Yelek İlköğretim Okulu Bilgileri Kaman Kırşehir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yelek İlköğretim Okulu Hakkında - Yelek İlköğretim Okulu Tanıtım - Yelek İlköğretim Okulu Resimleri - Yelek İlköğretim Okulu İletişim

Yelek İlköğretim Okulu Kırşehir Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yelek İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yelek İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yelek İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yelek İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yelek İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz1946 yılında açılmıştır. Eski adı Yelek İlkokuludur. Okulumuz aralarında 700 m. Olan iki ayrı binadan oluşmaktadır. Binanın birisinde
ana sınıf 1,2,3 sınıflar ve ikinci binada 4,5,6,7,8 sınıf ve bilişim teknolojisi sınıflarında eğitim ve öğretim yapılmaktadır. Okulumuzda futbol sahası ve basketbol,voleybol sahaları Yelek Belediyesi tarafından yaptırılmıştır. Okulumuza S.Karahabalı, S.Bağbaşı, S.Esentepe ve S. Gültepe köylerinden taşımalı olarak öğrencilerimiz gelmekte öğle yemeği kuru gıda olarak verilmektedir.Birinci okulumuz soba ile ikinci okulumuz kaloriferle ısınmaktadır.

Yelek İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YELEK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yelek Kasabasi
Telefon Numarası: 3867297046
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız