Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Resimleri - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Hakkında

Kapat X
Resim Yükleniyor...

Okulumuzun Tarihçesi

Okulumuzun Tarihçesi

Okulumuzun inşaatına 1990 yılında başlanmıştır. Okulumuz 4 katlı ve her katında 9 derslik olmak üzere temeli atılmıştır. 1994-1995 öğretim yılında 1. katında 6 derslikte eğitim-öğretim başlamıştır.

Okulumuzda şu anda 16 adet birinci kademeye ait derslik, 9 adet ikinci kademeye ait derslik, 1 adet ana sınıfı, 1 adet bilgisayar labaratuarı,1 adet fen ve teknoloji labaratuarı, 1 adet teknoloji tasarım odası, 1 adet resim odası, 1 adet kütüphane, 1 adet çok amaçlı salon, 1 adet rehberlik servisi odası bulunmaktadır.

Okulumuzda ısınma kalorifer ile sağlanmakta olup

1/B

Okulumuzun eğitim kadrosunda 16 sınıf öğretmeni, 3 ingilizce, 2'şer Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, Din kültürü ve ahlak bilgisi, teknoloji tasarım , 1'er Görsel sanatlar, Beden eğitimi, Müzik, Sosyal bilgiler, Ana sınıfı, Rehber, Bilgisayar olmak üzere toplam 36 öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Okulumuzda Müdürlük görevini 2005 den bu yana Adalet BARIŞ yürütmekte olup, Müdür Yardımcılığı görevinde de Mustafa TUNCER ve Burhanettin KURT bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

ATATÜRK İLKELERERİNE VE MİLLİ DEĞERLERE BAĞLI, OKUYAN, ARAŞTIRAN, SORGULAYAN, DÜŞÜNCELERİNİ İFADE EDEBİLEN, ÖZGÜVENİ GELİŞMİŞ, HOŞGÖRÜLÜ, SOSYAL, PAYLAŞIMCI VE ÇEVREYE DUYARLI İNSANLAR YETİŞTİRMEK.

VİZYONUMUZ

MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ İLKE EDİNEN BAŞARILI BİREYLER YETİŞTİRMEK

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yavuz Selim İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yıldıztepe Mh. 90 Sk.-Nazilli/Aydın

Telefon Numarası: 2563182200

Faks Numarası: 2563182200

E-mail Adresi .nazilliyavuzselim@gmail.com

Web Adresi:Yavuz Selim İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.