Ayrılık nickleri - En Güzel Ayrılık Nickleri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET!

HATIRLASANA O ESKI YILLARI SENI NE COK SEVDIGIMI OZAMAN ISTEMEZDIN CUNKU BASKASINI SEVERDIN SIMDI NE OLDU YALVARIYORSUN DIZ COKUYORSUN AMA BASKA KAPIYA SANA VERECEK BIR ASKIM YOK EGER COK ISTERSEN NEFRETIM VAR...

SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE!

NEDEN IHANET ETTIN BANA, DUYDUM KI OTURDUN NIKAH MASASINA, BENSIZ MUTLULUK HARAM SANA!

NEYIN BILDIN KI DEGERINI! BENIMKINI BILECEKSIN! BUNUDA TABI MAHVEDECEKSIN.

AMA HER SIIRDE ASK SEVGI YOKTUR. BAZEN NEFRET EDERIM BAZEN KIN KUSARIM, NEFRETIM DALGALARDIR KINIM ISE ENGIN DAGLARDIR, ASILMASI ZOR ENGELLERIM VARDIR, AMA BENI YIKAN INSANLAR DEGIL YASADIGIM YILLARDIR.

Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi

Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.

Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı.

Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında
kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere...

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
bilmezdim bİr daha bir daha sevecegimi yine sen öğrettin sevmeyi yeniden doğdum senle öğrendim yürümeyi ne olur BIRAKMA ELLERİMİ:

ڪےкαвιм ѕєηι ιѕтιуσяѕα ѕöℓє вєη ηє уαριм єιмєη gємισякι ѕєηι ѕöкüρ αтıуıм.нαяaвєує ∂öη∂üя∂üη gαяιρ göηℓümü...√ڪے :

in the parkta gezerken cigaretteyi çekerken my father gördü suç üstü I am düştü kıç üstü

BisS Yüzsüs P**Lér Gibi Hér GüséLé AsıKK OLmayısS Ama OLdukmuda AsLa UnuTmaYısS

yolumu bekle dedin beklemedimmi yokluğuna hasretini eklemedimmi ben seni öle sevdimki sen benim bu sevgimi bilemedinmi bilemedinm:GÖNÜLGURBETELEÇIKMAYAGELİRYAGELEMEZHERDİLBEREMEYİNVERMEYASEVİLİRYASEVİLMEZ

(%)(%)(%)SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...(%)(%)(%)

UmUtUmU KaYıP EtMiCeM HeP SeNi DüŞüNücEm UzAkDa OlSaNdA ŞuNu BiLkİ HeR ZaMaN KaLbİMDeSiN SoNsUZ AşKıM

....Ҳ ҳ Ҳ...|||||S y s T € m 0 f A D o W N ||||| ....Ҳ ҳ Ҳ... ( (

KeYFe KeDeR ALaYıNa GİdeR NAMıMız DeĞil ŞeKLiMiz YeTer

asLında aLıstıRmaLıyım knDmi.HiC DönMyeCkMisSin,DönüLmeyecq 1 YerdeymisSn Gißi FaRZetmeLi unuTmaLı

нαуαттα єη çσк ѕєω∂ιgιη вιℓє кαℓкıρ вιяgüη уαℓαηℓαяα вσgυℓυуσяѕα вιℓкι σ кιşι şєяєƒѕιzιη тαα кєη∂ιѕι∂ιя!!

liєbє ist ∂as єiиziqє maєrchєи was иicht mit єs war єiиmal aиfaєиqt soи∂єrи єи∂єt

HeR_LaFa_VeRiCek_CeVaßıM_VaRDıR;FaKaT_ßiR_LaFa_ßaK aRıM_LaF Mı Die...ßiRDe_SöYLiYeNe_ßaKaRıM_aDaM_Mı_Die

•?•??•?•Öчłe вıя šeνđıκı καłвıм υиυтмαz αятıκ вıя αи »» šeиı =>> .... «« .!!•?•??•?•

●●вєℓαℓıуıм вєℓαℓı вυ göηüℓ ѕαηα ѕєν∂αℓı єgєя ѕαηα вιşι σℓυяѕα уαкαяıм вυ ∂üηуαуı●●

$ânâ ßøyйцмцzц эqэяîz $άймά, ђάккîмî qэŁîя άŁîяîz zøяŁά...(•̪●)[‡∏∆∂Ω†÷™ωДmpíЯ.ωДmpíЯεŁŁД ™÷†‡∏∆∂Ω]

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

a$k ne biLiormusun¿? bnm sna ya$dqm snn durmadn uStuna basTıın

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

kalp kalbe karşı derler sende üzüldünmü?ay bile çeker qider ! ! ! beni hiç düşndünmü?

(W)√ßєтєя o_O NuRcAn'N <3 KenDimi öLDürüp İntihar Süsü wericem... =)))

(_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅:̲̅:̲̅B̲̅L̲̲̲̅A̲̅C̲̅K̅ ̲_ ̲̅G̲̅H̲̅O̲̅S̲̅T̲̅:̲̅:̲̅_̅_̅_̅()ڪےےے: __ COME__TO__MEE__

Yüreğinedamladamlaumut,günlerinebintatlımutlulukdolsun.Sevdiklerinhepyanındaolsun,yüzünvegülünhiçsolmasın.

Çok Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur

Hayat üçbuçuk la dört arasındadır ya üçbuçuk atarsın ya dört dörtlük yaşarsın

ٿ √ ву.тнє.нαуαт๏̯͡๏) µzakLa$ yøksa sana døkµnµrµm,yasak tanımam..qünahkar øLµrµm,qünahım øLµrsµn..

Çok Konuşmak Yanlışımsa Bende BuqüN Suskunum...!!!

!!ѕαgσραяαρ!! ' м¢ qυєєη 'ѕαgσ_яαρρ (ѕαgσρα кαנмєя)

Ç0K0M£L" 6ÖZL£R!M !$T@NßUL'DUR ߣN!M...öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

KoTu ALisKanLkLardan KurtuLma ZaManI(anLayana;))!! IYqZI I ﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ©a®§ﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞı.

haKim yLdıRıMA sORaR saßıKAn WARmı :D yıLdıRım Derky: - haKim ßey ı$ıldan ßa$ka kmsEm yOk !!

ηєттттσšυηηηηη...

и-DüиDüявuGüи-вuGüиичa 1 GüиDüя ; oDa вuGüиDüя •●● :

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
bilmezdim bİr daha bir daha sevecegimi yine sen öğrettin sevmeyi yeniden doğdum senle öğrendim yürümeyi ne olur BIRAKMA ELLERİMİ:

ڪےкαвιм ѕєηι ιѕтιуσяѕα ѕöℓє вєη ηє уαριм єιмєη gємισякι ѕєηι ѕöкüρ αтıуıм.нαяaвєує ∂öη∂üя∂üη gαяιρ göηℓümü...√ڪے :

in the parkta gezerken cigaretteyi çekerken my father gördü suç üstü I am düştü kıç üstü

BisS Yüzsüs P**Lér Gibi Hér GüséLé AsıKK OLmayısS Ama OLdukmuda AsLa UnuTmaYısS

yolumu bekle dedin beklemedimmi yokluğuna hasretini eklemedimmi ben seni öle sevdimki sen benim bu sevgimi bilemedinmi bilemedinm:GÖNÜLGURBETELEÇIKMAYAGELİRYAGELEMEZHERDİLBEREMEYİNVERMEYASEVİLİRYASEVİLMEZ

(%)(%)(%)SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...(%)(%)(%)

UmUtUmU KaYıP EtMiCeM HeP SeNi DüŞüNücEm UzAkDa OlSaNdA ŞuNu BiLkİ HeR ZaMaN KaLbİMDeSiN SoNsUZ AşKıM

....Ҳ ҳ Ҳ...|||||S y s T € m 0 f A D o W N ||||| ....Ҳ ҳ Ҳ... ( (

KeYFe KeDeR ALaYıNa GİdeR NAMıMız DeĞil ŞeKLiMiz YeTer

asLında aLıstıRmaLıyım knDmi.HiC DönMyeCkMisSin,DönüLmeyecq 1 YerdeymisSn Gißi FaRZetmeLi unuTmaLı

нαуαттα єη çσк ѕєω∂ιgιη вιℓє кαℓкıρ вιяgüη уαℓαηℓαяα вσgυℓυуσяѕα вιℓкι σ кιşι şєяєƒѕιzιη тαα кєη∂ιѕι∂ιя!!

liєbє ist ∂as єiиziqє maєrchєи was иicht mit єs war єiиmal aиfaєиqt soи∂єrи єи∂єt

HeR_LaFa_VeRiCek_CeVaßıM_VaRDıR;FaKaT_ßiR_LaFa_ßaK aRıM_LaF Mı Die...ßiRDe_SöYLiYeNe_ßaKaRıM_aDaM_Mı_Die

•?•??•?•Öчłe вıя šeνđıκı καłвıм υиυтмαz αятıκ вıя αи »» šeиı =>> .... «« .!!•?•??•?•

●●вєℓαℓıуıм вєℓαℓı вυ göηüℓ ѕαηα ѕєν∂αℓı єgєя ѕαηα вιşι σℓυяѕα уαкαяıм вυ ∂üηуαуı●●

$ânâ ßøyйцмцzц эqэяîz $άймά, ђάккîмî qэŁîя άŁîяîz zøяŁά...(•̪●)[‡∏∆∂Ω†÷™ωДmpíЯ.ωДmpíЯεŁŁД ™÷†‡∏∆∂Ω]

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

a$k ne biLiormusun¿? bnm sna ya$dqm snn durmadn uStuna basTıın

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

kalp kalbe karşı derler sende üzüldünmü?ay bile çeker qider ! ! ! beni hiç düşndünmü?

(W)√ßєтєя o_O NuRcAn'N <3 KenDimi öLDürüp İntihar Süsü wericem... =)))

(_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅:̲̅:̲̅B̲̅L̲̲̲̅A̲̅C̲̅K̅ ̲_ ̲̅G̲̅H̲̅O̲̅S̲̅T̲̅:̲̅:̲̅_̅_̅_̅()ڪےےے: __ COME__TO__MEE__

Yüreğinedamladamlaumut,günlerinebintatlımutlulukdolsun.Sevdiklerinhepyanındaolsun,yüzünvegülünhiçsolmasın.

Çok Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur

Hayat üçbuçuk la dört arasındadır ya üçbuçuk atarsın ya dört dörtlük yaşarsın

ٿ √ ву.тнє.нαуαт๏̯͡๏) µzakLa$ yøksa sana døkµnµrµm,yasak tanımam..qünahkar øLµrµm,qünahım øLµrsµn..

Çok Konuşmak Yanlışımsa Bende BuqüN Suskunum...!!!

!!ѕαgσραяαρ!! ' м¢ qυєєη 'ѕαgσ_яαρρ (ѕαgσρα кαנмєя)

Ç0K0M£L" 6ÖZL£R!M !$T@NßUL'DUR ߣN!M...öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

KoTu ALisKanLkLardan KurtuLma ZaManI(anLayana)!! IYqZI I ﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ©a®§ﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞı.

haKim yLdıRıMA sORaR saßıKAn WARmı yıLdıRım Derky: - haKim ßey ı$ıldan ßa$ka kmsEm yOk !!

ηєттттσšυηηηηη...

и-DüиDüявuGüи-вuGüиичa 1 GüиDüя ; oDa вuGüиDüя •●● :

KARIŞIK NİCKLER ( SÜPERRRRR )

* (u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)
* Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
* Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.
* Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.
* Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
* Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.
* Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)
* Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!
* ×÷•.•´¯`•)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(•´ ¯`• .•÷
* BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
* Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...
* Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
* Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...
* BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!
* 9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.
* Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..
* Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM
* Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
* Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...
* Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er
* Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
* Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
* Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...
* Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.
* (f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)
* Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.
* Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...
* ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM
* GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...
* Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar
* Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti
* Sensizligi Gökteki Y&yacute;ld&yacute;zklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!
* Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR
* •?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•
* Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO...
* Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın
* kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım
* Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
* SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
* BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
* INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
* SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
* GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
* GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN..
* SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
* HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...
* AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM..
* En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
* Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
* Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
* Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
* Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
* Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...
* Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
* Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
* Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
* Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
* Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...
* Bana ' Seni Seviyorum ' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
* Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
* Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
* Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!
* YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
* sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!
* akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
* Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
* Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
/ DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..] :'( :mad:

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -

Love İs NoThinG..

Maybe one Day..(L)

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter! :mad: ( bu bnm en sık kullandığım nicklerden biri )

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)

NicK Şuan MeşguL..

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...-

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

[ - thïs ïs lätër not lovë ïs cÿbër - ]

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Y&yacute;ld&yacute;zklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

MSNDE NİCKİNE TÜRK BAYRAĞI KOY
msn nick bölümüne geldiktem sonra kopyala yapıstırın kodu ¤ ·$4(TT)

FALSE_WORLD'ün Veridği Nickler

Alıntı:
•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм
-----------------------------------------------------------------------
# ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))
-------------------------------------------------------------------------
Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
----------------------------------------------------------------------------
| ¤ۣۜ..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ..¤
----------------------------------------------------------------------------
ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm
--------------------------------------------------------------------------------
Bu can sana kurban...
------------------------------------------------------------------------------
And if you go, I wanna go with you
And if you die, I wanna die with you
-------------------------------------------------------------------------------
ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
------------------------------------------------------------------------------
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
---------------------------------------------------------------------------------
Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
---------------------------------------------------------------------------------
phichliq parayla olsa gene yapardıq
---------------------------------------------------------------------------------------
ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'm 98% beautiful and 2% crazy......
------------------------------------------------------------------------------------------
░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░
-------------------------------------------------------------------------------------------
§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
-------------------------------------------------------------------------------------------
ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
------------------------------------------------------------------------------------------
tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η
--------------------------------------------------------------------------
(*)£®дy(*)™ ((ADI ERAY OLANLAR İÇİN KOYDUM))
----------------- ---------------------------------------------------------
BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN
BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...
SENİ KENDİME SAKLADIM...
--------------------------------------------------------------------------===>>>ONLY_YOU<<<===

'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦« ''
ƒσяєωєя ℓσνє
Her günün son günün olacakmış gibi yaşa.. Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır..
ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ
[_bring_me_to_life with your love_]
---------------------------------------------------------------------
U.F.O Gören Masum Köylü
------------------------------------------------------------------------
ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'
N α ρ ѕ т є я - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²
♯₥.£.®.ŧ♯
I hope the people haven't bird flu(h5n1)
Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ
©®UzMaN®©
·#ۼ∂Ģl٤-ﻉΨ生
Yorum size kalmış....Beğenirseniz dewamı gelicektir. (Daha önce verildiyse şimdiden özür dilerim.)

*Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

*Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM..
°«[Cã§ãÑøvã]»°
/\¯ ®øMëø ¯ /\
{ §@Ñ@L ßø¥ }
¯`° ¢åPkIÑ° `¯
{ D£vÎL }
[[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]]
¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯
[[[ åñGëL]]]
Rë@LL¥ LøVë
°±° Lµ¢K& °±°
{{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}
± A§L@ñ ¥ü®ëK£î ±
¯°¯ `§T@® W@®§` _°_
¯°²¤ ]-[îPî ØñLîÑ€ ¤²°¯
{ PL⥠± ßØ& }
[[[ ¤ TîîK¥ ¤ ]]]
RøÑ@LDø ° 9 °
¯°²¤ Më®MåîD ¤²°¯
L@Cø§Të___®
ÑîKë___®
{{{ €ÑtëL }}}
Dëãt]-[ WøM@ñ / ßø¥
¯°²¤ PøKëMøÑ ¤²°¯
°-_-WøLF-_-°
±± M€®¢ëDë§ ±±
°°°Fø®€v€R LøVë°°°
¯°²¤ DëLî ¥ü®ëK ¤²°¯
[[[ MëMøLî ]]]
¤°± ¢®@Z¥ ±°¤
°°° §îRîÑë °°°
¤¤DîåB£Ø¤¤
°°°F€ñ€rßâ]-[¢£°°°
~~߀§îKTâ§~~
««Gå£åTå§åR奻»
«W€bM@§Të®»
¥åKı§ıK£ı P®ëѧ
]-[øø£îGåÑ
M€T壣îCå
:::]-[µñTë®:::
°°§]-[åDøW°°
«««DåMî€Ñ»»»
Pø££îC€ ²°°¹
¯`°D®åCµ£Ã°`¯
«±°::R€î§::°±»
§åVåG€°Gå®DëÑ
§Cø®PîØñ§
*´¯`*ßøZKµ®T*´¯`*
««£ôV€®»»
-¬=©ÄÑåVã®=¬-
¦¦¦-}-{øKkÃßãZ-¦¦¦
±±«[Pâ£&Ä¢Ø]»±±
´¯`§µPë®M€ñ´¯`
´¯`§µPë®G´¯`
¯`°²¤ßÄTmëѤ²°`¯
¦~° Pî§KøpÂT °~¦
*´¯`*©Ä§µ§*´¯`*
椺{Gµ€§T}°²ºæ
¯`*Gµë§§*´¯
*=¤º°GëZgîÑ°º¤=*
~^~[ßô©ëK]~^~
(¯`'·.«P£å&€®».·'´¯)
¯`'·.Fë®®ãRî.·'´¯
¯`°¤º²«Pø®$]-[뻤º¯
®~~ßµ®§â²ººº~~®
«»Mµ®å']['«»
ßê$îKTâ$
Çâ®$
*´¯`*ÂpØ££ø*´¯`*
~}-{âîM ®ëVîVø~
«U|_']['®Ä¯Ã§£åÑ»
']['øMm& ¯ }-{î£FîGëR
DøÑñà Kå®ÃÑ
®ÃLp}-{...LâµRëÑ
«{ÑîghT Rîdë®»
«···ºFI2èéDøMº···»
!!^\!!@Liéñ!!/^!!
#^^prøÚd³GÏ®£°
''DéVi£ of ¥Oú® héå®''
{{ UncONscıOUS }}
~W¥¢£€ff~
v~ÃfRåiD ¤f L¤\/é~
7']['h }-{øµ§ë
']['â®Kã]\[
Mµ§']['@Fâ
§â]\[å£ Dا']['
GôK}-{å]\[
Â}-{m€']['
€ß®µ
Få']['mÂ
Â¥$€
°M€£']['ëM°
°²¤PîÑâR¤²°
±Di)_ëK±
ç)_ı
««GíZëM»»
[[[µZÄ&£ı]]]
C£µBbë®
¬=椺²°`JíGø£ô`°²º¤æ=¬-
Díë§È)_
']['®íBµ]\[ ¢Ø©µgµ
Dâ£Gı¢
D®âgØÑ
G£âd¥â']['ö®
']['ë®Mi]\[ª']['ôR
§âVâ$¢ı
§ëMpÃ']['îK
®ØmÃñ']['ík
Ù']['âÑgé
Kâ®íZmÃ']['íK
§ø§&ë']['íK
*´¯`*KôKô]\[å*´¯`*

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
HASRETLİK ÇEKİLMİYOR.
BU SOĞUK GECELERDE
SENSİZ HİÇ YAŞAMADIM Kİ BU KÖHNE BOŞ ŞEHİRDE
AHH BİR BİLSEN SEVDİĞİM
BU SANA SON MEKTUBUM İSTER
AT İSTER OKU
BEN YİNE SANA MECBURUM

YÜREĞİNİN ÇÖLLERİNE NEHİR SAÇLARININ TELLERİNE ESİR OLDUM. BENKİ ASİ BOYUN EĞMEZ BEN Kİ ÇILGIN SÖZ DİNLEMEZ SENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN. BAKMA BEN SANA COK KIYMET VERDİM AĞLATTIN İNLETTİN BEN YİNE SENİ SEVDİM KENDİNİ BULUNMAZ İLAHMI ZANNETTİN. SENİDE BIRAKIP GİDENLER OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR KAHBECE SIRTINDAN VURANLAR OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR...

öpüyorsam AYRILIĞI gözünden,
söküyorsam YÜREĞİMİ göğsünden,
geçiyorsam gözlerinin içinden,
sana olan SEVDAMDANDIR bilesinnn...

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir sattırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !!!

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,
BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…
GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR.

Ne sinema ne tiyatro nede istanbulda bir gece en büyük eğlence GALATASARAY

●●••°oo°• ιηѕαη σℓмαуαη, ιηѕαηιη ∂єgєяιηι вιℓмєz •°oo°• ●●•

Sıkıldım Artık ßu ***** GönüLLerden!!!

---------------------
-----------------
------------
---------
-----
--
-

υуαηıη¢α üzüℓмє.. Gєяçєк вυ ιѕнтє!

≈˚ Δ√▪˚⅜‡˜√ /!\• .$2 ** ©σηνє®ѕє ≈ мت≠їќ ≈ Фĸ§** • /!\• √ ˜‡⅜˚Δ√▪≈˚ ®°©ĸ ƒųи ©ℓчp

•$2†¦¨¯±¬¤ı•$5×÷•.•´¯`•)»•$1 nick •$9«(•´¯`•.•÷ו$3¤¬±¯¨¦†

●●•вιтєя тαвι ιѕтєяѕєη уєтєя çєкєя gι∂єяѕιη●●•

αşк вι кυм ѕααтι gιвι∂ιя.кαℓρ ∂σℓαякєη вєуıη вσşαℓıя

¦¨¯±¬¤ı üzgüηüм şєкєяιм αмα яєנιм∂єуιм ¦¨¯±¬¤ı

вι вαкış вι вαкışα ηєℓєя αηℓαтıя.вι вαкış вι αşığı ѕєηєℓєя¢є αğℓαтıя

gєçι¢ι σℓαяαк ѕєяωιѕ ∂ışı

ѕι-ηιя-ℓєη-мιу-¢єєм

кяσηιк öğяєη¢ι

ηαѕı уαηι؟

вgη çαℓışмαк ιѕтємιуσяυυмм

@$кıм ѕєηι ѕєvιуσяυυмм

Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Sevmek için güzele mi bakmalı?
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
Öldürmek için silah, hançer mi olmalı?
Saçlar bağ, gözler silah, gülüş kurşun olamaz mı?

Ey ßenim ßaşını Alıp DuvarLara Vuran GönLüm...
Sen Her ßöyLe Yaptığında ßin Parçaya ßöLündüm..

•λşkĿλя¡ŋ ЭŊ qϋzэL¡•

aşk bir hastalıkmış sanki...seni bende hapsetti yüreğim kilitli

BOŞLUKLARDA YOK OLAN BİR NESLİN TOHUMUNA ZEHİR AKITTIN
BUYUDUKLERINDE KIYAMET ALAMETLERİ COGALACAK
SIRATA 5 ADIM KALACAK
KORKTUM BİR AN VE YUTKUNDUM...

BİZİM PARASIZLIKTAN KESTİREMEDİGİMİZ SAKALLARIMIZ SOSYETE PİÇLERİNDE MODA OLMUŞ

BaRBi KıZlArDaN DiİL HarBİ KıZlaRdAnIM BaBaMın PaRaSıYLa DiiL AnAMıN DuAsıYLa YAŞıoM...

DELİKANLI ADAM ÖZÜR DİLEMEZ ÖZÜR DİLİCEK POZİSYONA DÜŞMEZ

ŞOV YAPMA EVLAT/'&$BABA YORGUN"^%$

HOLLYWOOD KIZLAR HEPSİ HİKAYE BENİM GİBİ VARMI GÖSTERİN BİR TANE ... HİÇ BİŞEY YAPMASAMDA TARİH BENİ YAZAR..

ѕєηι вєη кєη∂ιмє кα∂єя ѕαумι$тιм,υgяυηα нєя$єуι gózє αℓмι$тιм. уúяєgιη тα$тαηмι$ ¢øк gє¢ αηℓα∂ιм. вιя ∂αмℓα góz уα$ι ∂єgмєzмιѕ ѕαηα !

Yarın bakalım güneş dogacak mı?
Söz verdi ama bana tutacak mı?
Son kez mi gördük yoksa bilmiyoruz,
Kim ne derse desin emaneten yasıyoruz,
Sus konusma ne olur,
Saklandında birsey mi buldun?
Katlandın da ermiş mi oldun?
Batsın dogudan gunes o uyanacaksa,
Unutsun beni mesut olacaksa,
Zorla mı sevdık yoksa bilmiyoruz?
Bizi sevmeyeni bizde sevmiyoruz?

» Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

» Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

» Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

» Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK.

» Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

» Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

» Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

» Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

» Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yanlızca senin için Aşkım.

» Seni Çok Özledim. Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim. Seni Ne Kadar Özlediğimi Bilmek İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Seni Cok Özledim. Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Özledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM...

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,ÖZLEM SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

» Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

» kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın.. yıllardır beklediğimsin belki de... kimsin sen? sen benim sevdiğimsin.. sevdiğimi söyleyebildiğimsin..

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici çekici ve de güzelsin ama aranızda tekbir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin..!

» biliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacaK SENSE YAKTIĞIM ŞİİRLER GİBİSİN HİÇ AKLIMDAN ÇIKMAYACAK

» Yorgunum!! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var. Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar..

» Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

» Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...

» KAÇ KADEH KIRILDI SARHOŞ GÖNLÜMDE BİR TÜRLÜ KENDİMİ AVUTAMADIM KAÇ GECE AĞLADIM BÖYLE GİZLİCE NE YAPTIMSA SENİ ^^UNUTAMADIM^^

» SEN VARYA SEN SÜTLAÇ KADAR TATLI, LAHMACUN KADAR SICAK, ÇIĞ KÖFTE GİBİ ACILI, DOLMA GİBİ ÇEKİCİ, BULGUR GİBİ ASIL, AŞURE GİBİ KARIŞIK, VE İÇLİ KÖFTE GİBİ MÜKEMMELSİN YA!!!!!!!

Sesini duysam da her an görmek gibi değil. özlediğimi bil, her an hiç bir şey seni sevmek gibi değil..

CAMLARIN BUHARINA SENİ ÇİZDİM ERİYİP AVCUMA DÜSTÜLER, DEFALARCA öPTÜM AMA YİNEDE HASRETİNİ GİDEREMEDİLER.

Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer .. SiMDi DaHa CoK ozluyorum seni BeBiSiM

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, Bir yaprak olsaydı bütün ormanları, Bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

APANSIZ UYANIRSAN GECENİN BİR YERİNDE UZUN UZUN DALARSA GÖZLERİN KARANLIĞA BİR SICAKLIK HİSSEDERSEN ÜŞÜYEN ELLERİNDE BİL Kİ BEN O AN SENİ DÜŞÜNÜYORUM...

Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibi..bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!

Öyle Sözler Vardır ki Her şeyi Anlatan, Öyle Anlar Vardır ki Her zaman Anımsanan, Aldığım Nefes Değil Seni Bana Hatırlatan, Yüreğimde Sen Her zaman Yaşayan, Yaşanan, Yaşanılan...

Her şey yalan dolan bir SEN hariç SENİ düşününce tüm benliğim yok oluyor işte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor.

Şunu bil ki sevgilim bir gün benim gözlerimdeki ateşe yüreğimdeki aşka tutulursan cehennemdeki ateşten bile maruz kalırsın ve sunu da bil ki bir gün gözlerimin ateşine kapılacaksın..

Sözlerdir aşkı anlatan, Gözlerdir kalbi kandıran, Kalptir aşkı yaşayan, Dudaklar; romantizmi yaşatan... Dudaklar sözleri söyler, Sözler ayrılık ister, Kalp bu sözlere yıkılır, Gözler gözyaşı akıtır...

Hakikatın varlığından, güneşin parlaklığından şüphe edebilirsin ama benim sevgimden asla. SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM...

Ölmeyi ALLAHA, Yaşamayı SANA, Ağlamayı KADERE, Gülmeyi SANA, Sevmeyi KALBİME, Sevilmeyi SANA BORÇLUYUM....

Yastığımla uykumu başbaşa bıraktı, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burda yalnız sen varsın. BİTANEM...

Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar...

Senin için ağladım,senin için ateşe atıldım ,acıları paylaştım;şunu bil ki dünya duruna canım çıkana dek buna devam edeceğim.SENİ SEVİYORUM.

yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir yudum serinliği biriyle paylaşmak istediğinde arkana dön ben arkandaki rüzgarlarda olacağım...bitanesi gökmenime SENİ SEVİYORUM AŞKIM

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.....

KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BU KADAR SEVİLİRMİYDİ.

YARDIM ETMEK Mİ İSTİYORSUN ? O ZAMAN DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA ÇOKÇA OLSUN ÇABUK TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU, UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINI, ESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ, HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR, İYİ OLANLARI.

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın, keşke yalnızlığımı benimle paylaşsaydın, keşke senin adın yalnızlık olsaydı da ben hep YALNIZ kalsaydım.

Yine zalim kış sabahı gözlerimde ve yine sadece sen varsın hayallerimin en ücra köşelerinde bileve bir gece ve bir gece daha ve sonsuza dek yanımda olsan.sarılsam sana sımsıkı doyasıya özlesem seni gizlice...

Birilerine ismini Söylesem Kaybolup Bitecek Gibisin Boğazımda Düğümsün Yutkunsam Gideceksin Yutkunmasam ÖLÜRÜM...

Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek,öyle zor ki gecelerce uyumadan hep seni düşünmek ve öyle zor ki gözlerinin içine bakıpta seni seviyorum diyememek....gülüşü yaralım....

Sevmek sesini duymaktı,sevmek gözüne bakmaktı,sevmek elini tutmaktı,sevmek seni yaşamaktı,Asla unutmamacasına...

Bana öyle bir mektup yazki sevgilim, Açar açmaz duyayım kokunu sevda essin başak saçlarında, Sesin yüzümü rüzgarla bulsun, Bana öyle bir mektup yazki sevgilim, Gelsin beni en koyu zulamda bulsun, Ve öyle bir mektup yazki varsın ölümüm olsun.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, Bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi, Bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, İşte o anı senle yaşadım senle sevdim.

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

Yaşamak özlemsiz özlem Sevgisiz Sevgi Sensiz Olmaz Unutma Ki Sevmek Herzaman Beraber Olmak Deyil Sensizken Bile Seninle Olabilmektir Sen Seviliyorsun

Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ki, ellerimi açmasınlar. Çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim..

Şimdi uzak bir kenttesin ya yağmur yağıyorsa.!! düşüyor mu yüreğine tane tane...? sen istiyorsan gelirim serilirim kıyılarına.

Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi birden kayboluyorsun, işte o zaman ben gidiyorum karanlığa doğru, sessiz ve sensiz..

Sakın üzmesin seni karşılıksız sewgiler. yüreğine sus dersin, belki sözünü dinler.giden gitsin aldırma ,yangınlarda söner. sakın bakma arkana, krallar önde gider.

Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.ölmezliği düşünmek bence boşuna emektir.sevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir...

çokmudur insan sevgiliye bir ömür verse yaşarken başında bulunman mukaderse sevgilim bekliyorum mezarımda gözlerinden bir damla yaş düşerse..... güzelliğini sevmedim kalbini sevdim sen anlamasan da

Sen istediğin kadar sakla, Gündüze sar biriktirdiğin geceleri Ben beni sevmediğini Güneşten öğrendim! Ve sen Benim seni sevdiğimi Biri seni sevince anlayacaksın!

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

Bütün resimler sana benziyor hayret bütün aynalarda sen varsın simdi sigaramsın dudaklarımda biraz sonra bir kağıt ve aksam içtiğim içki olacaksın..

SEVGİM SINIRSIZ AMA ANLAYABİLENE, DOSTLUĞUM SONSUZ AMA PAYLAŞABİLENE, SEN HARİKASIN AMA BENİM OLDUĞUN SÜRECE...

Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Şimdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra

Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasından.Anılar kalacak. Anılar eritecek içimizi.Belki de kavuşacağız İMKANSIZIM sonsuza kadar

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİĞİM

Büyük aşklar engeller karşısında yok olup gitmeyen, bir o kadar büyüyerek bir çığ halini aşan aşklardır. Benim aşkımda bunlardan biri, yüreğim ve sen bir bütünsün bunu unutma.....

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

Ne haz var senden ayrı, Ne bir tat senden öte. Bir yüzünü görmek bile, değer binbir zahmete. Vereceğin her acı gönülden kabulümdür.! Sendeki cehennemi değişmem bin cennete...

Bi bakışın manası hiç bir sözde yok..! Bi bakış bazen zehir bazen şifa verir. Bi bakış bi bakışı aslından emin eder. Unutma bitanem sevenler daima gözleriyle yemin eder.

İki kıyı gibiyiz.. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız.. Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum. İki kıyıyız hep, biraz uzak ama sonsuza dek birarada..

Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez, değende ağlatmaz zaten, eğer bir gün ağlarsan başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın..

Ya sözlerin aklımda, yada aklım adında. Ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda. Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum. Ya özlemek çok güzel, yada özlenen çok özel....

Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek, öyle zor ki gözlerine bakıpta seni seviyorum diyememek...

Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman ÖLÜRÜM

Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpası kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum BİTANEM. Seni çok ama çok SEVİYORUM...

Güneş alev alev yanıp parlasa bile unutmayacağım seni kül olana kadar. Beni kırıp incitsen bile dost bileceğim seni sonuna kadar

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

Sana Yüklediğim Anlamları Senmişsin Gibi Düşünme.. ALDANIRSIN... Sen O Anlamlarla Sadece Bende Varsın.. BEN SEVİYORSAN SEN BAHANESİN ! ! !

Birine Verilecek Değer,uğruna Feda Edilebileceklerle ÖlçüLebiliyorsa Aç Gözlerini Etrafına Bak.gördüĞüN HerşEyi Feda Edebilirim.ama Sakın Aynaya Bakma...

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum, senden önce yoktum seninle var olmuşum, sende bütün ümitler sende bütün hayaller, beni sende arama ben zaten sen ölmüşüm..

GÖZLERİNE BAKTIĞIM AN DÜNYANIN YARISI YOK OLUYOR SENİNLE GEÇEN HER AN, SENSİZ GEÇENLERİ ZORLAŞTIRIYOR... HER ŞEYİMSİN....

Seni tanıdığımda hayatım anlam kazandı.Sen varsan her şey tamam, sen yoksan her şey yalan..

Aşkımsın, Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin, Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım, Yarınlarım Sen Helalimsin...

istemem sevmeni artık unutulsun bu fasıl...Küllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benide....Çok zamandan berridir özlediğim buydu asıl...göremezsin ben uzaklarda iken gölgemide...elveda aşkım

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücüdunun derinliklerine girip, Bir daha oradan çıkmamak için.. Seni Seviyorum..

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

VEFASIZ sendin beni diller dökerek mutlu eden, lakin ne çabuk böle vefasız olu verdin yokmuş bilirm ben gibi hep aşka gülen sevdim diye güller gibi heyhat soluverdim

BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERLERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN. ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLA SEVGİMİ. GÖRMESEMDE SONUNU BİLİYORUM. SONSUZA DEK SÜRECEK...

Bir şarkı bestelesem içinde sevgimi anlatsam. Her doğan günde daha çok umut ve sev dolu olan bir şir yazsam. Ve tüm bunlar gerçek olsa, ne dersin benimle olmaya...

Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha fazla verebileceğim sevgim var. Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim...

Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ki istesen de beni unutamazsın..

Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım

YİTİK SEVDALI BEN BİR YİTİK SEVDALYIM AŞKIN ESRARLI KOYUNDA BİLMEM AŞKI,BOĞULURUM DALSAM DALGALI SUYUNDA.

Ne seni unutturacak zaman geçecek, Nede geçen zaman seni unutmaya yetecek. Yanında değilim diye seni unuttum sanma, Ayrılık alışmayı öğretir, unutmayı ASLA..!

gözümden süzülen yaş denizi ıslatıyor.sevda kilim,hasret derdi dokuyor,çatlayası deli yürek sen diye atıyor.of kara gözlüm aşkın seni bekliyor.

senden başka bir tane yok bu dünyada,gülümsemeyi asla unutma,gözlerinin içi gülsün gülerken,bakışların pırıl pırıl olsun ve her zaman nemli kalsın göz pınarların sevdiceğim!

İçimdeki kıvılcım yakarsa bir gün beni mezar taşına kazırlarsa ismimi ruhum teselli edemezse seni bu sözü okuyupta hatırla beni..!

Akşamın son bulan ufuklarında güneş damla damla erirken hayatta kalan tüm duygularımla sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

Her su bir yol bulur kendine her dağ bir toprak,her gökyüzü bir bulut ama sen benim gibi bir dost bulamazsın... Seğmenden saray gözlüsüne...

aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

Seninle tattım ben her mutluluğu,bırakıp gidersen bil ki yaşamam,canımdan ömrümden ne istersen al,GÜLÜ SUSUZ SENİ AŞKSIZ BIRAKMAM

Eğer bir gün gök yüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilgi kanatlarındaki buruk gülümsemelerle, ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.. Şahinim oyy şahinim; çekemezsen gülün nazını ne dikenine dokun ne gülü incit..

Sen, yalçın bir tepede, hırçın rüzgarlara karşı korunaksız bir papatyasın, ben ise seni kaybetmemek için köklerine sarılmış, toprağınım....

Hayata bir Mendil olarak bakarsan, O senden hep Gözyaşı ister! Sırf Hayata Gıcıklık olsun diye Hep gülümse!!!

HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞ MÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN, YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.

HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN

DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM.
BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ.

HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN KADAR ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM....

NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ, SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!....

UNUTURUM DESEM DE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN
BİR SIZI İÇİMDE SENDEN DE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.

YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI
YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI
YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE,, HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.

ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR.
HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR.
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR.
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR.
HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR.

HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR.
HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.

Ne dünden daha az Ne yarından daha çok
Seni bugünde, Dün olduğu gibi
Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sende onlardansın!!!

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün.... Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin."

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler.
Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma...

HATIRLAR MISIN! SEN DOĞDUĞUNDA AĞLARKEN HERKES GÜLÜYORDU. ÖYLE BİR ÖMÜR GEÇİR Kİ HERKES AĞLASIN ÖLDÜĞÜNDE SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE..

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ. AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!!!!!!....)

KÜÇÜK KELEBEĞİN TÜL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARIŞTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UÇARLAR SEN YÜREĞİMDEN NE ZAMAN?

GÖZLERİN GÖZLERİMDE, ELLERİN ELLERİMDE, KALBİN İÇİMDE VE RUHUN BEDENİMDE OLDUĞU SÜRECE SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM.

DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DÜŞÜNÜYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ. İNAN YANINDAYKEN ÇEKİYORUM EN ÇOK HASRETİNİ.

BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE, ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT, İNSANLAR SUSMUŞ SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!..

GÜZELSİN ŞİRİNSİN, ŞAHANESİN. ÇEKTİĞİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN. MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN. TUZAKTAN TUZAĞA ATSANDA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.

NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA, BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA.

BİR İLK GİBİ YAŞAYACAĞIM İÇİMDE, KALAN SON SEVGİ PARÇASINI SENİNLE, SAKIN AYRILMAYALIM AŞKIM ÖLSEM BİLE ELLERİNDE..

BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM.

Hiç sönmeyecek olan sevgimiz yavaş yavaş başlamıştı, Solmayacak bir gül olarak hafifçe açılmıştı, Gezdik,dolaştık çocukça oyunlar oynadık, Ama birbirimizden hiçbir zaman bıkmadık, Hatırlar mısın ilk çıkışımızı,yüzünde hep o tatlı gülüşün, Keşke dakikaları geçmeseydi bitmesini istemediğim o günün..

benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde.ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün. kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin(Hüzün evine döndü...)

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

Bir kat daha yok sevgi katından başka,tat bulamadım alemde tadından başka,dunya da ne bir tac ne de bir tat,ebedi saltanatindan baska.Ozluyorsa ozlenen ozlemek guzeldir,donecekse beklenen beklemek güzeldir, seviyorsa sevilen iste o herseye bedeldir.Eger kalbim seni unutacak kdr adi ise,ellerimde onu parcalayacak kdr asildir.Ben senin dun sevmedim,cunku dun bitti,ben seni bugünde sevmedim cünkü bugünde bitecek,ben seni yarin sevdim cunku yarinlar hic bitmeyecek..

DuYGuLaR VaRDıR aNLaTıLaMaYaN..SeVGiLeR VaRDıR KeLiMeLeRe SıĞMaYaN...BaKıŞLaR VaRDıR iNSaNı öMüR BoYu aĞLaTaN...YoLLaR VaRDıR aŞıLMaSı GüÇ oLaN. KaLPLeR VaRDıR aCıLaRLa PaRÇaLaNaN.Ve iNSaNLaR VaRDıR HiÇ uNuTuLMaYaN.SaNMa BeNi SeViPTe BıRaKaNLaRDaN. BeNiM SeVGiM MeZaRa KaDaR oLaNLardanSın

Aşkta yarın yoktur sevgili. Zaman ileri doğru değil, içeri, yüreklere, derinlere doğru işlemeye başlar, bilgeleşir. Hiç bilmediği sezgileriyle buluşur. Yükü çok ağırdır, kendiyle buluşmuştur. Hem dışındadır dünyanın, hem de ortasında. Hindistan'da Ganj Nehri'nin kıyısında yakılan yoksul adamın hissettikleride onunladır, yitirdikleri de... Newyork'ta, bir sokakta, o kartondan kulübesinde yaşayan kadının çıplak yalnızlığı da. Her şey onunladır, ona emanettir sanki, ama o, çıldırtıcı bir yalnızlık içindedir yine de...

HANİ BENİMDİN.....!!!!!!!!!!!

SEVENLERİN NİCKLERİ

- ÇOK GÜSEL NİCKLER

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

-Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...

-Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

-ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм -

вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

-вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş

-Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...
-öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!!

-~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~
!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Senn benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın...

eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...

Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.

Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.

Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...

Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...

αн ∂ємєк özєℓ∂ιя...ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя...

∂ση'т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє..

кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη

єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм...

уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

єѕкι∂єη тσz ρємвє нαуαℓℓєяιм ναя∂ı, тσzυ gιттι ρємвєѕι кαℓ

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
ẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگямŧįήℓε

Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎo я

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

Uўκuм Fįяαяį Gεcεм Fįяαяį ßεή Fįяαяį ßu گααŧŧε

ÇεκŦįЎگεή καhяįмį hεℓαℓ εŦ hακκįήį zoяℓu گε√dαм hoگcακαℓ

Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα ßu ßεήįм Ŧεκ hαŦαм

Įήگaή ßazεή Ўa doگttuя گaήa Ўada Düگмaή ;Ўa hįc Ўoκмuگگuή Gįßį uήuŦuℓuяگuή Ўa da ßįя aή ÇįκмaZگήή aκℓįήdaή įگtε ßεή ήε Ўazįκκį HεP UήutaмaЎaή

ßεήį ßįя گεή aήℓadįή ; گεήdε Ўaήℓįگ Aήℓadįή

УàģмцгĻц ﮎǿκąκĽáгđà ΉàУátιмι Ąгιעøгцм

گaℓaκ κįz ήaگįℓ Ŧavℓaήįя

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

Ўaℓήįzℓįκ PaЎℓaگįℓмaz* PaЎℓaگįℓįяگa Ўaℓήįzℓįκ Oℓмaz

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм

# ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))

¤ۣۜ..¤ ((NİCKİNİZ)) ¤ۣۜ..¤

ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm

ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦«

#·¦· ∫ıĻ∂ ·¦· ßєη¢є Şĩм∂ĩ Sєη ∂є Hєякєѕ Gĩвĩѕĩη!

qěçĩcĩ Hěvě ∫ ĐěqĩĻ Hăĸ ěĐěήě ήěfě∫ oĻυяυм!

ßu SenDén Son ArzumMm SoNn DiLéqiMm NeoLur KoLLarınDa Can VéreyiMmmMm..

ÖLmék DünyaDa UnutuLup Gitmékmi$,ÖLmek 0 Soquk,0 Korkunç Vé Kara Topraqa qirmékmi$ Ama én ÖnémLisi SENSİZLİKMİŞ...

AğLadım Sénin İcin İLk Défa éLimdé ParçaLanmı$ ßir Hayat Var AsLında.. HapsoLdum SöyLédigin YALANLARA..

KaLsayDın YokLuğunLa Yok oLmazDı ßu $éHir.KaçmakLa MutLuLukLAr ßuLunMuyor ßunu BiL!

Hakkım Varsa Haram OLsun Dünya Sana ZinDan OLsun Séndé ßénim Céktiqimi Cék AynaDaki Yüzdén Utan DiLindéki SözDén Utan!!!

éLimi saLLasam éllisi ama gözüm görmüyor! DéLinin én DéLisi var Hépmi ßéni ßuluyor! Yoksa ßendémi ßi$éy Var? =)

Kabuğunu koparmadan ne bir elmayı soyabildim, Ne de iyileştirebildim bir yaramı. Karşıma çıkınca hiç kızmadım elma kurduna, Çünkü bendim bıçağı saplayan onun yurduna..

En GüzéL ŞiirLerimdé KaLémé Adını SayıkLatırım Odamın HayaLetisin SessizLiğine Aşığım..!

Giden Birgün Geri Dönmek İster Bırakın Dönsün Ne Kaybettiğini Görsünhttp://www.duygusuz.com/forum/images/smilies/ tongue.gif

AkıLLısı ßéni ßuLmaz DéLisi ßéndén AyrıLmaz

~~YaLnıZ gÖrdü yA GeliR benDe kaLır YalnıZlık~~

KARANLİĞİMA BEKCİDİR GÖZLERİN SABAHİMA GÜNESTİR SEVGİN

Adın dudağımda isyanım şimdi, hayalin karşımda düşmanım şimdi, seni sevdiğime pişmanım şimdi

Aşık oLmak için mi yaşamaLı, yaşamak için mi aşık oLmaLı??

Senden gerıye kaLanLar SaDece Senı Sevıyorum dedıgın yaLanLar..

Até$é DayanaßiLdiqin KaDaR Günah İ$Léé !!

GéLéN Né Gétirdiki GiDén Né Götürsün ßéén HayatımDan Memnunum ßééni Sévméyén ÖLsüüüNnnNnn

HaKeDeNe HaKeTtİğİ KaDaRrRrR
Zдťêŋ Hдÿдť ĐêĐíqíŋ Ñê ќí¿ ßøŞ ßíŗ Ŝдhŋê..

--------------------------------------------------------------------------------

Admin09-15-2007, 16:43
sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar...

kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi..

bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen

kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden

seni sordular ardından o gitti gelmez dedim

sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de

bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım...

son dogum günüm de kendime yeni bir ben aldım

canımı yolda buldum tutum kolundan evime soktum

düşman kelimesini anlamını arkadaş sıfatını tasıyanlardan ögrendim

Gülmek uzun zamandır rol yaptığım bir oyun hiç gülemedim aylar oldu çünkü ışığım yoktu..

gözlerinde yaş olmasın tüm kalbim hep yanında..
çiğnedin geçtin herşeyi olsun aşkım hiç takma..

umutların bittiği yerim aşkı içime gömerim ayakta durmaya halim yok yine de koşabilirim.

bu gün doğum günün bebek öpücük koydum alnına kilometrelerce güller olsun bursa dan yanına

hadi silahı bırak, yaşamana bak hayat zor

yüzünüzü gerdirip önünüze bakmayı unutun

pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım

sen korktukca gül solar ama ben korkmam

Sonra sana donup baba acaba bu ne desin

Bence sen bi kıvır hadı jurı cossun

Ömür bi girdap eskilerde bir kelepce koluma hakim

Kimi zaman göğüs gerersin kimi zamansa - kayıp o ruha teslim Nefsim gölge boylarında.

Nedeni sahim nedeni bilemedimki derdim neydi

Anlatır bi şair ruhu ellerinde kurban ve

Göz kapaklarında derman olsa kime ne fayda

Bir nefes hayat verin bu adama yokki hiç gücüm

Öcüm damarlarımda gezinen rap yuvarlardımda...

çaresizlik dizlerimde pusuda bekleyişte sakin

Hal yalın ayak yalınken aklı alın...

Huzur özür dilemeli bana uğaramadığı her gün için

Gurur affetmeli ona sadık olamadım tek eksiğim

Belki buydu yazdıklarımı dinlenecek hale getiren

Zehri tatmak gerekir bazen bilki senin elinden...

Zorda olsa irade sende hakim her bi hücreme

Kilit sinirlerimde kazılı nefretimle...

