Acı Nickleri - Acı Veren Nick - Acılı Sözler

DeMSaL

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
ayrılık sözleri - sevgiliye sözler - sitem nickleri - acı sözler - isyan sözleri - ayrılık sözleri - ayrılık nickleri

Üzgünüm seni üzdüğüm için ,üzgünüm sana aşık olduğum, için üzgünüm üzgünüm sana baktığım için .

Neye lazım yaşamak hep acı çektikten sonra sevip neyine yarıyacak arkandan vurulduktan sonra.

Seni özlediğim kadar beni özlüyor musun sende rüyalarında beni görüyor musn öyle zor ki ayrı kalmak öyle dayanılmaz ki.

Bu dünyada kaybedenler oldu ama ben hiç kaybetmedim bir aşkım vardı sadece onu kaybettim .

Davulun Bile Dengi Dengine Çaldığı Bu Devirde İSYANIM Sana Degil GÜLÜM İsyanım KADERE.

Ayrılık bıle aglardı ayrılıgı yaşasaydı utanırdı felek ettıgınden aşkı tanısaydı,seven ınsan hıç terkedermıydı aşkın bıttıgı yerde unutulmak olsaydı.

BENI benımle bırak benii benimle bu cehennemde, ruhum senden çok uzak ,YABANCIYIM SENİN CENNETİNE.

Şimdi giyorsun ya pişman olup dönmek istersen bana yaptıklarını hatırla ve DÖNME !

Bilmediğim bir dilde ağlamaya başladım; bilmediğim mevsimlerin bulutlarını avuçlarımda sıkıyormuş gibi ..

Evet seni unutmuşum evet senin sevgini unutmuşluğum ama senin aşkını untamamışım .

Ben cok sevdim cokta sevildim ama neye yaradı yine ağlayan ben oldum.

Her sonbahar bir gözyaşına benzer .