Unutmussun beni sevgili, dostlarim haberdar etti...

Sponsorlu Bağlantılar
Unutmussun beni sevgili, dostlarim haberdar etti. Sen onu artik ilgilendirmiyosun, zihninden sileceksin dediler. Uzaksiniz, farklisiniz artik olmaz dediler. Yuregim sancilandi, ama bende unuttum demeyi basardim. Bir gunde unuttugunu soylemissin sevgili, aferin kazanmaya devam ediyorsun. Bense yenilgilere alistim artik, cunki dar agacimi kursalar bile ben unutamam seni.

Bittigi gunden beri benligim dondu, cok uykucu ben artik geceleri uyuyamaz oldu. Yatagima girdigimde sevdigim diye yastiga yorgana sarilmak vardi. Simdi ise ne yastigima nede yorganima sarilabiliyorum, bizde yokuz artik diyorlar. Biliyorum, biliyorum o artik geri donmeyecek. Peki bu cektigim ne oyleyse? Aci var icimde, zehir var bir turlu icimden bedenimden sokup atamadigim. O zehir iste benim bir kere bile sarilamadan yok olup giden yarim. Ben bu derdi ceke ceke olsemde unutmam seni.

Son gunlerde olup gitmeyi cok istedim. Ben senin gozunde sevmeyi hic bilmezmisim. Son sozlerinden biri de buydu sevgili, sen sevmeyi hic bilmiyorsun dedin. Unutmaki bu askin icinde en cok hayal kuran bendim. Bana baskasini verme Allah'im diyen bendim. Ah bir kavussak diye dua edende bendim. Kisacasi amin diyen hep ben oldum. Sense hep bitirmeye calisan. Hem yok sayip hemde tezden unutmussun. Sevmeyi bilen ve bilmeyen ortada. Sende ihanet edenlerden olmussun. Bir cirpida silmek kimseye yakismaz. Susuz collerde kalsam bile ben unutmam seni sevdigim.

Yaniyor yuregim benim. Ne dilediysem olmadi kaderim benim. Bir kez opemeden, koklayamadan sonu geldi ayparcam benim. Kolaymi unutmak onca seyi? Hic bir seyin kalmadi degeri haysiyeti. Bir hediye alipta verme sansim olmadi ki. Bu benden sana ilk ve son hediyem olsun ozaman sevgili. Sen unutmussun kutlarim. Bense mezarimda otlar bitse bile unutamam seni...

Bu yazdigim siir benden bazi kalpsizlere hediyem olsun...

Busra Bozkurt

Son düzenleyen: Moderatör:
Super yazmisin kiz, senin bu kadar yetenegin oldugunu bilmiodum , valla cok kotu etkiledim her sozuleri anlami varr ,paylasim icin tsk ederim canim

diyecek söz bulamıyorum insanın kendi duygularını ortaya koyması ne güzel bi şey çok güzel ve içten yazmışsın seni tebrik ediyorum.....
emeğine ellerine ve en önemlisi o güzel yüreğine sağlık.....:)