Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri Kırşehir Kaman

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri Kırşehir Kaman

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Kırşehir Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yavuz Selim İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1968-1969 eğitim-ögretim yılında Yavuz Selim İlkokulu adı altında hizmete açılmıştır.5 derslikli ikili öğretim yapan Yavuz Selim İlkokulu 1991 - 1992 eğitim-ögretim yılına kadar faaliyetini sürdürmüstür. Okul binasının yapılan incelemeler sonucunda eğitim ögretime elverişli olmadığı tespit edilerek yıkılmasına karar verilmiştir.

Yavuz Selim İlkokulu bahçesine 3 katlı 16 derslikli kaloriferli okul binasi yapılmıştır.Okul demirbaşı ve öğrenciler Kaman Alparslan İlkögretim Okuluna nakledilmiştir. Yavuz Selim İlköğretim Okulu adı altında 1996-1997 eğitim-öğretim yılında yeniden hizmete açılmıştır

.Okulun özellikleri (Yatılı-Gündüzlü) : Gündüzlü Normal ögretim

Mevcut Bölümleri : 12 Derslik, 2 idare odası, 1 memur odası, 1 Anasinifi, 1 İş Atölyesi, 1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı, 1 Bilgisayar Laboratuarı, 1 kütüphane , 1 Rehberlik odası, 1 Ögretmenler odasi,1 çok amaçlı salon ,1 hizmetli odası.

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yeni Mah. Lozan Cad. No: 52
Telefon Numarası: 3867122485
Faks Numarası: 3867122551
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Son düzenleyen: Moderatör: