Ulukent Şehit Öğretmen Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Bilgileri Tavas Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Hakkında - Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Tanıtım - Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Resimleri - Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu İletişim

Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kasabamızda Eğitim Öğretim 1929 yılında "Uluköy İlkokulu"nun hizmete açılmasıyla başlamıştır.Bu okul 3 derslikli olarak yapılmış 1968 yılında 2 derslik daha yapılmıştır.1974 yılında 5 sınıflı okul binası yapılınca eski 3 derslik yıkılmıştır.1976 yılında Orta Okul hizmete girdiğinde 2 deslik Orta Okul hizmeti görmüştür.1977 yılında 1 derslik ilave edilmiş ancak bu da yetersiz kalınca 1987 yılında Belediye ve köyler birliğinin katkılarıyla 4 derslik daha yapılmıştır.

22.10.1990 tarihinde ULUKENT İLKÖĞRETİM OKULU olarak birleşmiş ve eğitim-öğretim görevini bu ad ile sürdürürken 22.11.1993 tarihinde ULUKENT ŞEHİT ÖĞRETMEN AYŞE KONAKÇI İLKÖĞRETİM OKULU adını alarak isim değişikliğine uğramıştır.

Misyonumuz

Okulumuzdaki tüm öğrencilerin dünya çapında kalite seviyesine ulaşmaları, rekabet güçlerini arttırmaları için uygun eğitim imkanları ve ortamları hazırlamak.

Vizyonumuz

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır.
Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda;
Doğru,Dürüst,
Çağdaş, Araştırmacı,
Özgüvenini kazanmış,
Güzel ülkemizi;
Hak ettiği yere getirmek için,
Sürekli çalışan,
Bireyler yetiştirmektir...

Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Tavas
Okulun Telefonu: (0 258) 641 10 16
Okulun Faksı: (0 258) 641 10 06
Okulun Adresi: Ulukent Kasabası
Okulun Web Adresi:
http://ulukent.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 248586@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Ulukent Şehit Öğr.Ayşe Konakçı İlköğretim Okulu Resimleri :