Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Hakkında -Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Tanıtım - Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Resimleri - Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu İletişim

Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Vizyonu:

Öğrencilerimizin yaratıcılıklarını ortaya çıkartacak ve ilgi alanlarını genişletecek, dogmalardan ve ezbercilikten uzak;
Atatürkçü düşünce ışığında yurt ve dünya sorunlarına duyarlı,
Bilim, teknoloji, kültür ve sanat yaşamına katkıda bulunacak, çevreci, barışçı, gerçekçi,
İnsan hak ve hürriyetlerine saygılı bireyler yetiştirerek, Türkiye’nin geleceğine aydınlık bir yol çizmek vizyonumuzdur.

Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Misyonu:

Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Çalışanları Olarak;
Öğrencilerimizi evrensel, kültürel ve ailevi değerlerin bilincinde; çevresi ile etkili iletişim kurabilen; bilimsel, akılcı, mantıklı, özgür ve eleştirel düşünme becerisine sahip, sürekli öğrenmeyi davranış haline getirmiş; kendine, başkalarına ve insanlık değerlerine sahip çıkan ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirebilmek için varız.

Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YENİKÖY HAYAT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: MERKEZ MAHALLESİ/YENİKÖY
Telefon Numarası: 2623412027
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: