Yenidoğan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yenidoğan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Yenidoğan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz iki binadan oluşmaktadır. I.Bina 1977 yılının Mart ayında 4,5 Milyon Lira ihale ile temeli sayın valimiz Nazmi ÇENGELCİ ve Milli Eğitim Müdürümüz İzzet GÜDÜCÜ tarafından atılmıştır.

Hızlı bir çalışma sonunda 12.12.1978 yılında Sayın Valimiz Rafet ÜÇELLİ ve Milli Eğitim Müdürümüz Sezai CÜCE tarafından eğitim ve öğretime açılmıştır. Okul binası 650m2 lik bir sahaya oturmuş olup oyun bahçesi ile birlikte 4000m2’dir. Okul içinde 8 derslik,1 laboratuar, 1 işlik, 1 araç odası, 1 öğretmenler odası ve 2 idari oda ile 1 çok amaçlı salon bulunmaktadır.

Okulumuz 310 öğrenci ve 11 öğretmenle eğitim ve öğretime başlamıştır. Okulun kadrosunda Okul Müdürü Hüseyin KILIÇ, öğretmenler ise Erol ARIK, Feyzullah ÇANAK, Harun ÇATALSARIK, Yusuf AYDINYURT, Aysel YÜKSEL, Hülya YILDIZ, Merden KAHRAMAN, İsa Bali AKSAKAL, Ahmet YENİKAYA, İnci İRÖREN ve Hüseyin KILIÇ görev almışlardır. Hizmetliler ise Hüseyin SÜVARİ, Hasan Erim’dir.

1999–2000 Öğretim yılında okulumuza 8 derslikli bir ek bina yapılmıştır.

Temeli Valimiz Utku ACUN ve Milli Eğitim Müdürümüz Hayati GÜRSEL tarafından atılarak 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmıştır. Açılışı yine Sayın Valimiz Utku ACUN ve Milli Eğitim Müdürümüz Hayati GÜRSEL tarafından yapılarak eğitim öğretime açılmıştır.

Okulumuz 1 Müdür, 11 Öğretmen ve 310 öğrenci ile Eğitim-Öğretime başlamıştır.

2000 yılında artan öğrenci mevcudu ile 8 Derslik, 1 Kütüphane, 1 Öğretmeler Odası, 1 Spor Odası, 1 Rehberlik Odası ve 2 İdare odasına sahip ek bina inşa edilmiştir.

Halen okulumuzda ikili öğretim yapılmakta olup, 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı, 35 Öğretmen, 1 Memur, 2 Hizmetli ve 762 öğrenciye sahiptir.

Yeni bina 2 katlı olup 8 derslik, 2 idare odası, 1 kütüphane,1 öğretmenler odası ile 2 araç odası ve 4 öğrenci tuvaleti mevcuttur.

Yenidoğan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (274) 271 34 86
Okulun Faksı: (274) 271 70 86
Okulun Adresi: Yenidoğan Mh. Ragıp Gümüşpala Cd.
Okulun Web Adresi: http://www.kutahyayenidoganioo.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 425386@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Yenidoğan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Son düzenleyen: Moderatör: