Youtube Video Açılma Sorunu Çözümü - Youtube'ye Sorunsuz Giriş

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
youtube video açılmama sorunu çözümü - yıutube videolarını açmak - youtubeye girmek - youtubeye nasıl girilir - youtube videoları nasıl açılır - youtube - yotube- yutup - youtubeye - yutuba - video - vidyo - açılmıyor açmak - neden - açılmıyor - nasıl - açarım

Youtube videolarını açamıyorum, youtube izleyemiyorum diyorsanız buyrun çözümü burda.
Youtube video açma hatası çözümü

Youtube’a girişte sorun yaşıyorsanız, DNS fayda etmiyor diyorsanız, yapamadım diyorsanız, hosts dosyası ile çözümü sizlere anlatayım..
Hosts dosyası için aşağıdaki yolu takip edin..
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc etc klasörüne girdikten sonra hosts dosyasını bulun. Daha sonra hosts dosyasını kopyalayın ve masaüstüne yapıştırın. Masaüstüne kopyaladığınız hosts dosyasını not defteri ile açın, ve aşağıda yazanları en alta ekleyin..

Kod:
74.125.227.135 youtube.com
74.125.227.135 www.youtube.com

Ekledikten sonra, kaydedin. Masaüstündeki hosts dosyasını, tekrar etc klasörüne dönerek oraya yapıştırın ve mevcut hosts dosyası ile değiştirin.
Benim hosts dosyam aynen bu şekilde.

Kolay gelsin

Son düzenleme:

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Youtube’a girişte sorun yaşıyorsanız, DNS fayda etmiyor diyorsanız, yapamadım diyorsanız, hosts dosyası ile çözümü sizlere anlatayım..
Hosts dosyası için aşağıdaki yolu takip edin..
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc etc klasörüne girdikten sonra hosts dosyasını bulun. Daha sonra hosts dosyasını kopyalayın ve masaüstüne yapıştırın. Masaüstüne kopyaladığınız hosts dosyasını not defteri ile açın, ve aşağıda yazanları ekleyin..

Kod:

Ekledikten sonra, kaydedin. Masaüstündeki hosts dosyasını, tekrar etc klasörüne dönerek oraya yapıştırın ve mevcut hosts dosyası ile değiştirin.
Benim hosts dosyam aynen bu şekilde. DNS otomatikte. Google arka plan resmi ve youtube’a girişte sorun yaşıyordum, hosts dosyasını değiştirdikten sonra artık hiçbir sorun yok.
Benden bu kadar. Umarım yaptıktan sonra sorununuz çözülür.

Son düzenleme:
Yotubeye giriş - Youtubeye nasıl girerim programsız - youtube aç - youtube açılmıyor - youtube açılmama sorunu çözümü

Eline sağlık denedim oldu çok teşekürler

K

Kayıtsız Üye

ya bendede olmuyor yukklenıyor kalıyor flas playerle ılgılı tahmınım bazen eklentılerden kapatıyom oyle bazen acıo herzaman deıl o da :(

K

Kayıtsız Üye

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc etc klasörüne girdikten sonra hosts dosyasını sildim sorun çözüldü

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
C:\ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc yolunu takip ederek hosts dosyasını bulup not defteri ile açın altına aşağıda yazanları ekleyip kaydedin. Youtube sorunsuz açılacaktır.

Kod: