Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu Hakkında - Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu Tanıtım - Türk Pirelli İlköğretim Okulu Resimleri - Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu İletişim

Yuvacık Levent Kırca-oya Başar İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yuvacık Levent Kırca-oya Başar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yuvacık Levent Kırca-oya Başar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yuvacık Levent Kırca-oya Başar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yuvacık Levent Kırca-oya Başar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Aşağı Yuvacık'ta ilk defa 1967'de okul açılmıştır.ilk açılan bina özel bir binadır.Daha sonra 1968'de depremde yıkılan okul binasına geçilmiştir.

Bu okulun 17 Ağustos 1999'da yıkılmasıyla 1999-2000 öğretim yılı çadır okul'da yapılmıştır. Levent KIRCA ve Oya BAŞAR tarafından yaptırılan binaya 2000-2001eğitim öğretim yılında geçilmiştir. 2006-2007 eğitim öğretim döneminde de yeni bina hizmete girmiştir.

Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YUVACIK LEVENT KIRCA-OYA BAŞAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Levent Kırca Oya Başar ilköğretim Okulu Yuvacık izmit
Telefon Numarası: 2623442156
Faks Numarası: 2623442156
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yuvacık Levent Kırca oya Başar İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: