yeni kullanıcı grubu rank sorunu

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar; forumda yeni bi kullanıcı grubu açtım ama rankı, eski bi grubun rankıyla aynı olucak.... yeni kullanıcı derecesi ekle dedim.... diğer grubun rankınn yolunu girdim ama nedense profilinde çıkmadı diğer grupda çıkıyo aynı rank yeni eklediğim grupda çıkmıyo nasıl yapabilirim yardımıza ihtiyacım var....

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Üye rütbelerini, yeni bir Üye rütbesi eklediğiniz yada değiştirdiğiniz takdirde güncellemeniz gerekmektedir.

önceden atanmış üyeler diye bi grup vardı kıdemlide olsa vs hep aynı rank vardı ... ben yeni üye, kıdemli üyevs gibi yeni gruplar açıp onlara yıldızlar ekledim ftpye....

kullanıcı grubu yöneticisinden___ kullanıcı grubu ekle dedim olmasını istediğim grupları ekledim

kullanıcı rütbelerinden___ yeni kullanıcı derecesi ekle dedim yıldızlarınıda ftp den çektim sonra güncelle dedim kullanıcı gruplarını güncelledim

yıldızın yolu =images/ranks/yeni1.gif

yeni üyede yıldız görünmüyo ama yıldızı eskiden atanmış üye grubu var demiştim ya ona atadığınızda onda çıkıyo bnm grupda çıkmıyo

inş anlatabimişimdir teşekkürler...

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Kaçkez tekrarlansın? : 1
Üye Grub´ları : İstediğiniz grubu seçin
Minimum Mesaj adeti : 0
Dereceden önce Satırbaşı: Hayır
Üye Derecelerini göster : Sürekli
Üye Derecesi grafiklerinin bulunduğu klasörün yolu : images/ranks/yeni1.gif
YADA sadece bir metin yazabilirsinHTML-Kodu kullanılabilir : Boş bırakın

Kaydedin.

Ardından;
Bakım => Sayacları Güncelle => Üye Rütbelerini güncelle

Ayarları bu şekilde yapın çıkması gerekir.
Kolay gelsin

yaptım falla saten anlattığımda yapmıştım olmuyo olmuyo :S

üye grubu dediğim standart kullanıcı grupları arasında silinmiyo yane

bnm eklediğim gruplar sizin eklediğiniz gruplar başlığın altında

ben şimdi üye grubunu rütbe yönetiminden sildim belki bnm eklediğim yıldız yeni üyede çıkar diye yine olmadı ilginç olan üy egrubunda çıkıyo bnm yıldızlar yeni üye grubunda neden çıkmıyo mesela en yukarda bi sorun olmuştu eski rankı kullanmak istemiştim olmamıştı siz güncelleyin dediniz oldu bunda güncellenmesine rağmen neden olmuyo :S

arkadaşlar sonnda olmasını istediğim gibi profilde yıldızlar göründü üye gruplarını bütün kullanıcı grupları olarak yaptım bu şekilde yıldızlar rütbesine göre çıktı çok şükür.... fakat tek sorun şu kaldı tüm grupları seçtğim için sanırım bu seferde mod olarak atanmışlardada çıkıyo :S bunu nası haledebilirim ?

rankın altında yıldız çıkmaması lasım aslında :S