Sardım sarmaladım sigaramı kırdım yapıştırdım

Tuttum ucunu yaktım baktım heryer yangın

Emin ol emin yemin unutulmaz seni gidi it hislerin hain

Barış adına savaş saklanamaz kaçamazsın gözlerim şahin

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi

Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz

Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca

Bendeki aşk altın misali ağırlığınca

Sensiz benlik yokluk demek kalbim sana emekçi

Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi

Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi

Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi

Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar

Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın

En güzel şiirlerimle kaleme adını sayıklatırım

Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Ahbaplar maymun iştah sahibi benim içim senle tok

Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm

Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller

Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler

Heey büyücü yaptı büyüyü Büyüde gel tutulamaz her el

Bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan Sinsi sinsi yaklaşandır adını koydum şeytan

Anıların kabuslarımın alevleriyle yansın Karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın

Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için Sürtük kader utansın

berduşa name yakma çek git ilerle milim Milim

Ah bu körpelerde kalmamış fikir akıl Dumanlı bahçelerde aleve ver otu tipin coni maykıl

Eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar

3 Nankör bir araya gelmiş çekip gitmiş şeref Esefle kınama görevindeki yalakalıkla mükellef

Kendine bir gün kötü gözlerle bak ayıbını yüzüne vur Aşağıla dürüst ol bir kere olsun sınırda dur

Baksen şu işe ee maneviyata saygıda kusura mı kalmış iki Hece

Tepelemesine çık seco omzuna yüklen kır kalbini ver elime

Beni devirmek çok kolaysa tarihinden Adımı sil

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Benimle ay lı ben li konuşma dilini keserim

Rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim

Tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin

kalbim eski dosta küser bu muhabbet burda biter

gecmişimi gölgeye teslim etim

kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada

verem eder seni unutmak ister bu esralı gözler

ben degildim onlar oldu vefasız ben sefildim gecelrimde onlar kaldı cezasız

askını söle bana fiyatı ne kadar ben deki yürek ulan allahına kadar

dunya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız bursa

dunya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme

aglarım kimseler duymaz sesimi hakırırım yıldızlara ismini

kac sokak var gördügümde agladım bilirmisin yanlızlıktan migdem bulanır geldesem gelirmisin

arabam yok ama sesimi kesmeyi bosuna esmeyin dönmesemde rapten vazgecmeyin

ask dedigin yalan olmam ona teslim

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

tutamadıgı verdigim sözlerimi silmedim yaslı gözlerini

ölüm yakın görüyorum izlerini haydi son defa tutayım ellerini

gülde güleyim sevde seveyim ölde öleyim senin için sensiz ben bir hiçim
dostlar namertler hepsi sertler

inlermeler fazla sürmez bu rap burda bitmez duygusala baglamısız tekbir cifli yetmez

kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin
gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

baska kimseyi sevemicek benim onu sevmedigim başka kimseyi göremicek beni onu görmek istemedigim gibi

son sölediklerim aklından cıkar çünkü gecerli degil onlar

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
» Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin…

» Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.

» Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? “Bir melek asla başka bir meleği izleyemez” dedi Canım….

[Ölsemde dik durmaz, sarhostur mezar taşım...]

14 Şubat sevgililer günü bayan eleman alımları başlamıştır!.

Acele işe , bende işicem şeytan karışmaz merak etmee !!

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda.

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..."

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...

Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını...

Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var... Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var...

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

"Hayatta Zamanın varsa herşeyin gelir geçer..Herşeyin varsa zamanın gelir geçer!.."

"Cesaretsiz yaşanmaz alırlar elinden hayatı.."

Hayat bir PC oyunuysa şimdi bölüm geçme zamanı.

Kaybetmeyi ahlaksız bir kazanca tercih et ilkinin acısı bir an diğerinin vicdan azabı bir ömür boyu sürer..!!

yÜrEğİm IsLaKtIr BeNiM//kUyTuLaRdA aĞlAmAkTaN//vE hAfİf UçUkTuR rEnGi//KuRuSuN dİyE kAç KeZ//gÜnEşE aSıLmAkTaN

Beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım!

Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma,ne güneşi istiyorum karanlığıma,çok değil seni istiyorum yalnızlığıma..

Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

Yokluğunda varlığını özlemem gerekirken,varlığında yokluğuna hasret bıraktın.İyi ki bıraktım sefam olsun

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Bit oLsam saçLarında Yeseem Yeseem d0yMasamm
s0oRa isTr Dush oL BouLaım iSter 2 Parmaaanın aRasnda ÇıtLat
KurßaNın oLaıııımm... xD

SöyLeyecek sözüm çoktu
AnLatacak yüzüm yoktu
BiLiyorum her sözüm bir oktu
Bundan sonra diLim LâL
Hep LâL...
LâL...

"İnsanlar renk renktir
hangisini seçeceğinize karar veremezsiniz"

Dü$ünüyorum öyleyse VARIM !

Hayattan soyutlanmış bir ruhmuydu acaba ya da kendisini soyutlamıştı yalnızdı mutsuzdu kalbi kırıkdı ama henüz küçüktü...

Seviyordu gülümsüyordu her sabah güneşle uyanıyordu her gece yıldızlarla parlıyordu ama mutsuzdu...

0 kadar insanın içinde seçiliyordu farklıydı ama bir 0 kadar da farkedilmezdi sevdi...

miss me

Sanki melekler seni bana getirdi..
Sanki hep yanımdaymışsın gibi..

Hayat
felaket
yalnızlık
yüzüstü bırakılmışlık
yoksulluk kendine göre kahramanları olan savaş alanlarıdır.

Bir köşeye kıvrılmış uyuyorum x[ Kimse beni rahatsız etmesin. Bu uyku benim ölüm uykumdur !

Ömrümün zararını
Kaybettiğim yarını
Mutluluk yıllarımı
Gözyaşlarım anlatırַַַ

SEVİNCE
SEVİNCE
SEVİNCE durma durma koş ardından
zaman yoktur git aşkı iste ondan
sevince tüm insanlar bir başka
durma dostum sen de yer ver aşka

Mutlu olmak için iğne kalınlığında bir akarsuya
sıkıntılarımızı gidermek için okyanusa ihtiyacımız var

ßenden NefRet Edin!
Cünkü Sizden DeiLim..
aRkamdan Hep KüfRedin!
ßen Kendime KefiLim
)

Kaliteli
Sosyetik
Elit Ve Genelde Sonu Zenginle Biten Gruplarınızla İlgilenmiyorum

▼ ▼ ▼ ▼

kendını Adamdan sayma
bıraK onLar senı aDam sanSın

usTume aLınmam

usTumde Tasıdıgım cok yukum VAR!!!

n0 kr0 n0 barz0.. n0 abaza n0 yaLaqa.. n0 özeNti n0 tiqqy.. aNd n0 sap
n0 abaza
n0 ka ar
n0 Lez .

MutluuuMM LaLalalal
i

S€nMiyDin o HayaTımın
ßa$ RoLünü veRdiim
ßeceRiksiz FigüRan
Üzgünüm ArTıq
MasaLLara İnanmıorUmm!
sh€nDen ßir kahraman çıkarTamaM!

çok güzel nickler emeğine sağlık..hepsini okuyamadım ama:D

(%)(%)(%)SENİ SEVİYORUM!DİYEN DİLLERE DEĞİL SENİN İÇN AĞLAYAN GÖZLERE İNAN(%)(%)(%) bunu beğendimm okuduğum kadarıyla:D