Windows Vista Business Nedir tanıtım Özellikler

Windows Vista Business Nedir tanıtım Özellikler

Bugün ve gelecek için işletmenizi tanımlayıcı seçim

Windows Vista Business, küçük işletmelerin gereksinimlerini karşılayacak biçimde tasarlanmış ilk Windows işletim sistemidir. Gereksinim duyduğunuz bilgileri bilgisayarınızda ve Web’de hızla ve kolayca bulmanıza yardımcı olan geliştirilmiş ve kullanımı kolay arabirimiyle, işletmenizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yeni ve güçlü güvenlik özellikleriyle denetim sizin elinizdedir; işletmeniz için önemli olan ve müşterilerinizin güven duymasını sağlayan bilgileri koruyabilirsiniz.

Büyümekte olan işletmelerde ise, taşınabilir bilgisayar kullanımı geliştirmeleri sayesinde ofisinizde ve ofis dışında kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Windows Vista Business, teknoloji desteği gerektiren konulara daha az zaman ayırmanıza yardımcı olarak işletmenizin başarısına odaklanabilmenizi sağlar. Windows Vista Business, çalışanlarınızın ağınıza nasıl bağlandığını yönetmenizi kolaylaştırır ve ofiste ya da ofis dışında bilgisayarlarından daha fazla yararlanabilmelerini sağlar. Geleceğe hazır olun ve işletmenizin bugün ve gelecekte gereksinim duyduğu BT altyapısını kurun.
Not: Sisteminizde bir 64 bit işlemci varsa, Windows Vista’nın bu sürümünde işlemcinin gelişmiş tasarımından yararlanabilirsiniz.
-Microsoft Türkiye-
Yorum: Eğer işletmenizi Vista’ya terfi ettirecekseniz Windows Vista Business sizin için. Bünyesinde bulundurduğu özel ağ yönetim araçları ile bilgisayarlar arası oluşturulan ağları bir çile olmaktan çıkarır. Her işletmenin işini kolaylaştıracağını düşündüğümüz Windows Vista Business sürümünün yaklaşık 500 YTL’lik fiyatı ise her işletme için avantajlı durmuyor.