Yeni Kapak Aşk Nickleri - Süper Kapak Aşk Nickleri

Sponsorlu Bağlantılar
En Kapak aşk nicleri
Kapak msn aşk sözleri
kapak aşk mesajları

sen bana mı sorarsın yalnızlık nedir diye ben çayı bile iki şekerli içerim birlikte erisinler diye

Yeşil göze bakma ormanda kayıp olursun mavi göze bakma denizde boğulursun kahverengi göze bakma aşık olursun...!

Sevgili dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı... Ve öyle gelip geçici bir heves değil, Sonsuza dek nefesin olmalı...

SeNi BeNiM KaDaR SeVeNLeR SaNa BeNiM KaDaR HaSReT KaLSıNLaR...(

Gökteki yıldızlara anlattım seni, ardından sordum oda beni severmi diye, ay cevap verdi ordan o sevmesede sevilmeye değer diye..

SEN qüllere ÖzEnMe GÜLLER sana ÖZENSİN üzme TATLI canını SEN qüllerdende GÜZELSİN

Yer yüzünde her canlı kendisine eş arar ...Taşın kalbi yoktur ama onu bile YOSUN SARAR....

sana gülüm desem salar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin acaba seni seviyorum desem ne dersin??

kimi güzelim kimde özelim der.. ama sevgi ne güzellik ne de özellik ister SEVGİ SADECE YÜREK İSTER !!

sevmek seninle başladı seninle biter .. ne kadar dirensende bu yürek SENİ ister...

Aptallığın en acık kanıtı ; Aynı şeyi defalarca yapıp değişik sonuç almayı beklemektir. Seni hala seviyorum demek ki aptalım .

Hayat ßu SévqiLim !! ÇoKtaN séçméLi Sénin aŞkınsa ßi döNém ödévi..!

Hadi Gel oyun oynayalım; sen benim gururumla oyna bende senin hayatınla

qéLéné Ték sÖzüm Ho$qéLDin qiDéné yOk sÖzüm ßo$vérDim..

Dalma… Düşünme… Ağlama… Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken… Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun…döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

“ßén séni séviyorum ama…”Larına kar$ıLık, “…ama ßén séni séviyorum”Larım vardı..
qittikcé dévrikLé$ti..
SiLdim héßsini..