Türk Kuaför Bu Saçla dünya Birincisi Oldu...

Sponsorlu Bağlantılar
Türk kuaför bu sacla dünya birincisi oldu...

ADAPAZARI'nda kuaför 29 yaşındaki Özcan İrdem 15- 21 Nisan tarihleri arasında Ukrayna'da düzenlenen uluslararası ‘The Crystal Angel' Saç Festivali'nde 25 ülke arasında gelin saçı kategorisinde dünya birincisi oldu.

Özcan İrdem, düzenlediği basın toplantısında yarışmada birinci olmayı beklemediğini söyledi. 15 yıldan bu yana kuaförlük yaptığını belirten İrdem, sonucun kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu anlatırken şöyle konuştu:
“Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen ‘The Crystal Angel' (Kristal Melek) adlı yarışma gelin saçı, yüksek fantezi topuz, makyaj, kesim ve renklendirme kategorilerinden oluşuyordu. 16 Nisan'da gelin saçı kategorisinde yarışmaya katıldım. Türkiye bu yarışmaya özel olarak katıldı. Gerçeği söylemem gerekirse birincilik benim için büyük sürpriz oldu. Daha önce 5 yıldır bölgesel yarışmalara katılıyorum. İlk kez uluslararası yarışmaya katıldım ve birincilik elde ettim. Bu beni çok memnun etti. Birincilik kariyerimde zirve noktası oldu. Şimdi bütün şovlara ve yarışmalara davetiyesiz girme hakkım var.”

Kuaför Özcan İrdem, Kiev'deki birincilik ardından Rusya'da 13 ve 15 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan yarışma için de teklif aldığını ekledi.