Yanlızlık Sözleri 2018

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yanlızlık Sözleri
En güzel Yanlızlık Sözleri
yalnızlık sözleri kısa

♥ Issız bası bos deryada gezıyorum. Yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dunyaya bıcaresızlıgımı!

♥ Gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım…

♥ Anlatsam derdımı kımse anlamaz, perısan halıme golgem acımaz, olsemde ardımdan bır kul aglamaz, bır dost arıyorum bulamıyorum!

♥ Gecenın karanlıgı odama vuruyor, yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum, oyle acı verıyorkı bana, acımı kadehlerle paylasıyorum. Yanlızlık Sözleri 2012

♥ Dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ilerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı.

♥ Şu anda hıcbırsey mumkun degıl. Su anda herseyden ayrı, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

♥ Bır avuctu aradıgım, yuregımı koyacagım, bır cıft gozdu, gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. Ne saırleın mısralarında ne de da vıncının monalısasında.

♥ Yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor gözyaşlarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

♥ Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! Oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

♥ Gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. Gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! Herneyse gonul bunada alısırsın!

♥ Kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. Bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

♥ Bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. Eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

♥ Ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.

♥ Yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

♥ Bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. Yasam dıye verdıgın bumu soyle. O mu sırtıma sapladıgın hancer!

♥ Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. Bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

Yanlızlık Sözleri

Son düzenleyen: Moderatör: