ölüm." En üzüntülü an unutulmak.En soğuk cevap "hayır." Fakat en güzel kelime "seni seviyorum." En önemlisi ise sensin...

bilmiyorum senden sonra bir daha sever miyim.. hep hazanmış bana kalan, bahara erer miyim.. biraz düşün, ardımızda cok şeyler bıraktık.. bıze ne oldu da hasrete bağlandık .. biraz gam biraz keder, dert değil bu da geçer, herşeye katlanırdım, ayrılık olmasaydı...

anlayamadığım okadar çok şey varki mesela aşk aşkı tuhaf kılan kaybedildiğinde bulamayacağını bile bile aramak mı yokse bir alışkanlık haline gelmesinden korkmakmı

Dünyada iki kör var biri benden başka herkesi gören sen diğeri senden başka kimseyi görmeyen ben...

Unutmak zor anlatmak imkansız sen unuttukca özlenen anlattıkca bitmeyensin sen vazgeçilmezim sen herşeyimsin...

Sevmek sadece sevdiğin yanındayken onu sevmek değil o yokkende varmış gibi,sanki yanındaymış gibi sevmektir ve ona daima sadık KALMAKTIR...

Affetmek Allah'a ağlamak çoçuklara mahsustur.Allah değilim affetmem çocuk değilim ağlamam...

Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksada gül yıldızlara kanıp güneşi asla bırakmaz

güzel olanı beğen
iyi olanı sev
doğru olanla yürü
kıymetli olanın da yanında kal

Bir şeyler var aramızda, senin bakışlarından belli, benim yanan yüzümden, dalıveriyoruz arada bir ikimizde aynı şeyleri düşünüyoruz belki de, gülüşerek başlıyoruz söze, bir şeyler var aramızda, onu bulukça kaybediyoruz isteyerek, fakat ne kadar saklasak da nafile, senin gözlern ışıldıyor, benim dilimin ucunda... Seni Seviyorum...

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde ÖLÜRLER...

küL oLmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözLer seni sevdi başkasına bakarmı?

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin...

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Sen benim için bir aşkın bittiği yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakın çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim senbenim için bir aşkın bittiği yersin senbenim nefretim nefes alış sebebimsin

Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu karanlıklar ise sırdaşım oldu.

Seni düşündüm, ağladım.Darmadağın aynaya baktım.Karşımda duran bir yabancıydı.Gözlerini koyuluğunda sen vardın. Nefretle aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıklarında sen vardın.Bir kaç damla kan aktı elimden.Anladım artık sen vardın, damarlarımda da sen vardın.

Başkalarına kendinden fazla değer verme.
Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neyse bırak bende kalsın.....
Lütfen,Görmeyeyim Seni Bir Yerlerde,Karşıma Çıkma..KonuşmayaLım,BakışmayaLım Ne oLursun..!Daha fazla tükenmeye gücüm yok. . .
ѕєηι ѕєν∂ιğιм кα∂αя güℓüşüηü ѕєν∂ιм..σ güℓüşℓєяє αℓ∂αη∂ıм
Beyaz atlı prensi bulmak için daha kaç kurbağa öpmem gerekiyor?
SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιм...çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм
нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz....

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..
нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..
вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!
Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin? Hep böyle içinde uzak bir isik mi yanar? Bakislarinda beni dinlendiren bir sey var; Kiyisindaymis gibi en sakin denizlerin...

40 dakika ders yap bitmez 10 dakika teneffüs dedikoduya yetmez
bana bulaşma kalbini kırarım üstüme gelme dünyayı yakarım bu sevgi sana fazla geldi BUNDAN BÖLE UZAK OLALIM

sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı
İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!
>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...
çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi, nefretim bağrımda hançer misali gezerim, bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

LaF SoKMaYa KaLKMa KaPaK oLuRSuN uĞRaŞMa eTiKeT oLuRSuN YaVŞaMa KöPeK oLuRSuN aDaM oL BeLKi YaNıMDa YeR BuLuRSuN

KiMiNe GöRe PiSiKoPaT&yacute;Z KiMiNe GÖRe SeRsSeRi,KiMiNe GöRe ZaWaLL&yacute;Y&yacute;Z KiMiNe GöRe DiLeNCi,KiMiNe GöRe AdAM&yacute;Z KiMiNe GöRe ZiBiDi AmA SeN WaRyA HaN&yacute;MeFeNDi Sen
Yalan sevgilerin, tuzak bakışların, sahte gülüşlerin olduğu yerde buldum seni herşeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin...
Sen bir yıldız olsan, gökyüzü benim. Parlaklığına fazla güvenme, kayar gidersin. Unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin, sen benim nefretimsin!

o kadar dolmus ki sevgin gönlüme, baska bir seviye yer kalmayacak kadar. O kadar sevmisim oysa seni, mevlamdan sonra tapacak kadar...
Gönlümde tek sen varsın

Aşk dolu bir baharsın, Kalbimdeki aynaya, Birde baktım sen varsın...Bütün arzum emelim,Seni sevmek olacak.En güzel mutlu günler,İkimizin olacak....

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor...Galiba ben aşık oldum

SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM BİLE BANA GÜLDÜ .BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRECEĞİMKİ DÜŞMANLARIN BİLE SENİN İÇİN AĞLAYACAK

Biktim yalan a$klardan biktim anlamsiz bo$ laflardan biktim böyle dünyadan biktim böyle sevdalardan..

hayatin en hüzünlü ani sevdigin insanin buna hic degmedıgini gördügün andir ve en büyük kaybin onun icin harcadigin zamandir

Seninle sona eren askimiza,hiçte ûzûlmûyor aglamiyorum.Askimiz zaten bastan yokmuski.Geç anladimsada,yillardir yalan olan sevdandan,tam tersi,kurtulduguma seviniyorum.Sana neye ûzûldûgûmû sôyleyeyimmi?YILLARDIR SENIN UGRUNA BOSA HARCADIGIM ZAMANA.

senin askinada sanada lanet olsun ... karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan............

ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

sen imkansızsın sensizlik imkansız aşk imkansız köşeyi dönsem ölüm düz gitsem hayat gölgeler içindeyim

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

Bir masal istiyorum yalnızca ikimizi anlatan.Bir resim istiyorum yalnızca sen olan.Bir sen istiyorum yalnızca benim olan...

Unutmaya bes kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakin iste bugün ben her seyimi sende biraktim sirf askimi aldim elinden onu da kaybettim

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
*Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..
*Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.
*Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim...
*Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..
*Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!
*Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,
Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.
*Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman
*ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR
Gözleri kanlı çekmiş esrarı,yürüyor sokakta bir delikanlı,bakışları mahsun ama belalı,hayata küsmüş ama dostlarına sevdalı,bir insan görürsen beni hatırla

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
ßiR qun SıkıLacakSın ßiLiyoRum ßiR quN uNUtmaya KaLkacakSın ßiLiyoRum ßiR qun Hiç akLına qeLmeyecek kadar UnutuLacaqım ßiLiyoRum Ama ßiR Şey daha biLiyoRum ; Sen Ne oLuRSan oL Nereye GiderSen Git Bu SerSeri Yürek Hep Seni Sevecek...

Biz KimLeriz? Diye Sorma, Biz Hayata Boş VermişLerdeniz. Hayat Nedir? Diye Sorma, Biz Hayat Deryasinda YüzenLerdeniz. Bizi Arama Lüks MeyhaneLerde, Biz Dost Şarabı içenLerdeniz. Bize Dost, Arkadaş Nedir Diye Sorma, Biz OnLar için öLüme GidenLeriz.

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor..

'Kız MiLLeti Neyden Ho$LanIr ? Hem PiSkopaT OLcan Hem BiLqiLi. TaktInmI KoLuna YakI$acak. Kodunmu Duvara YapI$acak. Kız MiLLetinin Sözünü DinLeyecen AmA Yerine QetirmeyeCen. RomanTik OLcan Mum I$Inda TokaTLIyaCaN.!'

Sevgi HatırLamaKsa AKLIMDASIN, YanmaKsa YÜREĞİMDESİN, AğLamaKsa GÖZLERİMDESİN, DokunmaKsa ELLERİMDESİN, ßir TEK Yanımda DEĞİLSİN, Ama Daima KALBİMDESİN..!

SÖZ Bizde øRTAM Bizde TAKLİT yøk Bizde MEVZUDA Takmıyøruz Geri VİTESE ! KømaLardayıZ efkarLIyIZ

ßu kadaR ÇaReSiz ßırakma ßeni ßağLandım ßir Kere Çok Sevdim Seni Senden iStediğim Çok Şey DeğiLki Uzaktan Uzağa ßir GüLsen Yeter qöqsüme Yaslanıp Elimi tutman Sevgilim Diyerek SevdaLı ßakmana Razıyım Uzaktan Uzağa ßir Gülsen Yeter..!!!!

Laf Sokmaya CaLisma Kapak olursun,Ugrasma Etiket olursun,yavsaama Köpek olursun,iNSaN oL ßeLKi Yanimda YER ßULURSUN

AqLadıqımı kımseye söyLeme anne onLar ßeni kRaL biLiyoR, OnLar ßeni kızdıqımda Dunyayı yakacak insan biLiyoR , ßen asLında Onun qozune ßakmaya ßiLe kıyamazken, OnLar ßenim ßir kız için aqLayacaqımı Tahmin ßiLe etmiyoRLaR..!!

Hadi Lan! Aşkmış Meşkmiş Seviyormusmuş Yok Gelmezsem Yolumda Ölüyormus Ya Sen Cocuklugunda Cok maSal Dinledin Yada Ben Sogumusum İnsanlardan Ya Sen Cok Seviyorsun Yasamayı Yada Ben Sogumusum Yasamaktan Boşver Düşünme Öyle Kara Kara Bu devirde Aşkda para Meşkte Para..!]

Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir . . .

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN... ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

Belki"lerden, "İhtimal"lerden, "Keşke"lerden Medet Umuyorum. Senin Büyük İhitmalle Yabancısı Olduğun Düşler Büyüterek... SonsuzLuk Koyuyorum Senin O Güzel Adını...

·$8,1.Bu, sana
·$0,1·$9.................................Son siirim, ey yar!
·$0,1·$4........................Bil ki; bir daha sevemem,
·$0,1·$7...............Sevilmem de, öyle kolay kolay.
·$0,1·$11..........Hem terkedilmem de dolayısıyla.
·$0,1·$3.....Ama şunu da anla; yaşayamam!
·$0,1-·$8.....Gamsız olamam, boşverip geçemem.
·$0,1·$9.....Gezerim deliler gibi kendimden uzak,
·$0,1·$11..........Arada bir şuurum yerine gelir belki!
·$0,1·$7................Belki ağlarım, belki küfrederim.
·$0,1·$4.........................Belki de hiç gelmez bile!
·$0,1·$15................................... ''Yoktu ki'' derim
·$0,1·$13......................................... .. .Silerim! ..